Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Pola36
Ja wybralam fokusa i jestem bardzo zadowolona:) Po ciazy wygladalam tragicznie, cellulit prawie wszedzie. Jestem po 5 zabiegach na brzuch i uda i z dnia na dzien wygladam lepiej. Po pierwszym zabiegu zmniejszyl mi sie cellulit i obwod w biodrach! przyszlam w opietych spodniach a wyszlam w luznych:) Mam gladka skore i uniesione posladki:) Moj maz widzi bardzo duza roznice, nawet nie wiecie jak dobrze teraz czuje sie w swoim ciele a to jeszcze nie koniec:) Pozdrawiam Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_aria
do Pola36 ile ci zeszło w cm i przy jakich obwodach ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola36
W bidrach 104cm a talia 88, w biodrach polecialo 2,5 cntymetra w tali 1,5-2cm po pierwaszym zabiegu . Po 5 zabiegach wchodze w spodnie o rozmiar mniejsze:) Posladki mam takie nabite, jedrne i uniesione, a cellulit o 10 razy mniejszy. Mam pieknie wymodelowane biodra - naprawde ten zabieg dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
Pola ile trwają te zabiegi mi pani powiedziała ze na uda, brzuch i pupę schodzi 3 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola36
Koło 3 godzin , czasam zasypiam przy tych zabiegach bo sa bardzo przyjemne , naprawde mozna sie zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacum itp
dlaczego bez vacum itp??? vacum samo w sobie daje bardzo dobre rezultaty - popatrz na endermologie vacum + rf dobrze zsynchronizowane mogłoby być ok - zwłaszcza, że jak ktoś pisał większość urządzeń RF tylko nie grzeje zbyt głęboko ani zbyt skutecznie - są duże straty ponieważ najwięcej tego biegnie po powierzchni skóry - to może jak by było wakum i w momenciwe zassania impuls prądu to może to pozwoliłoby dogrzać kolagen czyli pole do popisu dla endermologi i dla focusa melody czy jak mu tam - każdy w swoją stronę skuteczność wszystkich RF możnaby też podnieść dodając grzanie światłem - bo jakby dorzać kolagen światłem to potem RF będzie płyną tam gdzie cieplej bo opór mniejszy - to tak jak z prądem bo to też RF o dużej częstotliwości odnosnie thermage to podobno byly jakieś wpadki w usa - zdarzało się, że miejscowo usuną komórki tłuszczowe - na twarzy to może być niefajnie - ale nie wiem czy na pewno czy to jakaś konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikuś
Czytam temat i mogę podzielić się doświadczeniami . Byłam na therma liftingu twarzy w ambasadzie urody w warszawie i rewelacja polecam tym , ktorzy chcą poprawić swój owal twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWIE STARSZA PANI
Do anikuś Napisz trochę więcej na temat tego zabiegu ile trzeba zabiegów w serii? jaki koszt? jakie efekty? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
cześć ja byłam na zabiegu focusem mam 36 lat i zmarszczki mysle jak każda kobieta w tym wieku zabiegów wykupiłam 5 bo na tyle mnie było stać cena jest porażająca ale trudno zainwestowałam ja powiem szczerze po 3 miałam uczucie ze to nie działa ale po dwóch tygodniach zauważyłam efekty po 4 zabiegu było jeszcze lepiej a po 5 bardzo dobrze jesli jednak ktos spodziewa się ze to działa od razu i zmarszcki znikaja całkowicie( ja tak myslałam) to niestety tak nie jest, twarz jest młodsza to na pewno gładsza też i owal ładniejszy ale te mega zmarszcki na czole sa mniejsze ale są to tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa
ja próbowałam laser Titan w Warszawie w Elite i jestem bardzo zadowolona z efektu. Juz po jednym zabiegu widziałam efekty, mam jeszcze jeden przed sobą. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
Tytan to zabytek wśród aparatów, chyba z 10 lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
do zosiaaa napisz prosze coś więcej titan to zabieg z użyciem podczerwieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
1 kwietnia poddałam się zabiegowi na twarz, na razie jest gorzej: skóra się rozciągnęła na górnych powiekach oczu, oraz w punktach ,gdzie zabieg wykonywano są jakby plamki,ogólne wrażenie moje jest takie jakby skóra się wysuszyła.Lekarka każe czekać na efekt do pół roku. W tej chwili jestem bezradna.Zabieg był w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
do lilen brzmi strasznie, bardzo ci współczuję. Jesteś pewna że to nie są powikłania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
W Bełchatowie będę 21-22.06.2008 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
do jarek7 Może pan się orientuje czy ten titan to podczerwień ? Ewentualnie co jest innego lepszego, nowszego ( odmładzającego ;) ) na skórę ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambus154
abcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambus154
ja bylam na zabiegu aparatem aluma na twarz i szyje.Bolalo jak diabli.Zabieg mialam w Katowicach.Kosztowal 1500 zl.Wychodzilam z zabiegu oplotkami bedac czerwona jak burak i"poharatana".Minely 4 m-ce od pierwszego zabiegu moze jest troche lepsza twarz,oczy ale szyja prawie nic. Wzielam 7 zabiegow wiec sie troche wykosztowalam ,ale efekty maja byc dlugotrwale jak powiada lekarka.Natomiast kolezanka byla na thermage twarzy 7000 zl i zero efektow tez w Katowicach w innym gabincie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilien Jakiemu zabiegowi się poddałaś (bella II terma, focus ...?) i w jakim gabinecie w Poznaniu????? Czy wiecie może czy robią zabieg Focus w Poznaniu...w jakim gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_P
Witam serdecznie, Czy któraś z Pań korzystała z zabiegów przy użyciu Focus RF w Pabianicach. Jestem bardzo cierkawa efektów, ponieważ ceny w porównaniu do Wawy są 10-cio krotnie niższe!!!! Skąd taka kolosalna różnica??? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaala
Ja byłam w Pabianicach i naprawdę zero różnicy. Gdybym zapłaciła za tę usługę odmładzania dziesięć razy więcej to bym zrobiła karczemną awanturę. I nie wiem jak sobie dają radę z tym prawdopodobieństwem skandalu w Warszawie za dużą kasę. No trzeba mieć tupet. Konsultowałam efektywność fal radiowych z taką jedną Panią doktor od iniekcji i mówiła że firmy ciągle próbują ich wkręcać w te technologie... Robią super spędy, pokaz zabiegu, stawiają alkohol, jedzenie + prezenty żeby wciągnąć... , ale każdy szanujący się lekarz, do tego robiący specjalizację nie chce kompromitacji i utraty dotychczas pozyskanych pacjentów. Moja doktor przyglądała się thermage i melody powiedziała że za takie pieniądze to efekt jak przy placebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Wawa
Do Gosia P Pabianice maja kupiony fokus bezposrednio od producenta wiec omineli ta warszawska marze i w tej chwili jeszcze jest promocja wiec korzystaj poki mozesz. Poczytaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3734721&start=60 Moja mama wziela 4 zabiegi a potem zrezygnowala bo nie bylo efektow ale po 4 tygodniach twarz jej sie poprawila i znowu tam wrocila by kontynuowac. A u mnie efekty widac bylo od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_alice
Ja co prawda nie korzystałam z focusa, ale robiłam Thermage w Krakowie, u dr Renaty Budzicz (http://www.budzicz.pl/oferta-zabiegow/zabiegi-odmladzajace/artykul/zobacz/thermage.html), bałam się bardzo iść pod nóż, a na chirurgię plastyczną też mnie raczej nie stać, i muszę powiedzieć, że jestem nawet zadowolona, przede wszystkim zredukowało mi to chomiczki:) Byłam na 4 zabiegach, ale z tego co wiem, to efekty zależą też od wieku pacjenta. W każdym razie, polecam, bo pani dermatolog jest miła i nie zdzierza za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złśliwa
do ann-alice z tego co sie orientowałam to thermage robi sie jeden raz i koszt to ok 7-8 tys i to ,że Pani dermatolog jest miła to mnie nie interesuje taki jej obowiązek za to dostaje kase nas interesują efekty .Piszesz ,że nie stać cie na operacje ,a stać cie na tak drogie zabiegi .Ile płaciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_alice
Może się źle wyraziłam - chirurgia plastyczna, zwłaszcza za granicą gdzie często przebywam, jest dużo, dużo droższa niż zabiegi tu, w Polsce. Poza tym miałam już raz operację (nowotwór), powikłania, wielką bliznę itp - po prostu nie pójdę już pod nóż. A co do zapłaty - sama wiesz, ile to kosztuje, skoro to napisałaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlśliwa
Pozdrawiam ,życze dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa1122
w Pabianicach może i mają coś co się nazywa Focus i może to sobie sprowadzili od producenta ale niewiele to ma wspólnego z wykonywaniem zabiegów na tym urządzeniu pieprzą zabiegi i tyle żaden efekt tylko poparzana skóra robiłam te zabiegi w Nałęczowie i Warszawie i różnica jest wielka panienka która robi zabiegi ponoć kosmetolog a ona się dopiero do szkoły kosmetycznej wybiera skandal w ogóle to towarzystwo z Pabianic coś dziwne może sami sobie zrobili tego Focusa i tworzą zabiegi z całym przekonaniem nie polecam nawet za darmo więcej tam nie pójdę a z chęcią zapłacę za fachowo wykonany zabieg w innym miejscu nawet 10 razy tyle nie mam ochoty by jakieś niedouczone panianki uczyły się na mojej własnej skórze teraz wiem że nie powinnam wierzyć w te głupoty że od producenta to taniej pewnie kupili w promocji bez szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarawa
sluchajcie dziewczyny! wlasnie mam serie endermologii w pewnym salonie w warszawie. dopiero 2gi wiec nie wiem jesazcze czy dziala. ale tam tez mnie namawiali na focus, jako metode odchudzajaca. pani mowi: focus na odchudzanie jest najlepszy, w serii 5 zabiegow widac efekty! a ja pytam: tzn ze po jednym jeszcze nic nie widac? (roznica w cenie 1 a 5 oczywiscie znaczaca) pani: po jednym tez widac. ja tak tylko mowie, ze po 5 widac, ale po 1 tez sa duze efekty. i od razu wiedzialam, ze to jakas sciema z tym focusem i nie dalam sie naciagnac, ale czytam forum i chyba chca reklama w necie nas przekonac. nie dajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_alice
No cóż, co do mnie, to ja odchudzająco piję ziółka, które dostałąm w centrum leczenia nadwagi i otyłości w Krakowie, bo w zabiegi odchudzające bez diet już nie wierzę - za stara i zbyt cyniczna na takie cuda jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×