Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

dobrze ze nie obiecanki- macanki..:P i zapomnialem dodac....ze ja nie objecuje ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka ..,ze co robie ..? no prosze Cie ..to kobiet domena .. a z tego co mi wiadomo ..mirjam nie jestem ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich obecnych wpadłem na chwilke i widze ze cos sie robi goraco;) ale to dobrze ze cos sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..z tego co sobie przypominam to nie tylko to Tobie sie nie wydaje .. ale jak zwykle za pózno znowu by to wyjasniac ..:D oooooo i amigo zawitał 🖐️ dobrze ze chociaz na chwilke ..:D a goraco to jest od ranca ..wiec sie nie dziw ze i \"tu \" taki klimat ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zyciu mnie juz nic nie zdziwi ;) a az miło poczytac wesoła konwersacje:) podobała mi sie tez ta o degustacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki amigo ..nawet nie mialem zamiaru ..:) ale widze ze powyzszy post zostal usuniety ... hm ..czary mary ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa---klimat bynajmniej nie jak w igloo;) salut--masz rację, za późno na głębokie tematy:) lepiej poprzestańmy na przytulaniu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba ..amigo ..mi tez sie podoba degustacja ...:D nie wspomne o smakowaniu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za pozno to własnie odpowiednia pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sa wirusy jak jest to bit cos tam nigdy nie wchodz a ja sobie własnie po pracy jedno małe piwko z lodoweczki własnie degustuje :D ale tylko jedno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..nic o glebokosci tematu nie wspominalem ..:D bo i przytulanie bywa takie ..znaczy glebokie ..:D i nie wazna pora ..:P wiec przytule tak z glebi serca ..przytulanke ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie prowokuje ja tylko dostrzegłem małą pomyłkę ;) i koryguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo ..to podaj 🖐️..tez piwko degustuje .. i jak je wysacze to spac sobie kopa dam ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....głębokość czaiła się gdzieś między wierszami;) głębokość tematu-rzecz jasna;) też przytulam, tak że aż......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut to sie nie spiesz ;) a pewnie ze podam;) ale przytulanka to juz chyba cała obolała od pego przytulania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak przytlałem to i moge masować:D nie ma takiej ilosci alkoholu na swiecie po ktorym przytulał bym sie do faceta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka tak ,ze az padlem:P a Ty amigo zazdrosc zly doradca ..:D:P i bawcie si grze(sz)nie .. uciekam .. milej Wam zycze ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo ..jak Cie kumpel holuje do domu... po dawce wlasnie tegoz wypitego alko ..to sie tulisz ..by sie nie wyrznał glowa o beton .. wiec nigdy nie mow nigdy .. a teraz uciekam ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×