Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

krejzil mi sie jeszcze kojarzy tak: szczupla, ok. 170 cm wzrostu, wlosy proste, ciemne (szatynka), za ramiona, czesto spiete w kucyk/kitke (jakzwal tak zwal), nosi dzinsy i koszulki (styl sportowy, ael bez dresow) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie widać krejzol..a Chwila nieuwagi i mała, przypadkowa iskra namiętności może się nieoczekiwanie zmienić w ognisko domowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasello=🌻 prawie sie zgadza:P szczupla ok.170 cm wzrostu wlosy naturalne-falowane, ale prostuje, sa druty chociaz ostatnie 2 dni chodze w falowanych :P ciemny blond do ramion, ale zapuszczam:P spiete w kucyk...hmmm...rzadko:P styl dokladnie taki jak mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasello kojarzy mi sie tak 170cm wlosy lekko krecone (brazowe) pulchna:P zart :P:P taka w sam raz, ale ma nadwagi pare kg oczy brazowe styl...elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex kojarzy mi sie okularki ciemne wlosy styl normalny jeansy i koszulka:P oczy zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkk
A mi jest smutno i żle, teraz.Facet chyba mi sie podpił, siedze sama w domu, popijam szampana i co?I nic.Biadole. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol --. pudło :P a przez te nadwage to sie poplasze :P:P hehehhe a napisze jeszcze jak ci sie kojarzy a ja jestem do niczego P. s ona teraz cos pichci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasikkkkk 🌻 nie smuc sie, facet czasm mis wyskoczyc z kolegami na wodke (kobita tez :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...browarek się skończył:-o to jest dopiero problem do narzekania!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu można wszystko wyrzucić
to ja bym tylko na moment wpadła i powiedziała,że serce mam w drobny mak rozwalone... chcę wyjechać 100 dalej by szukac szczęścia w innym mieście... mam mężczyznę ( 5 lat stażu razem), który nie chce wyjechać.. a nawet nie potafi mnie tu zatrzymac mówiąc,że planuje wspólne życie czy rodzinę... boli...cholernie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu można wszystko wyrzucić
dziękuje. łatwiej zrzucic swój ból na innych...wtedy zostaje nam tylko połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu można wszystko wyrzucić
ah i jeszcze jedno - chciałabym byc jak komputer- wciśniesz reset i działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×