Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

ja dzis w cwizylam, ael w bolach! strasznie mi sie nie chcialo:) Teraz boli mnie łeb ;/ I wkurza mnie ze juz dnie są krótsze, chyba o godzine. Ehhh jesien idzie...... fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć}Jeżeli w porannej gazecie nie ma naszego nekrologu, trzeba umyć zęby i znowu pójść do pracy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lepsze: isc do pracy czy bycie bezrobotnym?..... Niestety opcji: bycie milionerem, wygrana w lotto nie ma. No, przynajmniej nie dla kazdego :/:) A moze kiedys...... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja ponarzekam:( Sobota -zamiast się cieszyć to praca od samego rama i pogoda do de :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo narzekaczki! Pogoda pod chmurka, sennie (moze kawa pomoze), jeszcze musze znalezc w sobie chec zeby pocztytac i przygotowac pare rrzeczy na jutro do pracy. Pojawila sie nowa namietnosc w moim zyciu: gry online typu escape room:P Wczoraj stracilam na to pol niedzili. Siedze wiec czesto na innym topiku i szukam zagadek wspolnie z dziewczynami. Sle cialusy!!! I witam nowe narzekaczki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh \"wczoraj stracilam na to pol soboty\" - oczywiscie, a nie zadnej niedzieli:P Jkby to byla niedziela to dzis musialbym isc do roboty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh \"wczoraj stracilam na to pol soboty\" - oczywiscie, a nie zadnej niedzieli:P Jkby to byla niedziela to dzis musialbym isc do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od 2tygodni nie moge spać. budze sie w nocy, a zasypiam dopiero po 1:o nie wiem czemu tak... ale meczy mnie to juz! :O jdzis impreza, nie chce mi sie isc :o nie wiem w co sie ubraććććććććććććććććććććććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callgirl no.5
musze pisać pracę licencjacką która ma głupi tytuł i strasznie trudno dobrać treść żeby się zmieścic w 55 stronach - za dużo tego cholera.. nie chce mi sie.. mój chłopak ma urodziny.. wypiłąm piwo już nie chce mi sie nic robić... i jakieś dupki do mnie wydzwaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala a ja ie dzis ciesze, bo mam wieczorem mala imprezke i jutro jest wooooolne, i nie ide do pracy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
krejzol ty nie pij tyle bo ci mózg wyżre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka...
ktoś musi pracować aby ktoś się mógł bawić a humorek się poprawi na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol ja mam problm w druga strone, mnie sie ciagle che spac! To tez meczace uwierz. Mam nadziej ze ci toszybko minie, moze pij jakis ziolka pzed snem? Moze za pozno wstajesz albo spisz w dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię w dzień Mama powiedziała ze to od kompoutera, nie korzystałam jeden dzień z komputera - nie spałam i tak. Tzn. usnełam przed 1 Mama powiedziała ze to może łózko moje niewygodne jest. Poszłam wczoraj spac do pokoju obok - usnęłam przed 24. Czyli nie wiem co to jest. dziś śpię u siebie, zobaczymy czy się wyśpię. A teraz jestem strrrrrrrasssssznie zmęczona. Poszłabym spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×