Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

{{{{🖐️}}} dzyń-dzyń..pobudka marudy :-) oooooooooo...krejzol-ek się pokazał,ale nic nie marudzi???:-o szkoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol ---> jak ty sie ladnie usmiechnelas na tym posiecie powyzej :) Gdzie w ogole bywasz? Alex ---> a ciekawe skad wiedziales:D A ja jestem do niczego ---> babka faceta jednak w pewnych sprawach nie zaspapi. Ale na browca zawsze mozna w damskim towazystwie wyskoczyc. Zabieraj kolezanki pod reke i na 2 sie wybierzcie. Aaaaaa zapomnialam, ty znowu chora! Tak tojest jak ie nie doleczy choroby! Sluchaj narzekaczy czasme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello-->kobieca natura nie zmienia się od początku świata...Już Adam miał problemy z Ewą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra, na ewe wszystko sie zwala.Adam bylpoprostu dupa wolowa i tyle, a nie mezczyzna z wlasnym zdaniem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam uległ Ewie przez zwykły szantaż...zarzuciła na niego najstarszą sieć świata którą kobiety stosują do dziś...żaden facet nie ma szans:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda! Poza tym nie mam zamiaru odpowiadac za poczyniania mojej pra pra pra (pra....) babki! basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jakem asasello! Zadnego mezczyzny w zyciu nie szntazowalam! Mam bardzo lagodny charakter! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze uwierzyć Ci na słowo,nie mam wyboru...:-) KAŻDA CHWILA TO CZAS POŚWIĘCONY NA REFLEKSJĘ, NIE ZMARNUJ GO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocausy! Llece na piwo. Jutro mam ciezki dzien. Ehhh gdybym wam opowiedzila co sie dzieje u nas w robocie to by wam wlosy na glowie stanąl! Alex --> piekna mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy, którzy uważają, że Bóg najpierw stworzył piwo, a dopiero z niego wydzielił wodę. Piwo - zimą grzeje, latem chłodzi, nigdy nie zawodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwfwfwe
Mnie irytuje moja depresja i lęki, to że wprawiam w złe samopoczucie mojego mężczynę i że on przez to cierpi i ja również, to że nie mam pieniędzy, to że jestem młoda i musze mulić na studiach zamiast zarabiać, to, że nie ma znaczenia, że czegoś pragniesz i jest to dla Ciebie idealne, i tak tego nie będziesz mieć, bo nie masz na to pieniędzy, to że trafić do lekarza, dobrego, graniczy z cudem, to żę musze mieszkać z rodzicami, to że mało jest wartościowych ludzi i wiele, wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fwfwfwfwe witaj :) Jeszcze nie wyszlam na to piwko, jakos sie wyrbac nie moge. Marudz tu do woli, tu sa sami tacy. pozdrowienia, juz naprawde ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
fwfe - nie przejmuj się, ja mam tak na co dzień, a depresja będzie mi nawracać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asaselo --> ucze sie:( dziś narzkam: nie wyspałam się w szkole spać mi sie chcialo dopoki nie wypilam kawy zle mi poszlo wypracowanie poklocilam sie z babka od francuskiego matka mnie wkurza kolega odmowil pojscia ze mna na studniowke:( chce mi sie plakac!!!!!! bede plakalac:( i z nikim nie pojde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kiedy ja przestanę chorować co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies to all dziwne. niby jeste osoba, ktora sie niegdy nie nudzi. i smieje z tych co ubolewaja ze nie wiedza co zrobic z wolnym popoludniem ale.... jakos niecierpie nidzili, bo nie wiem co e soba zrobic! Blleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę sobie na mały spacerek...:-) Może trochę pobiegam w parku,jest piękny jesienny czas na spacery... 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×