Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
do pracy rodacy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
nie mam siły narzekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do A. on jest okropny, dlaczego ja sie w nim zakochalam;(:(:( to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór! przyszłam sobie ponarzekać...bo mi zimno:( i mam katar...ja chcę lata, które skończyło się zdecydowanie za szybko! o! dziękuję za uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
krejzol zakochałaś się w nim właśnie dlatego, że jest okropny:D co do lata - rzeczywiście szybko się w tym roku zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie boli. Jutro z ukochanym sie widzE:)napsialam do niego, bo czulam sie winna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie wszystko zmienia, z minuty na minute,dzis ukochany, wczoraj dran :P krejzol 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I oto życie jest....:classic_cool: Miłość to cierpienie psycho-fizyczne na tle nerwowym!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virgo Daria
a ja jestem zła. Chcę do pracy a nie mam gdzie. miałam wyjechać na wyspy a nic z tego nie wyszło :(. mam doła totalnego... ludzie czemu jesteśmy tacy nieudolni... nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba będe wyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec zaczynam !!!! 1............... od prawie tygodnia nie mam wody w domu ... zalamka ... spierdzielila sie pompa .. dzis odebralismy ja z naprawy wlaczylismy juz bylam zadowolona ze bedzie wkoncu ma upragniona woda .. a ona pochodzila z minute i piardla znowui ... wiec bedzie wydatek kolejny w tym tygodniu .. bedzie trza wydac na nowa pompe do wody ... 2.................. wprowadzilismy sie do tego mieszkania w listopadzie ... mamy wykonczone WC na cacy ale lazienki niestety nie mamy jeszcze ... kompiemy sie w misce a co drugi dzien u mamy .. ale nie wazne ... chcielismy teraz wziasc kredyt .. albo wszystko do lazienki na raty .. ale niestety nie mamy takiej mozliwosci bo Piotr nie ma uregulowanej sluzby wojskowej .. i nie dadza nam nic a ja mam za male dochodzy ...wiec trza bedzie prosic rodzicow aby wzieli na siebie dla nas kredyt .. moji juz maja wiec zostaja miska rodzice a z nimi bedzie bardzo ciezko ... 3.......... jutro zwalaja sie do mnie goscie .. chodz mowilam ze nie mam w domu narazie wody wiec nie bardzo mnie ciesza jakies wizyty .. ale im to nie przeszkadza i przyjezdzaja 4........ wlasnie jak odkurzalam zobaczylam ze za regalem wypaczyl sie nam nowy panel ... 5.......... mam bardzo zle stosunki z tesciami ... 6...... mam ogromna nadwage ... walcze z tym cale zycie ... NO PONARZEKALAM SOBIE TROSZKE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam starych i nowych narzekaczy oraz autorke topiku :D:D: doroteczkaa moge sobie wyobrazic jak upierdliwy jest brak lazienki, ael powiem ci ze ja bym sie cieszyla z mieszkania (!!) nawet bez lazineki :D. To tak na pocieszenie. Dzis mialam bardzo bardzo ciezki dzien. Czuje sie teraz jak nieboszczyk. Jutro jade na maly urlop, bo zostalo mi jeszcze pare dni, a nie lubie zimy, wiec nie zaostawiam na te pore roku, Ogolnie podoga pod zdechlym azorkiem, ale mam nadziej ze sie choc troche poprawi. Sle wam caluski. P.S ciekawe jak macie na imie narzekacze. Zgaduje: - krejzol - monika albo agnieszka - a ja jestem do niczego-.. hmmm..kunegunda? :P:P a moze agnieszka? - alex - aleksander to za proste, moze.. hm... moze robert albo marcin - doroteczkaa - dorotka :D:D - reszty nie pamietam, wybaczcie 👄 jestem juz stara i mam prawo do sklerozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s 2 Pije piwo sama, czekam na towrzyszy wirtulanych :D Lekki dol jeszcze mnie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s 3. przegladam oferty pracy, kurcze tak bym chciala cos znalezc... A za chwile ide grac w kosci na kurniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
gardło mnie coś zaczyna boleć jasny gwint. piętki mam poobcierane jasny gwint. leje od poniedziałku prawie bez przerwy jasny gwint. jak mi karpatka nie wyjdzie to się już całkiem wścieknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol-->ojejejje wielkie halo! :P:P no to chyba ewelina albo dzesika :D:D A jak nie to sie poodaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asasello-nie trafiłaś z moim imieniem,ale jak Ci zależy to mogę je podać.. Olbryski jak ma na imię?? A teraz narzekanie...:-o Mam full roboty w domu,a tu czas za pracą się rozejrzeć...:-o Noooooo i kurna piwo ciepłe:-o Tak Mi się chciało..a teraz się nie chce...:-o Musze zmienić stopke,ale nie chce mi się:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka 78
smutno mi- nic mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko, czlowiek chce byc Sherlockielm Holmessel to sie od razu Watson pojawi i wypepla :P:P ja szczesie jest 2 olbrychskich :D:D:D poza tym ja pisalam tak jak mi sie wydaje , przypislam wam imina jakie wydaje mi sie z tych naszych krótkich rozmow do was pasuja :D:D krejzol, ciesze sie ze juz dorbze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×