Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość popis-*
to ja tez ponarzekam, ze ludzie u nas nie sa uczciwi jak Finowie narodzil sie Rydzyk nie wiem czy dozyje NORMALNEJ POLSKI ale, przynajmniej smierc nie robi wyjatkow:D tym optymistycznym akcentm skoncze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć przeczucie, które się dokładnie sprawdziło? Czy wiedziałeś kto do Ciebie dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę telefonu? Czy zdarzyło Ci się...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnei nie zdarzylo sie nigdy:) Choc czasme mam w sobie jakies mysli, i boje sie ze moga sie sprawdzic. Bywa ze sa zle :( Tak jak dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-o...Z rana jestem o tyle bardziej posępny w stosunku do mnie normalnego, o ile weselszy w stosunku do siebie zwykłego byłem wieczorem\"...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie bylo na imprezie, zajebiscie, szczegolnie ze chuj byl i sie do mnie nie odezwal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja sie znim i przywitalam i pozegnalam, a w ogole to bylam z moim kolega na tej imprezie, super przystojniacha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Krejzol nie przejmuj sie, jak nie milych chlopców jest wielu na swiecie:) Alex rujnuja, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonathan Carroll — Białe Jabłka Była to jedna z głównych lekcji, jaką staruszka wyniosła ze śmierci - życie żądało od ciebie poświęceń. Jeśli nie byłeś do nich gotowy, robiło obrażoną minę i przestawało się o ciebie troszczyć. Było kapryśne, niewyrozumiałe i stronnicze. Gdyby udało ci się jakoś rzucić mu w twarz pytanie o jego sens, nie znalazłoby odpowiedzi. Sens życia bowiem zmienia się z dnia na dzień i w zależności od człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z picia wiecie co sie dowiedziaalaaaaaam.......... czemu moj A i reszta nnon stop stali przy samochodzie, a pozniej przyszli kolo ogniska, i tam gadali??? bo organizor poweiedzial ze skladamy sie po 20zl od osoby, a oni w 10 osob przyjechali bez skladki, ale byli zaproszeni i o tym wiedzieli!!! no i organizator powiedzial im moze nie ladnie z jego strony ze nie maja prawa zblizyc sie do stolu ale hahaha, no usmialam sie, ale mam polewe... przeszlo mi juz zupelnie1!!! dreszcze mam, zimno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jutro do szkoły i do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki,ale nie jestem świety,jestem na fazce... czemu mi te el... wyszło na koniec to nie wiem,jakiś cud;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
wrrrr grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala humor mi sie poprawil :D:D Ale przyszlam ponarzekac bo pada! cholerna pogoda! Zeby to osrało! Dzis wyslalm odpowiedizlam na 2 oferty. Musze sie wziac za poszukiwanie roboty. krejzol jak tam w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×