Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

bylam na oblewaniu prawka, bo kolezanka zdawala. Drinka wypilam, i chyba wymiotuje:/ zawsze pije wodke i jest wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc narzekacze. Opuszczam wasze szeregi i beigne spac.Do jutra. Krejzol - caluski pijaczko jedna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol nie truj się drinami...:-o \"a ja jestem do niczego\"... -Ja też szukam pracy,więc nie jesteś sama w tym dole:-D kasa mi się kończy,roboty full(robie sobie remoncik w domu) i brak widoków na przyszłość...:-o z tych problemów boje się by nie wpaść w jakiś nałóg:-D singiel musi się pilnować sam...:classic_cool: Pozdro,idę na zakupy...Bo niema co wrzucić na zęba...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 10dni okresss mi się spóźnia..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
krejzol zaszalałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no bedziemy ciotkami i wujkami :D , ok, przepraszam, zart nie na miejscu. Okres moze sie spozniac z roznych przyczyn, nie tylko z powodu ciazy, wiec glowa do gory, a ewentualnie test. Ja tez szukam pracy kochani wiec nie jetsescie osamotnini. Czasu juz mam niewiele! Troche sie cholera boje! Do tego waga mi podskoczyla, ble.... zycie jest ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie dzidziusia ;) nie mam okresu bo nie chcialam dostac na niedziele ta co byla. i nie dostalam i sie spoznia. poza tym denerwuje sie caly czas, to moze byc przyczyna. Hm...moj A. nie odzywa się już dobe. Wczoraj po rozmowe na gg wymieklam.jakby nic sie nie stalo. pozniej dzwonil. opieprzylam, w ogole dluga historia. Dobę juz sie nie odzywa, ja tez nie. Ale nie zrobie pierwszego kroku. po dzisiejszym dniu daje soie kompletnie siana. myslalam ze sie odezwie, nie , to trudno Umowilam sie z innym na jutro i nim sie zajme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno się zrobiło :-o i to tak nagle :-o wymiękam...nie lubie zimna:-o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ehhh krejzol..... ale szalej pókiś młoda. a mnie gnaty bolą:D a do zimna nie mam nic. nie znosze upałów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...W piątki człowiekowi najczęściej chce się napić, w poniedziałki człowiekowi najczęściej chce się piątku...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
Alex święta racja. chociaz mi chce sie napic cały tydzień, no i cały tydzien chce mi się piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
nie płacz krejzol, chyba że nad własną głupotą - faceci nie są warci łez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ga dobe sie nie odzywa:o w piatek bedziemy na imprezie :o czy ja mam podejsc od niego i spytac co slychac, czy czekac na jego kolei?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby być szczęśliwym w miłości, trzeba być geniuszem....:-o Bądź urocza dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Chłopaki nigdy nie zdradzają, oni tylko się upewniają ,że ich dziewczyny są najlepsze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Życie jest jak piłka nożna: raz kopiesz ty, innym razem kopią ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do męża: - Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar! Mąż: - Taaa... Poszczęściło Ci się. Po paru dniach żona znowu mówi: - Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. Przymierzam - mój rozmiar! Mąż kręci głową z podziwem: - Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę, wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a nie mój rozmiar!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Mąż rano patrzy w lustro i mówi do żony: - Co sobie pomyślałaś wczoraj, jak przyszedłem pijany do domu z tym sińcem? - Jak przyszedłeś to go jeszcze nie miałeś...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×