Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość Gotowa na Wszystko Bree
Najlepsze efekty po hialuronie. Mój dermatolog namówił mnie na kolagen, nie dość, że boli cholernie to efekt był tylko po 1 razie. Zabiegów miałam 3. Cena 800 zł 1 zabieg. Nie wart za ta cenę. Teraz zrobię sobie chyba nici hialurynowe. Acha siostra robiła wampirzy lifting, zabieg cholernie bolesny, efekty jakies tam są, twarz wygląda lepiej ale przy tym bólu nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odmłodzenie twarzy polecam zabieg, który sama miałam. Nie wiem czy znacie Laser Lux 1540, bo sama usłyszałam o nim dopiero podczas wizyty w Klinice Krajewski. Pan doktor dobrał mi go do moich problemów skórnych, a że mieszkam na stałe w Radomiu, to nie było problemu żeby skorzystać z zabiegu. Przez kilka dni utrzymuje się obrzęk, ale jak wszystko zejdzie to skóra jest w lepszym stanie niż przed zabiegiem. U mnie wystarczyła jedna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym zabiegiem anti-aging jest redermalizacja! Przeczytałam o nim w prasie i postanowiłam sama wypróbować. Wykonałam go w klinice Estetica Nova w Warszawie, którą serdecznie polecam. Efekt? Rozjaśniona i napięta skóra oraz mniej widoczne zmarszczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w salonie Kosmetyka ID i jestem zadowolona z efektu. Twarz wygląda młodziej, cera jest bardziej napięta i dużo zdrowsza. Nawet kiedy jestem zmęczona nie widać tego aż tak bardzo na mojej twarzy. Polecam, bo według mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanicca
Nie miałam żadnej poważnej operacji plastycznej. bo jednak unikam tego typu rzeczy. Jednak jeśli chodzi o tą mniej inwazyjną medycynę to korzystam. Zabiegi takie są odwracalne.Poza tym jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi. Polecam szczególnie oxybrazję: http://beautytower.pl/zabiegi-na-twarz/oxybrazja/ Oksybrazja jest innowacyjnym zabiegiem polegającym na złuszczaniu martwych komórek naskórka (abrazji) przy użyciu tlenu z butli oraz soli fizjologicznej wyrzucanych przy użyciu specjalnej dyszy. Jest to nowość tak wieć mają ją jedynie te lepsze gabinety medycyny estetycznej. Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najdalej od RF mikroigłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.14 Jaka jest cena takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie znajduje się centrum kosmetologii estetycznej www.centrum.med-estetica.pl Zajmują się tam między innymi odmładzaniem skóry twarzy. Sama byłam na tych zabiegach i mogę wam powiedzieć że działają. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najdalej od wszelkich zabiegów i ingerencji w skóre. Ani to zdrowe ani estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin11
Ja też robiłam w klinice krajewski, zbieg PRP Angel -bardzo sobie chwalę, miły personel i doktor przesympatyczny ma podejscie do pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakowa32
Mi ostatnio w pewnym gabinecie wykonano zabieg infuzji tlenowej przy pomocy http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy pani ktora prowadzi swoj gabinet mowila ze sporo klientek sobie chwali i faktycznie te urządzenie czyni cuda moja skora jest znaczniej odmlodzona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy gabinetów, nie warto tego czytac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z najskuteczniejszych metod jest laserowe odmładzanie twarzy :D ja polecam http://www.mybodyclinic.pl tam mają ładnie wszystko rozpisane. plus naprawdę fajnie robią te zabiegi. nic a nic nie bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najskuteczniejsze metody odmładzania twarzy z jakimi się spotkałam mieli w salonie urody www.estheticzone.pl Salon ten znajduje się w Warszawie, więc polecam go wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaurra
Retix C w gabinecie Estela - polecam, bardzo szybko efekty daje! Skóra jest super gładka. Ceny są tutaj http://salon-estela.pl. Można tam też przeczytać nieco więcej o samym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszałyście o thermoliftingu Zaffiro? Ja się zapisałam na to do Kliniki Krajewski, kiedyś usuwałam u nich blizny laserowo, ciekawa jestem jakie efekty da ten zabieg. Liczę na wygładzenie i lekkie ujędrnienie twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie zabiegi z kwasami, szczegolnie takie po ktorych nie ma zluszczania, a widac ze twarz jest promienna i zliftingowana. Polecam zabiegi w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium www.beautypremium.pl - kosmetolog z powołania, dobierze wam takie zabiegi, po ktorych bedziecie wygladac mlodziej o kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evciaa
Witam dziewczyny. Mam zamiar zastosować nici liftingujące HiloLift , czy ktoś robił? podobno rewelacyjny efekt. Jestem już umówiona na konsultacje do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnym zabiegiem odmładzającym jest HIFU- Ultraformer III. Efekty widoczne już po 1 zabiegu najczęściej miesiąc po przeprowadzeniu. Następuje znaczna poprawa napięcia, elastyczności i jędrności skóry oraz widoczny lifting owalu twarzy. Zabieg jest nieinwazyjny dzięki czemu nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy okazał się zabieg laserem PRP Angel, zrobiłam w klinice krajewski w warszawie. Bałam się i sceptycznie podchodziłam, ale opadająca skóra zbyt bardzo mi przeszkadzała..makijaż brzydko wyglądał i ja się źle czułam sama ze sobą. Dlatego laser okazał się strzałem w dziesiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie żadnych laserów!!! One podgrzewaja tkankę zabijajac kolagen!!! Na całym świecie już się odchodzi od tego typu zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie żadnych zabiegów bo nie od dziś wiadomo że skutki uboczne ujawnią się po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie sięgała od razu po lasery czy zastrzyki, różnie się kończą takie próby.. koleżance po jednym zabiegu lasera skóra łuszczyła się ponad tydzień, była czerwona i obolała, wstydziła się wyjść z domu, a sumarycznie efektów było brak. Wiadomo, że każdy reaguje inaczej, ale ja się zraziłam. Długo testowałam rózne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, tańsze, droższe, a teraz używam japońskiej marki Hada Labo, i jestem bardzo zadowolona, skóra gładka i nawilżona, a drobne zmarszczki pod oczami stają się mniej widoczne, polecam linie czerwoną dla kobiet 40+ http://www.hadalabotokyo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzić gabinet Beauty Premium w Poznaniu, będziecie miały dobrane specjalne zabiegi jakich Wam potrzeba, a nie co akurat jest teraz modne. Moja twarz np.bardzo odmłodniała po serii zabiegów koreańskich, a koleżanka która nie boi się igieł miała zabiegi dermapenem i wygląda teraz świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w klinice Krajewski termolifting Max IR i jestem zachwycona bo efekty widoczne od razu po zabiegu i są naprawdę super. Jak szukacie czegoś innego niż inwazyjne zabiegi to sprawdźcie sobie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×