Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

witaj kochana :D widzę ze jestes czarna, pogratulować:) 🌻 i już wyprzytulana:) mmm, widzę ze długo nie poszliscie spac:) ;) ale milutka rozmowa :) życze Ci miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ;) tu chyba już nie ma dla mnie miejsca ;) pozdrawiam najbardziej zainteresowanych topikiem, amigo, przytulanka juz 🌻 warto czasem usiasc i na taki topic trafić, az miło po niektórych top(:O) odzyskać na takim wiare ze na kafe mimo szystko mozna o troche wiecej ciepła i serdeczności 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdzone...no i masz racje z tymi topikam:) ale my mamy swój, na którym będzie tylko i wyłącznie miło:)🌻 obiecaj, ze będziesz aktywnie uczestniczyć:) pozdrawiam i przytulam...:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko - och, dziękuje:) 🌻 no uczestniczyc w takim milutkim topicu to zaszczyt:) postaram się w miare swoich możliwosci i wolnego czasu, którego akurat do wtorku jak na lekarstwo, ale jak tylko bede mogła to spróbuje zagladac 😘 mam nadzieje ze sie w miare wyspaliscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżone....- nie bardzo się wyspałam:) i jeszcze te toasty za zdrowie saluta.....ehh...;) ale panuję nad sytuacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana 🌼zyje ,własnie wrociłem z pracy widze ze u ciebie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooodnoszę
bom ciekawa jak się sytuacja potoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ktoś przytuli
???? Nie chce sie wcinać autorce, ale kurcze----potzrbuje przytulanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na udany dzien dla Ciebie Przytulanko 🌻 :), no chyba urodziny sie udały :) ano moze i odsypiali;) ja niestety choćbym chciała mam strasznie napiety plan, mam nadzieje ze po wtorku bedzie lepiej;), pozdrawiam ciepło i do niedługiego przeczytania dzięki za 🌻 , odzwajemniam nawet dwoma 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozgwizdzone ..kopne ..a potem przytule ..;) moze byc ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżone---> ja nie kopne...ja przytule i zapenie zdany egzamin:) wierz mi na słowo:) salut--> no co tam , jak tam??? ulotna---> jaki znowu romans???:) my się tylko przytulamy..póki co;) amigo---> no gdześ przepadł??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie przytulana🌼:Djuz miałem isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze :) ,zmiany ,a lepiej bede wiedział jutro . a co u ciebie zmeczona po weekendzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiany??jakie zmiany, jeśli można wiedzieć oczywiście:) oj oj oj weekend męczący:) zbyt męczący...;) ale za to przyjemny.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×