Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość filtrowa
ja byłam na zabiegu na filtrowej - więc to chyba nie jest to o co pytasz...w każdym razie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
ja idę na świętokrzyską mam nadzięje że się uda napisze jeśłi ktoś bedzię zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc456
na stawki mają słabsze wydanie Titana (jest to wersja włoska ).Titan jest przeznaczony dla lekarzy a to urządzenie na stawki dla kosmetyczek. Jest słabsze. Sama zastanawiam się nad tego typu zabiegami, ale dopiero na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jestem kosmetologiem i mam swój gabinet z masażami endermologie. Ponieważ chcę się rozwijać:) zaczęłam szukać nowych urządzeń i zainteresowały mnie fale radiowe. Mam pytanie, czy któraś z pań łączyła masaże endermologie z rf? i jeśli tak, to jakie są efekty? Nie chciałabym naciągać moich klienek:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Nareszcie Focus rf w Poznaniu! Jestem zachwycona! Wszystkim polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co dobrego ten focus
Ci zrobił, że tak zachwalasz. Też masz domniemane i porażające efekty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich uczestników dyskusji. Przeczytałam od 12 strony prawie wszystko ( do tej strony brałam udział w wypowiedziach) i nic nowego się nie dowiedziałam. Do bambusa 1954 byłam rok temu w tym samym gabinecie w Katowicach o którym wspomniałaś. Wzięłam serię zabiegów thermage dokładnie 5. Po roku moja twarz wygląda tak jak by się zestarzała a na dodatek robią mi się dołki w dolnej części policzków. Doczytałam że może być to na skutek nieumiejętnego podgrzania kolagenu. Jestem nieszczęśliwa jak na to patrzę. W tym roku Pani doktor namówiła mnie żeby wstrzyknąć volumę w to miejsce i tak też zrobiłyśmy. Z początku były jakieś mniejsze albo sobie wmawiałam. Teraz po 2 miesiącach nie ma śladu. Jak mam udowodnić że to wina lekarza dodam że po wypełnieniu volumą dałam się namówić na rewelacyjną w skutkach terapię sculptrą. Byłam 2 razy owszem po samych zabiegach buźka jest super ale po tygodniu, dwóch nic nie zostaje. Więcej tam nie pojadę i nie wierzę w te cudowności bo się przekonałam że to nie to. Jedynym wyjśćiem jest lifting twarzy. Gdybym się od razu zdecydowała nie był by tylu rozczarowań i wydzanej kasy w Juwenie 5 thernage po 1000, woluma2.000, skulptra 3.000. Idealny zabieg chirurgiczny. Do Algi50 odezwij się ciekawa jestem co u ciebie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk puk
witam a gdzie Ty Nici miałaś robiony tak tanio thermage, to nie był thermage chyba tylko jakieś inne urządzenie działające też na bazie fal radiowych... ja byłam na konsultacjach w różnych gabinetach i w końcu się zdecydowałam na thermage u dr budzicz... tu już jakieś dziewczyny pisały że robiły u niej i są zadowolone, tam zabieg wykonuje sie tylko jeden raz... i koszt jest spory bo ja za brzuch zapłacę 9tys.zł, wiem że cennik za twarz to około 7,5ty.zł, dowiadywałam się tez o focusa, w Krakowie zalecana seria 10 zabiegów to 5,5tys.zł + po 2 miesiącach zabieg "przypominajacy" 1,2tys.zł... więc koszt wyższy niz podajesz... przykro mi że nie ma efektów a tylko kasę wtopiłaś to jest przykre doświadczenie... ja ide na thermage w połowie listopada, mam nadzieję że sie nie zawiodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczui
Witam, jestem tutaj nowa, ale forum mi się podoba. Mam 38 lat, generalnie w niezłym stanie, największy mój problem to oczy. Skóra wokół nich luźna, zawsze mam podpuchnięte i pokrążone oczy o kurzych łapkach nie wspomnę. Wykonałam serię zabiegów focusem jestem bardzo zadowolona, O sińcach zapomniałam, a łapki są minimalne ubyło mi conajmniej 5 lat, a jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu. Szczególnie polecam Focus Rf Melody który jest wyższą generacją Focusa RF, niestety nie jest tak dostępny jak focus ale ja znalazłam. Efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam thermage aluma w Katowicach. Zabiegi wykonywała kosmetyczka tylko pierwszy robił lekarz żeby dobrać jak mi wyjaśniono parametry odpowiednie do mojej cery czy skóry już sama nie wiem czego. Najchętniej to bym się dała pokroić ale boję się tego że jak coś nie wyjdzie to sobie nie wybaczę. Czuję się źle z moją skórą bo w ciągu roku to ja się postarzałam o 5 lat takie jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyty
DO PACZUI nieżle ściemniasz z tym Focusem Melody '"nowsza wersja" ha ha ha, odpóśc sobie tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluma jest jak gdyby odpowiednikiem fokusa. 1 zabieg kosztuje 1.100,00zł a nie 1.000,00zł jak napisałam wcześniej. Mam pytanie do wszystkich które stosowały wypełniacze typu Voluma itp Czy miałyście jedną ampułę czy więcej bo może ja mam za mało wstrzykiwane że nie widać efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidk
poczytajcie sobie najnowsze badania. Na zachodzie odchodzi się od fal radiowych wykonywanych na twarzy bo okazało się, że szkodliwie wpływają na komówrki mózgowe. Fale radiowe można stosować na ciele a zabieg na twarzy niesie za sobą spore ryzyko. Szkoda, że wszystko dochodzi do nas z opóźnieniem :-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek76
do kidk !! a możesz łaskawie podać linki do tych "badań" bo ja przekopałem literaturę i nic podobnego nie znalazłem. Czytałem badania Uniwersytetu z Lipska i opinie kilkudziesięciu lekarzy plastyków z USA ( na 5700 klientkach) ani słowa na temat szkodliwości. Może pomyliłaś kwestie promieniowania "komórek" z RF ?? Otóż fala radiowa jak zapewne wiesz charakteryzuje się minn. częstotliwością i tu jest ukryta cała "magia" :) Im wyższa częstotliwość tym wyższa możliwość penetracji ciała i większa (chłonność) i tłumienie. Nie zostało to jednoznaczne dowiedzione ale są przypuszczenia że mikrofale (o częstotliwościach rzędu gigaherców) wpływają negatywnie na mózg, ale one mogą penetrować kość czaszki, zaś w maszynach RF wykorzystuje się fale długie o długościach KILOMETRÓW i częstotliwościach kilkuset KILOHERCÓW. Takie fale nie penetrują kości i mają bardzo ograniczoną możliwość penetracji tkanek miękkich (0,3 - do kilku centymetrów). Ogólnie opinie na temat wpływy promieniowania elektromagnetycznego na organizm są bardzo podzielone, nie ma wiarygodnych badan klinicznych potwierdzających jednoznacznie jego szkodliwość. Myślę że dużo bardziej szkodliwe dla kobiety jest np. codzienne stosowanie setek kosmetyków zawierających barwniki z metali ciężkich, dziesiątki konserwantów itd., że nie wspomnę o chemii jaką „noszą na głowie”. Będę Ci wdzięczny za podanie linków.. bo to ciekawe zagadnienie. Chyba ze ten post to kolejna próba siania paniki przez konkurencję :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva
do kidk-- ja tez nie moge trafić na te badania podaj strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna45
DO PACZUI Gdzie robilas zabiegi Focusem rf melody??????????? Ja o czyms takim nie slyszalam. Moze ktos Cie w balona robi? Na stronie www.focusRF.com mozna sprawdzic ktore salony sa autoryzowanymi gabinetami wykonujacymi zabiegi focusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urządzenie o nazwie lub mające
w nazwie "focus melody" jest w salonie Royal Vital w Warszawie. Piszę to z całą odpowiedzialnością, bo je widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maska \"CofnijCzas\". Jest to ogólne, bezoperacyjne odmładzanie twarzy. Maska \"Cofnij Czas\" - leczy a likwiduje następujące niepożądane zmiany wyglądu: · Zmarszczki, bruzdy na policzkach · Ogólne zwiotczenie i obwis skóry powieki · Plamy i brązowe przebarwiania · Osłabienie lub pomarszczenie naskórka po zabiegach chirurgicznych na twarzy („liftingu”) co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
witam jestem po 2 zabiegu alumy bardzo mnie bolało to przypalanie ale efekt już widze mam świeższy wygląd ..... niema w tym przesady ale jak przeczytałam niektóre wasze wypowiedzi to jestem przestaszona tzn że po roku pogorszy sie moj wygląd ....??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
Dla mnie to jest jakiś tajemniczy wynalazek ta maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofnij czas maską
-----------> Nici Jakoś nie wierzę, ale kto wie? Może ktoś to robił i mógłby podzielić się wiedzą? Ja chyba bym się tego bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------> COFNIJ CZAS Właśnie na to liczę że znajdzie się ktoś kto może podzielić się wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofnij czas maską
----------------> Nici ale czy prawdę napisze, czy tylko to co mu się wydaje. Poczytaj Zabiegi falami radiowymi i zobacz jaka jest rozbieżność w opiniach. Trzeba chyba samej karku nadstawić i zdać relację po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek76
aaaa to ja znalazlem przypadkowo zupelnie cos innego. Zainteresowal mnie ten temat Zloto ktore sie wchlania bez klucia igla ?? interesujace. Zerknolem na artykuly na stronie UMO ... jest tego troche. wyglada bardzo obiecujaco. Ktos cos slyszal ?? Jest duzo na temat zlotych nici , ale mi to nie pasuje .. nie lubie stosowac zabiegow inwazyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Joanna 71
Pani Joanno ,proszę o informację czy efekty po focusie są nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fokus rf to chyba jedyny zabieg ktory mi az tak poprawił samopoczucie, Nie zauważyłąm do tej pory u siebie jakichs zmian na gorsze, choc cały czas dbam o cerę stosując kwasy i mikrodermabrazję, fokus jest dla mnie w tej chwili nieosiągalny bo najblizszy gabinet mam w W-wie i to dla mnie ciężka wyprawa.Na pewno do niego wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×