Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość gika3
Myślę ,że pomysł jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamk35
do Viki56 i nadzieja35 jakie ceny były tych zabiegów, bo w K-owie Thermage na twarz kosztuje 7tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iduaok
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iduaok
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iduai
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_basia
Czy ktos słyszał o zabiegu RF DIATHERMY ANTiAGEing. W Trójmiescie proponują tego typu zabiegi. Nie wiem czy to coś daje. czy to nastepne naciąganie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nove_mber
też jestem ciekawa, widziałam ich stronę . nie myślałaś o zbiegu próbnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_basia
właśnie sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyond
witam, mój dermmatolog proponuje mi zabieg Aluma. Nigdy jeszcze ni miałam żadnego zabiegu laserowegy czy też mezotherapii. czy warto najpierw zrobic mezotherapię (lekarz wstrzykuje kwas) czy od razu spróbować Aluma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva23
Ja radze Ci masaż będziesz miała lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyond
Do Diva23 co masz na myśli pisząc masaże? Aluma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zabieg RF Diathermy, robią w Gdyni. Bylam na próbnym zabiegu i podzialalo. Ceny nie są takie wysokie. Cala seria kosztuje zdaje się ok 2,5tys za 5 zabiegow !. Chyba się zdecyduję. Podoba mi się że można spróbować i zobaczyć efekt (widać że oni nie chcą naciągać). Z tego co się dowiedziałam to nie jest to thermage. To jest o wiele nowszy typ. Zabieg nic nie boli !!! a nawet jest przyjemny. Chyba to musi działać, bo trzeba sobie rezerwoać teminy na później, bo mają tak zajęte. A wogóle to poza tym mają super spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyond
zdecydowalam się na Alumę. Za twarz, szyję i dekolt bierze 1000 zł. Czy to dużo? Dziewczyny pomóżcie mie się zdecydować bo dobiłam 40 i czas coś zrobić (młodszy mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczek76
Tez bylam w tym salonie w Gdyni na testowym zabiegu. No i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem. Za cos takiego to kazde pieniadze bylabym w stanie wydac :) A tu niespodzianka, bo cenowo znosnie (jak na moja kieszen) - 500 zł za zabieg, a im wiecej sie wykupi zabiegow to i cena jest mniejsza. Wiec wydaje mi sie, ze jak za tego rodzaju zabiegi, to niewiele. Mam tu do porownania zabiegi laserowe, ktore sa drozsze, a nie sa tak przyjemne i skuteczne. Bylam na paru i bolalo troche i twarz mialam jak burak :) Ale czego sie nie zrobi by byc piekna :) Nie slyszalam nic o tej Alumie....co to dokladnie jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyond
Cytuję:"Aluma działa na zasadzie połączenia dwóch, równoległych elektrod, pomiędzy którymi umieszcza się skórę podczas zabiegu, oraz systemu próżniowego. Kiedy kolagen zostaje podgrzany do 60C° jego włókna wiążą się ze sobą i zagęszczają. " Podobno efekt jest widoczny po jakimś czasie. Mój lekarz twierdzi, że 2 -3 zabiegi wystarczą. Czy po waszych zabiegach efekty były widoczne od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska kwiatuszka
do dziewczyny, ktorej opadly powieki po botoxsie, lekarz, ktory to robil jet nieprofesjonalny, zle ci sie wkul, w zlym miejscu, zeby powieki sie podniosly trzeba dokladnie wiedziec gdzie sie wkuc, na szcescie botox ci sie wchlonie i powieki wroca na miejsce, ale czesto botox na czole utrzymuje sie o wiele dluzej niz 3 miesiace, u mnie efekt trzymal sie prawie rok! do dziewczyny, ktora nie widziala efektow po termage, ponoc najlepszy na celulit i starzenie sie skory jest Accent, tak ten zabieg nazywa sie a ameryce i w niektorych krajach europejskich, w Polsce to wydaje mi sie, ze mowia na to Foccus ale nie jestem pewna, moze pojawija sie tez inne nazwy, mam kolezanke, co zrobila tylko jeden zabieg na twarz i po 2 miesiacach zobaczyla efekty w postaci napiecia i ujedrnienia, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwina
Ja byłam na Focusie jestem bardzo zadowolona Polecam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICA
NAPISZ CZY TO BOLI I CZY DŁUGO CZEKAŁAS NA EFEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Jestem po 3 zabiegach focusa i są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Focus nie jest bolesny ,wręcz przeciwnie przyjemny,a efekty szybko widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ale żeby były naprawdę efekty trzeba zrobić serię tz.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka
od jakiegos czasu przegladam rozne nowosci na rynku dotyczace likwidacji lu zmniejszeniu zmarszczek. Tutaj widze, ze dyskutujecie na temat thermagu i fokusie. Obie te formy to ta sama technologia... roznice tkwia w szczegolach technicznych....ale tak naprawde i to ma mniejsze znaczenie. Przeciez w nieodpowiednich rekach to i najlepsze urzadzenie jest w stanie zrobic krzywde. Oba urzadzenia dzialaja na zasadzie fal radiowych, ktore podgrzewaja od wewnatrz kolagen - RF DIATERMi. Na nasz rynek wchodza juz inne urzadzenia, ktore dzialaja tak samo, a zabiegi sa tansze. Przy thermagu i fokusie nieukrywam, ze nie stac mnie na wydanie okolo 10 tys zł. A te same efekty i w taki sam przyjemny sposob mozna osiagnac wydajac mniej. Wystarczy tylko znalesc odpowiedni gabinet, ktory w bezpieczny i przyjemny sposob sie toba zajma :) wiec zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Thermage,a focus to bardzo duża różnica,trzeba poczytać dokładniej.Taniej nie będzie,bo jest tylko kilka urządzeń na cały kraj i tylko jedna firma ma wyłączność(piszę o focusie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta12
do 45 latki Bardzo Cię przepraszam ,ale interesuje sie tą technologią od jakiegoś czasu i poszukuje w internecie dla siebie optymalnego zabiegu,śledze więc różne fora na ten temat .Nie można niezauwazyć twoich wpisów na forach o rf NOVA GDYNIA ,SWOJE 5 GROSZY I 45 LATKA to jedna i ta sama osoba Bardzo Cię prosze nie reklamuj czegoś na czym pracujesz nie chce być niegrzeczna ,ale to jest nie uczciwe wobec osób które szukają tu opinii obiektywnych Oto inne twoje wpisy ,nie da się ukryć ,że pisane przez tą samą osobe. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3600991&start=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zyta12 też \"biegam\" po forach i dlatego trafiłam na Twój post. WYPRASZAM SOBIE ! Jestem JEDNĄ OSOBĄ. Jestem Asia i mieszkam w Gdyni !!! Nie mam nic wspolnego z dziwdzynami które wymieniłaś ! Powiedz ??? dlaczego jeśli ktoś napisze coś prawdziwego na temat Focus RF to odrazu podnosi się wrzawa ??? KTO TU ROBI REKLAMĘ ??? Dziwne ??? Z wypowiedzi \"niektórych forumowiczek\" można odnieść wrarzenie że focus to jakieś \"cudo\" a cała reszta to \"szajs\" ????!!! Dlaczego pseudo (Focus fanki) są takie nerwowe, jak się pisze o przesadzonych cenach czy szuteczności ???? Coś mi tu nie pasuje :)? Nam chyba codzi o to żeby znaleźć optymalne rozwiązanie ? Myślałam że to forum to rzeczywiście dyskusja (prawdziwa) na temat ważny dla nas wszystkich, a nie REKLAMA focusa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zyta12 też "biegam" po forach i dlatego trafiłam na Twój post. WYPRASZAM SOBIE ! Jestem JEDNĄ OSOBĄ. Jestem Asia i mieszkam w Gdyni !!! Nie mam nic wspolnego z dziwdzynami które wymieniłaś ! Powiedz ??? dlaczego jeśli ktoś napisze coś prawdziwego na temat Focus RF to odrazu podnosi się wrzawa ??? KTO TU ROBI REKLAMĘ ??? Dziwne ??? Z wypowiedzi "niektórych forumowiczek" można odnieść wrarzenie że focus to jakieś "cudo" a cała reszta to "szajs" ????!!! Dlaczego pseudo (Focus fanki) są takie nerwowe, jak się pisze o przesadzonych cenach czy szuteczności ???? Coś mi tu nie pasuje :)? Nam chyba codzi o to żeby znaleźć optymalne rozwiązanie ? Myślałam że to forum to rzeczywiście dyskusja (prawdziwa) na temat ważny dla nas wszystkich, a nie REKLAMA focusa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka
Do zyta 12 - przepraszama Ciebie kochanie, ale cos chyba zle analizujesz. Nie oskarzaj ludzi skoro nie masz racji. A jesli chodzi o reklame, to chyba Ty ja robisz, gdyz we wczesniejszym moim poscie ani razu nie wspomnialam o zadnej nazwie innych rzeczy.... a Ty ewidentnie reklamujesz albo fokusa albo thermage. dziewczyny opamietajcie sie na Boga i dopuscie do swojej swiadomosci, ze na rynku moga byc inne dobre urzadzenia :) Do inoev: taniej moze byc, bo to wszystko uzaleznione jest od gabinetu w ktorym robia Ci zabieg. W jednym mozesz go zrobic za 1200 zl za zabieg - tak w Wawie maja, a w innym po 800 zl za zabieg - tak w Naleczowie bodajze.....wiec nie mow mi prosze, ze drogie tzn lepsze. Cene akurat weryfikuje rynek :) I na nasze szczescie tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta12
Dlaczego podejrzewasz mnie o to ,że reklamuje thermage lub focus chyba się gdzieś zapędziłas.Wprowadzasz bardzo niezdrową atmosfere na forum juz wszyscy wiedzą o diatermi rf ,wiemy ,że w Gdyni ,że darmowy zabieg,że cena w pakiecie to 500zł,że to promocja i ,że potem bedzie 100% więcej. Po co jechać do gdyni jak można do gabinetu Yasumi lub do dwór lub Pałac Nałęczowski gdzie ten sam zabieg kosztuje od 100 do 250 zł .Daruj sobie. Trzeba mieć dużo samozaparcia ,aby od wczesnych godzin rannych do póżnych wieczornych pisać na wszystkich forach o skuteczności zabiegów na które chdzisz .My już wszystko wiemy daj nam spokoj otwórz swoje forum i pisz dowoli.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka
Do inoev jeszcze :) Piszesz ze "Thermage,a focus to bardzo duża różnica,trzeba poczytać dokładniej". Tak zgodze sie ze jedno jest czym innym niz drugie.....ale ja nigdzie wczesniej nie powiedzialam ze jest inaczej :) Twierdze tylko - i tu chyba sie ze mna zgodzisz - ze oba urzadzenia oparte sa na tej samej technologii fal radiowych :) Roznice miedzy nimi sa nie w jakosci wykonanego zabiegu, a raczej - ze tak to nazwe - w mechanice urzaqdzenia. Dokladnie Ci nie powiem, bo w sprawach technicznych sie nie znam, ale dla mnie jedno jest istotne - nie stac mnie na chociazby sprawdzenie efektow tych zabiegow i dlatego wole poszukac czegos rownie skutecznego, ale na moja kieszen zarazem :) To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
mnie to wszystko tłumaczyła kosmetyczka,chodzi o polarowość,a tym samym o bezpieczeństwo .No i jest to u nas nowość ,dlatego taka cena,też mam nadzieję,że z casem to się zmieni ,jeśli zwiększy się konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×