Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

zoaczymy jak bedziesz gadac jak bedzie padac deszcz!! :D ja poprostu musze sie z tej pracy zwolnic, bo cały czas ktoś ma imieniny, urodziny!@!!!! i trzeba jesc, a nawet pic alkohol!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej... gorąco strasznie, kurna no :D DAJE WAM SWĄ MOC, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D 😘 trzeba się będzie poopalac, hihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D ja na razie siedze w pracy, ale jak wyjden aten skwar o 15:30 prosto w cenytrum miasta, bez zadnego drzewka to juz na pewno nie bede taka zadowolona!! kurcze ale mi smakuje ten chlebe, pomyliłam sie on jest słonecznikowy ciemny!! mniam mniam protosska jak bedziesz w albercie kiedyś to sobie go kup! Polecam :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhihi.... on jest taki malutki ? :P bo nie wiem Jaki był pyszny obiad, jaaaaa... ryba po grecku :D mniam mniam siedzimy w szkole na infie i robimy jakieś wizytówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki malutki to on nie jest z 15 kromek ma (około 30 gram ma kazda) kosztuje około 3 zł, jest w takim koszu!! :D normalnie pychotka!! ja sie mecze w pokoju, w którym pracuje 6 osób i cały czas przychodzą jakies osoby, sa momenty ze jest nawet 12!! I chodzi jeden wiatraczek :) suuperrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo, wiem który :D pyszny jest ! taki malusi pyszny hihihi :D ja u się dusze w informatycznej z komputerami i ludzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domu :) chodze do ZSOiT do 14 lo :D super szkoła, naprawde :) bardzo ja lubie aaaa, goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc :classic_cool: ja właśnie wcinam śniadanko :D wczoraj sobie pofolgowałam z dietką, dziś pewnie tez :) ale bede to robic z umiarem, czyli nie wyzera ale po troszeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gagatko 😘 kurcze, ja w ten tydzień troche zaszalałam... naprawde, ale cm ani nie drgnęły do góry ani nic nic hihhii więc jest super !!! :) Dziś zjadłam rowniez tak jak nie powinnam ale za to codziennie jest jakiś ruch wiec nic nie idzie do góry :) z tego się ciesze bardzo... i te moje nierówności na udach z tyłu już prawie że niewidoczne !!! masaż naprawde robi swoje, szoruje je codziennie ha !!! Na deser lody bakaliowe z jogurtem i owocami :D nana... jakis banan, ananas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje, bo zmalał mi brzuch hurra ..NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..B RZUCH. gagatka85 ......58 ........166.........52......89.........69........80 protosska.......54.........163.........55......95....... ..63....nie wiem SUGARMOUSE....61 ........170.........52......94.........72........89 Ch.ważyć52kg...56........170.........52......93......... 63.......74 c.z. problem kach86...........60.........169........52.......88...... ...71........82 Stroken k_tasior t. jedna gruba choć po wieczornej wyzerce (grill) na pewno jest tyle samo!!Dane podaje z godz 11 :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie wazyłam wczoraj to zwykła waga pokazała 54!! ale na elektronicznej sie nie wazyłąm!! zważe sie jutro!! dziś byłam też na spacerze połączonego z trzema gałakmi lodów (kawowy, czekoladowy i straciatella -----> strasznie jedonlite te smaki) jutro tez ide na spacerek no i mam w planie pocwiczyc z 25 minutek!! Ale jak bedzie to bedzie :) pozdrawiam, zaraz spac idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie tam miało być ze po wieczornej wyżerce na pewno NIE jest tyle samo!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gagatko, że efekty sa :) a od wyżerki urosnie ale na jutro zmaleje przecież.... Ja dziś pojadłam sobie lodami :D uwielbiam kurcze :P Kupiłam dziś balsam brązujący johnson&johnson. Używała go któras z Was ? :P posmaruje sie i zobaczymy :D sialala... pojeździłam na roleczkach dziś 30 minut, jutro mam zamiar wiecej bo dzis kurcze dopadł mnie deszcz.... DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek 🌼 ja właśnie wcinam jogurta! potem jakis skromny obiad (tzn pewnie bedzie 2 daniowy, ale postaram sie go wziażć mniej o połowe) potem spacerrr a potem znowu grill :o kurcze no!! ale jak trzeba to trzeba!! nawet do koscioła pojde na pieszo przez tego grilla!! ehhhh człowiekowi tak dobrze idzie a tu przychodzi weekend!! Maskara ide na kawke bużka pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was goraco ;) Protosska zazdroszcze Ci tej checi jezdzenia na rolkach;) Ajj ale ja bym tak chciała;) Mam rolki ale nie mam z kim jezdzic.. a sama nie lubie;) Podziwiam Cie:* Gagatka powolutku do przodu i ogiągniemy sukces;) U mnie też na wadze 1 kg mniej ;) A teraz jem śniadanko.. mmm.. ja takiego sniadanka chyba z kilka miesiecy nie jadlam.. ( 2 kromeczki ciemnego chleba + makrela w pomidorach..) mmm uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka zmieniona;) Kurcze jeszcze dziś, jutro i we wtorek i wyjazd :( Buu. Może przez te 3 dni uda mi sie zgubić jeszcze chociaż 1,5 kg? jesli zrezygnuje z kolacji? Jak myslicie?:( Tak bym chciała ważyć 53,5 kg ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!! Piekna pogoda, nanana... uwielbiam rolki, moge na nich jeździć i jeździć:D hihihi... Chcę ważyć 52 - kurcze, mało troche gdni zeby tyle zgubić... koniecznie ruch kochana i zero kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wstałam :o zjem sobie zaraz śniadanko ale najpierw do łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis na pewno przekroczyłam 1200 kcal!! :o ale byłam za to na spacerze godzinnym, poćwiczyłam 20 minut idę jeszcze coś poćwiczyć i spać :) Jutro znowu poniedziałek i znowu wstawanie o 6 przez cały tydzień, jakże się ciesze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ile, ważne że nie jadłam po jakiejś 17.30 i biegałam - właśnie wróciłam :) Gagatko, Kochana... nie pękaj ja mam wstawanie o 5.30 :D do szkoły.. och och DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy to najbardziej wredne i upierdliwe stworzenia przez które obudziłam się dziś o 5:19 a mogłąm sobie jeszcze spac do 6!!! :o dopiero se siadłam na dupie, od samego rana latam, dopiero piję kawę !! zjadłam jakś drożdzówkę i 3 wasy z twarożkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie jest mi dane siedzenie na dupie !! zaraz jade do radlnej roznosic obiady na samorządowców!! ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczyłam 50 minut na nic innego na nie mam ochoty, i na wieksza ilość!!:o Gdzie są wszyscy?????? idę prasować!! czołem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! wczoraj tak ładnie szybko mi minął dzień a dziś czuję ze bedzie się dłuuuużył że hej!!! :o jak na razie zjadłam 3 kromki wasy i lody!! i kolejny kawałek ciastka lezy przede mna ale juz nie dam rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przepraszam ze nie pisałam ale starsznie zajeta byłam ( fryzjer, sprzatanie, pranie, prasowanie) a dzis , tzn z dzis na jutro wyjazd.. Anglia. Strach, wątpliwości.. ;) Zobbaczymy co to bedzie. A u mnie na zwyklej wadze juz 53 kg ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no to fajnie ze waga Ci spada :) szkoda, że nei bedzie Cie z nami na forum :( a jedziesz tam do pracy?? ja jak zwykle intensywnie pracuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... melduje się - mao czasu, zasuwanie znauką pod koniec roku ;) hyhyhy mam się dobrze, od niedzielibiegam wieczorem - narazie było tak 20, 25 minut ale dziś planuje dłużej.. codziennie stopniowo coraz dłużej :D i kurde, spodobało mi się to bieganie - zwłaszcza po schodach. U mnie jest gdzie biegać, oj jest i różnych schodów tez jest masa... Gagatko, och Pracusiu Ty hihihihi 🌼 Chcę ważyć 52 - super, że waga spada :) ciesze się... mam nadzieje, ze mi spadnie od tego biegania :) licze na to.... pić mi się chce, pić - taie gorąco kurna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×