Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość beyond
Czy któraś z was jest z Zielonej Góra bądź okolic? Gdzie można w Zielonej Górze wykonać zabieg Fokus lub botox i jak kształtują się ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka
do Beyond: ja jestem spod Zielonej Góry - Szprotawa dokładnie :) Ale z tego co sie orientowalam to u nas w lubuskiem jeszcze nie ma nic technologia RF ...niestety :( Ja czasem odwiedzam syna w trojmiescie i tam sa rozne salony, z dobrodziejstw ktorych korzystam :). Wiem ze thermage jest np: we Wrocławiu. Jesli chodzi o botox, to moze gdzies w Zielonej Górze robia, ale ja akurat nie jestem zwolennikiem tych zabiegow wiec osobiscie tu nie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyńka
Witam, Jestem po serii zabiegów urządzeniem Bella Therma RF w połączeniu z Radioforezą (wtłaczanie związków aktywnych do głębokich warst skóry, tzw. mazoterapia bezigłowa). Jestem bardzo zadowolona z efektów. Poprawił mi się owal twarzy, która wydaje ię twraz szczuplejsza, spłyciły się bruzdy nosowo-wargowe i kurze łapki. skóra jest dużo jędrniejsza i rozjaśniona. Robiłam też brzuch, czego efektem jest znaczne zredukowanie rozstępów, a blizna po peracji stała się prawie niewidoczna. Brzuch wyszczuplał, a skóra jest dużo jędrniejsza. Trzy lata temu byłam na fotoomładzaniu i uważam, że tym razem efekty są dużo lepsze, szczególnie jeżeli chodzi o ojędrnienie. Mam wrażenie, że fotoodmładzanie działa tylko na powierzchni skóry, tzn. zniknęły plamki i małe naczynka. Robiłam też kilka lat temu botox na czole zeby zlikwidować groźną zmarszczkę między brwiami. Faktycznie bardzo się spłyciła, ale powstały nierówności na czole, które trochę udało się złagodzić po zabiegach Therma RF. Więcej botoxu sobie na pewno nie wstrzyknę. pozdrawiam wszystkie forumowiczki i zycze efektywnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do beyond i 45 latki W Zielonej Górze jest dermatolog, który ma maszynę o nazwie Aluma. Moja siostra, która jest jego stałą klientką zafundowała mi zabiegi na 40 urodziny. Jestem po 2 zabiegu i juz widzę efekty REWELACJA!! On robi też dermaabrazję i posiada laser IPL (czy cos w tym rodzaju) Polecam wszystkim lubuszankom Dr Janik w polilkinice na Wazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw_ska
mam ważne pytanie do zorientowanych. podobno jeśli kolagen się podgrzeje to następuje jego trwałe uszkodzenie. jeśli kurczaka sparzy się gorącą wodą, jego skóra też jakby się napręża ,ale kolagen zostaje zniszczony. czy ktoś jest po zabiegu np 3 , 4 lata ? czy ktoś może napisać jak po dłuższym okresie zachowuje się skóra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaWawa
Na polskim rynku aparaty wykorzystujące fale radiowe to: ThermoClinic, Thermolipo, Meso Sense, Diathermy Lava TRON, Focus RF+, Focus RF, ThermaRF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyond
Dzięki Agnieszka68 Nie było łatwo znaleźć dr. ale dałam radę. Właśnie zapisałam się na zabiegi Alumy. Ile zabiegów już miałaś? Z tego co wyczytałam to Aluma również używa RF ale są dużo bezpieczniejsze od Thermage(?) Czy po zabiegu mogłaś wrócić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 68
Do beyond : beyond: lekko zaczerwieniona skóra i kilka malinek. Mój dekolt, oczy, szyja wyglądaja fantastycznie!!! Idę jutro na 3 zabieg. Dr. Janik (601886295) powiedział że nie potrzebuję w tym momencie żadnych wypełniaczy czy botoxu bo skóra wygląda coraz lepiej a to tylko początek. Jakbyś miałą pytania to pisz na mego maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
A czy słyszałyscie o Accencie. Jest to najnowszy aparat do zabiegów radiofrekwencji . W chwili obecnej są 4 urządzenia. zabiegi dość przyjemne w porównaniu z bolesnym termagem i ceny niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna 1947
Ile kosztuje zabieg tym urządzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
Zabiegi wykonuje się w zależności od stanu skóry w odstępie 2 tygodnie lub 3 miesiące w liczbie 1 do 5. Cena za twarz z szyją i dekoltem 1500 lub inny obszar np; brzuch z boczkami. Skórę podgrzewa się maksymalnie do 45 st., na twarzy do 42 st. C pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie focus rf
Nie podoba mi się że Państwo od focusa po podaniu strony producenta w Chinach kasujecie nagminnie cały topik. Nie skorzystam z zabiegów opartych o Melody( focus) Innym też będę odradzać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto go usunął
tylko nie focus rf a skąd wiesz kto usunął ten topik? Przecież mógł go usunąć moderator. Według regulaminu kafeteri to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja jestem po 9 zabiegach fokusem i jestem bardzo zadowolona. To mało powiedziane,odmłodzenie o conajmniej 10 lat,przestałam w ogóle się malować,bo skóra jest piękna.Drobne zmarszczki zniknęły,a te głębokie się spłyciły. Czym osiagniemy taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto go usunął
Do inovey Jaki robiłaś zabieg? Nie można też negować innych zabiegów falami radiowymi bo skutek jest pewnie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
nie mam pojęcia kto i dlaczego go usunął. Efekt jest lepszy i bezpieczniejszy ,bo urządzenie jest dwupolarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto go usunął
Przecież nie robiłaś innych zabiegów to skąd to przekonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża**
Dziewczyny dajcie spokój chyba troche sie zapedziłyscie.Przeceniacie chyba możliwości Focusa i Państwa od Focusa,że to oni blokują fora .Tak jak zauważyła inoev przeczytajcie regulamin kafeterii.Wasze wpisy graniczą z fobią czy nie lepiej gdyby dyskusja była bardziej merytoryczna. A może lepszy bedzie botox hahaha.Miłego dnia uśmiechnijcie sie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto go usunął
różo . Myślę że masz rację. Nie można się upierać tylko przy jednym sprzęcie. Efekty muszą być podobne, nie ma bata. Może i dobrze ,że go zamknęli. Można się wypowiadać na temat samych zabiegów i doświadczeń a każdy wybierze sam sobie sprzęt na którym to zrobi. Na topiku fokus rf był reklamowany i zabieg ale i konkretny sprzęt. Jatka tam była ostatnio,więc doświadczone w zabiegach mogą uczestniczyć w innych forach i chwalić się efektami, mówiąc o sprzęcie na którym robiły ale nie w sposób ,że wszystko inne jest beeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie focus rf
specjalnie tak napisałem... :) aby poczytać następujące wypowiedzi na ten temat... regulamin w takim razie działa wybiórczo, bo są tu wątki gdzie ludzie podają linki do różnych stron i one ciągle istnieją co do zabiegów to uważam ceny za zabiegi przy użyciu melody i thermage za chore. cieszę się gdy ten rynek usług się poszerza. życzę wszystkim udanych zabiegów i zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża**
Masz w racje i po to są te fora aby nam potencjalnym klientom ułatwić ,i wysłuchać ,a może bardziej przeczytać o doswiadczeniach innych . Panie naprawde dajcie sobie już spokój .Stwórzmy grono osób które są zwolenniczkami zabiegów z falami radiowymi ,a nie konkretnych urzadzeń i tymi doświadczeniami sie wymieniajmy. Pozdrawiam i życze Wam i sobie aby nam się to udało.Róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś jest na rzeczy
Na tych dwóch ostatnio usuniętych topikach była antyreklama focusa a nie reklama, chociaż założenia były początkowo inne jak sądzę, hahaha Tobie też by się przydał botoks różo hahahaha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam ! Nie było ani słowa antyreklamy, nikt nie pisał nic złego o tym fikusie :). Okazało się tylko że jest produkowany w Chinach, i pojawiły się pytania o certyfikaty ... i tyle. Żadnej antyreklamy .. raczej topic FOCUS RF był reklamą i to w czystej fromie. BTW nie jest ładnie obrażać anonimowo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonateraz
Czy ten zabieg thermage trzeba powtarzać? Czy wystarczy tylko jeden. Cena jest zabójcza . Jeśli kilka to katastrofa i chyba liftign tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
W zakładzie,którym chodzę mają też inne urządzenia i kosmetyczka pokazała mi zdjęcia zabigów robionych fokusem i innym urządzeniem z falami radiowymi. On jest dwupolarowy tz.bezpieczniejszy dla skóry niż inne z falami radiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoev ... kogo Ty wkręcasz :) bipolarów jest na rynku ja "psów" :) Dla jakości zabiegu nie ma to znaczenia, baaa większość bipolarów nie nadaje się do lipolizy czyli odchudzania i cellulitu bo działają zbyt płytko. A co do bezpieczeństwa ... to napisz proszę jakiesz to zabezpieczenie ma reklamowany przez Ciebie fikus :) Czy ma czujkę temperatury wykonywanego zabiegu ?? Uważaj bo wchodzisz na grząski grunt ! Może się okazać że zarzucając innym że mają niebezpieczne zabiegi .. strzelisz sobie sama gola ! Jak cała prawda wyjdzie na jaw :) Zastanów się jakie Ty głupoty wypisujesz i rozpowszechniasz mity o bipolarach ... a wiesz że na rynku są już maszyny 5 polarowe :) (czego to ludzie nie wymyślą) A wiesz że ciński producent MELODY czyli Twojego FOCUSA ma w ofercie maszynę nowszą i wyższej klasy o nazwie RF CENTER 9000 która ma bi i MONO polar ! "Zatkało kakało" :) albo nie rozumiesz na czym polega ten zabieg albo masz nas za idiotow :) No rozbawiasz nas wszystkich tą reklamową walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonateraz
Zamiast się dochodzić może wniesiecie cos nowego i odpowiecie mi na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaniepokojonej: zobacz na "moim topicu" co do powtórzeń .. hmm nie ma jak wiesz gwarancji , wszystko zależy zapewne od stopnia degeneracji Twojego kolagenu, czyli mocno upraszczając od wieku (ale to mocne uproszczenie) Najlepiej dokładnie wypytaj w salonie, jeśli mają odrobinę rozsądku to nie będą ściemniać .. bo 1 niezadowolona klientka to 20 klinentek mniej :) Możesz też poszukać tańszego zabiegu i spróbować .. jak się uda to będziesz miała na kilka powtórzeń (w cenie thermage) , a jak nie .. to szukaj dalej. Na twoim miejscu poszukałbym wstępnie innych maszyn. Tlko pamiętaj że ma to być RF czyli Radio Frequency a nie jakieś kombinacje z vacuum itd. Zwróć uwagę na temperatury ! twarz do 43-44 ciało MAX !! do 50 -52 (jeśli jest gruba tkanka) Pamiętaj lepiej kilka dłuższych zabiegów niższą temperaturą niż jeden na maxa (bo może być kaszana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 45latki mam nadzieję że jak znajdziesz coś nowego to się podzielisz. Ja zaplanowałam sobie zabieg thermage we wrocku,teraz już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×