Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

Jedyny mój atut to chyba górna partia:P Znaczy mi się nie podoba...uważam, że moje piersi są okropne...ale wszystkie dziewczyny z grupy mi mówią że chciałyby mieć takie jak ja...mój narzeczony je uwielbia to chyba nie są złe...mimo, że mi się nie podobają... 2 dziewczyny z grupy się mnie nawet pytały czy nie miałam operacji plastycznej....boże nigdy bym nie dała sobie wepchnąć jakiegoś silikonu bleeeeeee...A pozatym nie stać mnie :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą żadnej operacji plastycznej bym sobie nie dała zrobić...jedynie może liposukcje czy jak to się tam nazywa...:P A tak pisze o tym bo oglądam codziennie około 23.00 na kanale E! taki program Dr.90210...o operacjach i pokazują tam też życie prywatne tych plastyków...fajny program...tylko przeraża mnie ajk centralnie pokazują jak rozcinają sutki i wkładaja tam ten sylikon....:O...albo jak robią plastyje brzucha i wycinają skóre i ta tkanke tłuszczową to normlanie jest pokazane...fuj rzucają takimi płatami skóry z tłuszczem...bleee Ale program ogólnie fajny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"SUGARMOUSE \" słonko, podaje Ci diete, na której sa moje podopieczne z aero, dieta dosc restrykcyjna, obnizajaca Setpoint ale umiejetnie prowadzona niedopuszcza do efektu jojo, WAŻNE! stosuj sie do niej a na czerwiec bedzie oki, masz dwa tygodnie i mysle ze spokojnie zrzucisz min 3kg :) : chrom plus, błonnik 4 kapsułki dziennie, bioCLA z herbatą, witamina C 2 kapsułki dziennie, kwas foliowy 1 kapsułka dziennie, Śniadanie , zaraz jak się przebudzisz wypij herbate moze być lipton \"łagodne trawienie\" lub z firmy Vitax Slim Max, po 15 min jogurt activia, II śniadanie: kawa bez cukry, kromka ciemnego pieczywa gruboźiarnistego bez masła z: ( do wyboru) polędwica z indyka( ogólnie wszystkie drobiowe wędliny), /ser biały dwa plastry/ plasterek żółtego sera/ tuńczyk w sosie własnym 1/4 puszeczki ( reszte możesz dnia następnego wykozystać do sałatki) ZAWSZE PO SNIADANIU: pomidor/ pół swieżego ogórka/ 4 żodkiewki/ seler naciowy/ marchewka/ 5 duzych liści sałaty III posiłek: pewnikiem bedziesz jadła go wpracy więc troche wysiłku musisz w niego włożyć dnia poprzedniego - ryż do 5dag ( połowa woreczka)/ kasza 5dag/ makaron razowy 4 dag, możesz to wymieszać z tuńczykiem 1/2 puszki/ 1/2 pojedynczej piersi kurczaka/ 1/8 pojedynczej piersi indyka/ 8dag poledwicy wieprzowej, do tego wrzucasz zawsze dużo ważyw, : kukurydza 1/2 puszeczki bonduelle, kiełki soi, lub inne kiełki w ilosci 1/2 puszki, pomidor cały/ papryka ( kaloryczna dlatego tylko 1/4-ale ma ważne witaminy do transportu tłuszczu), możesz posypać całość pestkami słonecznika tak z 1 łyżke a polać to wszystko olejem arachidowym/lnianym/ oliwa z oliwek w ilości łyżek dwóch :) IV posiłek: pora na owoce: truskawki 8sztuk/ 1/2 melona/ 1/8 arbuza/ 1 grejfrut/ 4 sliwki/ 1 jabłko/ 2 średniej wielkości marchewki, do tego mozesz wypić sobie szklanke tymbarku ważywa z gruszka / jabłkiem - bardzo smaczne, jak cie bedzie jeszcze korcić to zjedz suszone sliwki/ morele w ilości 5 sztuk,/ 3 daktyle V posiłek: to bedzie Twoj ostatni posiłek, co dwa dni mozesz zjeść jedno jajko, ciemny chleb z róznego rodzaju warzywami, lub sałatki, np z pomidora, ogórka i sałaty, warzyw możesz zjeść niemal bezograniczenia, ważne by podlane były oliwą, herbata łagodne trawienie ZAWSZE tak 45 min po kolacji wypij kolejna szklanke Vitax jakby cie ściskałao w żoładku przed sniem wypij szklanke mleka, do tego PAMIETAJ O 2,5L dziennie wody mineralnej Ja (24-04-2007 13:25) a warzywa pisze się prz rz Ja (24-04-2007 13:26) także moja droga z analfabetka i totalnym ignorantem ortograficznym masz do czynienia Ja (24-04-2007 13:26) no i niestety ale troche wysiłku fizycznego Ja (24-04-2007 13:26) 2x aero to minimum Ja (24-04-2007 13:27) basen, bieganie, rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wlasnie wstalam :D ale pospałam hehe;) SugarMouse.. co do operacji:D Ja jestem za. We wrzesniu bede miala.. ;) Boje sie ale wytrzymam ;) Pozdrtawiam i biore sie za nauke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja właśnie wszamiam sniadanko!! brzuch mnie boli jakby był okres, a go nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) co za dzień, raaany... (matematyka) hyhyhy JAK MATURKA ? 52* ? :D ide sie pobyczyc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś też nie ćwiczyłam, w dalszym ciągu walczyłam na działce z chwasta!!! dzis 1,5 godzinki!! na obiadek zjadam talerz zupy jarzynowej, potem an drugie kapuste(młoda) z jednym ziemniaczkeim! Teraz ide umyc gary, potem pojde myc siebie, potem zasiąde z moim szanownym dupskiem przed tv :P i moze sobie kakałko wypije :P maniam :) wszystko ok, tylko ze swojego brzuch jestem nie zadowolona, w ogole sienie miejsza(moze po okresie) waga tez nie zleciałą!! A poki co czekam na okres!! Pa kochane ide sprzatam, im szybiec zrobię tym szybciej bede miaął spokoj :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam!!!! 75 % ;) nie najgorzej ale mogło być lepiej ( jebany stres wrr) A przede mną jeszcze polski, ktorego, mimo ze umiem najbardziej sie obawiam.. :( Ide cos zjesc bo padam. Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce ważyc 52 kg GRATULACJE !!!!!!! :D:D:D:D Z polskim też bedzie ok :) zobaczysz!! Ja w koncu dostała okres! Troszke brzusiu pobolewa, ale zazyłam tabletke i jest ok na arzie!! jak na arziejestem na jogurcie małym, jak bedzie mnie tak bolał brzuch to jedyne co bede dzis jesc to tabletki!! Pozdrawiam, biore sie za robienie wrażenia, ze pracuje :P A gzdie nasza czarna Ania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ten topik umierał?? bo aj chyba umieram!! zażyłam 2 nurofeny ultra fotre i 4 nospy!! Chciałbym sobie ubrać dresik i położyc sie do łóżeczka!! Tak strasznie boli :( jak na razie zjadłąm jogurta, 2 kromki z sałatą, pomidorem, szynka, ogórkiem i jedno jabłko!! mam ochote na coś dobrego, kaloryczmnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim do asi jem chrom plus i l-karnityne,no i z suplementów jeszcze pije SlimFigure...już o tym pisałam....a jakbym miała kupić bioCLA to potrzebowałabym 50 zl + pieniążki na reszte tych tabletek, moje jak narazie mi wystarczą. Ja nie jestem zwolennikiem diet które mi narzucają co mam jesć...wydaje się, że dieta- to nic nie kosztuje, a niestety takie diety są drogie...wole te pieniądze na dalszy aerobik wydać i jeść sobie po swojemu. Wlfle ryżowe z dżemem niskosłodzonym, albo wasa z rzodkiewką albo z serkiem twarożkowym, na obiad np.ryż z gotowanym kurczakiem, a na kolacje też jakieś kanapeczki... Ale dzięki za rade, jednka nie skorzystam... Pisałaś coś o pracy, że ciężko będzie mi przygotować taki posiłek...no właśnie ja nie pracuje...studiuje zaocznie i to jest powód, że nonstop przybieram na wadze mimo,że jem tak samo jak kiedyś...nie mam ruchu...chodzi mi tu o codzienne wstawanie rano i woadomo jak taki dzień wygląda...a dopiero teraz się ciepło robi, że zacząć się ruszać... Ja niedługo wyjeżdżam do Holandii,więc mam taką nadzieję, że tam uda mi się schudnąć do 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polu masakra!! a potem jeszcze ide na zakupy!! z tego upałui bólu brzucha az nie poszłam na piechte do innych urzedów tylko wsadziłam dupę w autobus i tyle mnie widzieli!! a i jeszcze jedno przestępstwo połeniłąm zjadłąm SNIKERSA!!!! ponad 230 kcal!!! Masakra puste kalorieeeee :o jak dam dzis rade to pocwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewuszki!! gdzie jestescie?? jak wam idzie?? ja już po obiadku, po godzinnym spacerze :) teraz bede myc naczynia, potem zrobie sobie pranie, potem w pokoju posprztam!! Normalnie brzuch mnie przestał bolec i od razu wszystko sie chce robic!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny where are you????????? dziś mam pecha !! zapomniałam skierowania do okulisty potem myslałam, ze uciekł mi autobus, a on miał takie opózniene, jak szłam sobie juz pogodzona z faktem, ze czeka mnie spacerek do przychodni a tu 5 minut od przystanku jedzie świnai!! No ale nic na zdrowie mi to przyjdzie, po przeklinałam troszke i poszłam!! spowrotem machnełam reka na autobusy i poszłam piechotka!! wiec znowu mam przeszło godzinny spacer za soba!! :D jak na razie zjadłąm 3 małe kromeczki ciemnego wiloziarnistego pieczywa z serekiem i pomidorkiem!! jak na razie jest ok bede jadła za jakas godzinke lub 2 sniadanko tzn drugie!! pozdrawiam i do pisania mi tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaisa -- mam parę pytań odnośnie dietki, która zaproponowałaś Sugarmouse. Po pierwsze czy te tabletki o których piszesz są niezbędne, czy zamiast bio CLA mogą być inne??? Czy ten ostatni posiłek to można jeść tylko co drugi dzień czy co drugi dzień jajko??? Czy na głód zamiast mleka może być kefir albo maślanka??? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJEEEEEE :D:D:D:P:P:P ja właśnie znowu wr.óciłam z trasy, na polu maskara, jesc sie nnie chce!! zjem jak poczuje glod!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Nie było mnie, komputer był zepsuty ^^.... Nie za fajny mam nastrój, zjadłam wczoraj i dzis więcej - aż wstyd sie przyznac no ale zdarza się hyhy... Musze się uczyć matematyki :o:o:o najchętniej to bym spaliła książki (razem z babą!) khhhhhhhhh... A WY JAK SIE MACIE ? Jak samopoczucie ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje 😘 !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 52 * hihihi Jak macie na imię Misie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i dziekuje Wam 🌼 Własnie wróciłam z solarium, byłam 18 min i coraz apetyczniej wyglada moje ciałko ;) jeszcze raz, góra dwa razy i przerwa z solarki;) Dzisiaj mam na koncie ok 1200 kcal. Nie jest źle:) Kurcze dziewczyny za 5 dni wyjeżdzam :( Nie chce Was zostawiać buu :( Może tam bedzie internet. MOże:) A dzisiaj tak sobie ogladałam zdjecia.. i wiecie co? Moim ideałem kobiety jest Tyra Banks ;) Nie jest patykiem a jest wg mnie starsznie sexowna.. JA CHCE TAK WYGLĄDAĆ !!! :) A Wy macie jakiś \"ideał\", wzór?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) kurde ale dzień....zjadłam wiecej znowu, kurcze :( za to poskakałam na skakance 1500 skoków lece sie uczyć, trzymajcie sie :) chcę ważyc 52 - na jak długowyjeżdzasz ? DOBRANOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jestem :):classic_cool: a Wy??? ja dziś w sumie zjadąłm tez około 1000 kcal!! (nie wiecie ile ma jedna kromka chleba ciemnego wieloziarnistego - bo zjadałam w sumie 6 z twarozkiem i pomidorkiem ------>mniam mniam mniam) w sumie chodziłam po miescie 2 godzinki!! :D ćwiczyąłm jakies 50 minut!! i robiłam tysiace innych rzeczy!! Nie jest zle!! A mój brzusio robi sie całkiem, całkiem!! jutro sie zmierze!! Chociaz pewnie sobie troszke pofolguje przez weekend!! zaraz kłade sie spac, bo jutro znowu trzeba wstac po 5 :o pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, miło mi :) ja nie mam dwóch lekcji i mam na 9.40 :D lece, dobranoc jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🌻 a ja nie wiem ile zjadłam,bo prawie nic.Mam gardło chore i znowu zapalenie węzłów chłonnych (mam z tym problemy co jakis czas) i przełykanie sprawia mi ból. Jeden plus - nie bede żreć ;) Ja Magda jestem :) Jestem w miare zadowolona....mam zrobione włoski...troszke sie odmieniłam...bardzo delikatne zlociste pasemka i króciutka fryzurka...mocno wycieniowana...a już miałam takie dlugie włosy mysłałam, że bedą jeszcze dłuższe...ale zdałam sie na fryzjerke...powiedziałam \"poprosze modna fryzurke\" ;) A fryzjerka jest bardzo dobra. I wie jak obciąć żeby ktoś dobrze wyglądał...:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! ja się męczę w pracy!! chce juz stad wyjść, spać mi się chce!! upał straszny1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jeju jak gorąco... mam dość. Ja już po śniadanku ( 1 i pół kromeczki chleba mieszanego z serem żółtym) Ktoś wczesniej pytał, ile taka kromeczka chleba mieszanego może miec kcal, a wiec odpowiadam ok 80 kcal :) Kurcze głowa mnie od rana boli.. nie wiem przez co:( Głupia pogoda, chce deszcz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×