Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość lulaaa76
Ja robiłam właśnie w viva-derm i jestm bardzo zadowolona. robiłam na zmarszczki wokół ust (papierosy robią swoje, ale w końcu rzuciłam i pora się za siebie wziąć. rzućcie dzuewczyny, bo to naprawde niszczy skórę strasznie). Po dwóch miesiącach chyba różnica była naprawde duża między tym co było przed zabiegiem. skóra się wyprostowała i zmarszczki zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taska64
Ja po drugim porodzie w miarę szybko wróciłam z kilogramami do swojej normy , jestem dosyć szczupłą osobą ale załamałam się jak się okazało ze skóra na brzuchu nie skórczyła się nawet po roku i zostało coś bardzo dziwnego ,wstydziłam się wyjść na plażę , nosiłam tylko kostiumy jednoczęściowe . Szukałam różnych rozwiązań (poza przytyciem :-) no i po jakiś dwóch latach szukania i konsultowania udałam się do poleconej mi doktor Joanny Czuwary w Warszawie na Puławskiej , po rozmowie z nią i obejrzeniu co można poprawić thermage zdecydowałam się na to. Nie powiem że nie bolał sam zabieg czy że było jakoś błogo ale różnica jest ogromna i za jakiś rok powtórzę zabieg ale było warto. Nie jest to może tak że mi zmarszczki całkowicie zniknęły ale róznica jest dla mnie kolosalna. Uważajcie tylko gdzie robicie takie zabiegi . Wiem że bardzo ważne jest zeby to był lekarz a nie kosmetyczka i żeby aparat do thermage było w miarę nowy a nie jakiś stary sprzęt z zachodniej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ceny u Was w miescie?Prosze o podanie cena , okolicę poddaną zabiegowi i miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana z powodu tego zabiegu zafiro, mam przez to depresje. Jaj można sobie zniszczyć życie i nikt za to nie odpowie a zabieg dalej jest reklamowany. Boze, ci za swiat i co mam zrobić z ta twarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska zalamania100
Do załamanej po zefirze .... A moglabys mi przeslac zamazane foto?Ja wczoraj miałam termolifting i dopiero jak wrocilam zaczelam czytać, jestem załamana. Przeryczałam caly dzisiejszy dzień... Mam 33 lata. Co ja mam zrobic gdzie się udać, kiedy to się zacznie? Czy na usg wykaze mi ten ubytek tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś ma pojęcie, jak zniwelować/naprawić skutki tych zabiegów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tluszczyk na udach, bryczesy u i ogolnie w zgubieniu kilku cm pomogla mi kriolipoliza. zrobilam kilka zabiegow w mad clinic i obwody sie zmniejszyly, a skora ujerdnila. generalnie wydaje mi sie, ze to bezpieczniejsza opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingston
Mało się pisze o dramatycznych skutkach ubocznych Thermage. Zanik tkanki tłuszczowej na twarzy i ciele (później przeszczepy, które kosztują fortunę i nie zawsze dają się wykonać) oraz zniszczenie komórek macierzystych - to najpoważniejsze nieodwracalne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałam bardzo wiotką skórę twarzy i fajnym zabiegiem okazał się termolifting. Bardzo dobrze ten zabieg wymodelował mi kontur twarzy i skóra stała się bardziej elastyczna. Zabieg super oraz klinika gdzie robiłam ID Kosmetyka w Tychy ul. Batrorego 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×