Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość racrritonea

zaostalam oszukana na alllegro!!!co robic??

Polecane posty

Gość racrritonea
juz napisalam kto mnie oszukal: joanna-art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczko26
zglaszal juz ktos na policje taka sprawe???co policja robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletka
Ja mam szczęscie jak do tej pory, transakcji powyżej setki. Zawsze skanuję komentarze, niektóre negatywy akceptuję. Grunt to SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czesto
czesto jest tak ze ktos licytuje i nie wywiazuje sie z umowy i konsekwencja dla takiej osoby jest zwrot prowizji i zawieszenie konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku, nie straszcie mnie... tyle już kupowałam na allegro i jeszcze nic mi się złego nie trafiło...ale faktycznie dobrze wiedzieć, co robić, jakby się coś takiego przytrafiło... bo ja to pewnie nic bym nie zrobiła, tylko klęła na siebie... czyli normalnie oficjalnie to można na policji zgłaszać jak zwykłe oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczko26
Polacy to zlodzieje i kanciarze, wiec co tu sie dziwic ze na allegro ich nie ma!!! a najabrdziej absurdalne jest to ze komus zawiesza konto na allegro, to znowu moze je zalozyc ale na inna osoba, mojej kumpeli zlikwidowali ( bo jej chlopak jakies lewe interesy robil) ale jej siostra i tata maja konto. jeden wielki bezsens!!! powinna byc tylko jedna mozliwosc zakldanania konta na dany adres!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie oszukali ci
aga-kuba1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi jak mam
napisac pismo na policje. aby dostac zwrot kasy od allegro musze opisac cala sprawe we wniosku na policje. jak zaczac, jak zatytuowac takie pismo? ma ktos moze jakis wzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Ja akurat sprzedaje na allegro.I nie myslcie ze jest tak slodko.Kupujacy tez nie sa rewelacyjni.Czasami szkoda slow.Choc nie wszyscy oczywiscie. A jezeli chodzi o Allegro.To jest jeden pic na wode.Oni maja nas totalnie gdzies.Cokowliek z nich wykrzysic trzeba miec anielska cierpliwosc a i tak mozna sie nie doczekac.NO ale coz skoro kase bija to maja nas gdzies.Ja nie korzystam np z PAYu dlaczego.Bo Allegro znowu na tym zarabia.Nie dajcie sie ludzie robic w bambuko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czasem sprzedaje
ale tez duzo kupuje. to prawda, ze kupujacy tez sa nieuczciwi. ale ostatnio zostalam oszukana przez sprzedawce i chce zglosic to na policje tylko nie mam pojecia jak to pismo zaczac! pomozcie!!! prosze... 👄 do allegro zglaszalam. jak wielu innych ludzi ktorzy kupowali od tego sprzedawcy. zawiecili mu konto.dobre i to chociaz pewnie zalozyl juz nowe i bedzie dalej KRASC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też zostałam oszukana na allegro na kwotę 45 zł + 8 zł przesyłka , niestety ta kwota nie obejmuje programu ochrony kupujących i zastanawiałam się czy zgłosić tą sprawę ale mój sprzedający był tak bezczelny że na dzień dzisiejszy nie mam wątpliwości .... W moim przypadku jest o tyle trudniej że niestety dostałam paczkę z tym że w srodku zamiast \"małej carnej\" była niebieska szmatka ( dosłownie) i na dodatek strasznie śmierdzi stęchlizną ....Sprzedający był na tyle cwany ze wiedzial że cieżko będzie udowodnic ze rzeczywiście nie wysłał mi małej czarnej ale ja się nie poddam i znajdę sposób tymbardziej że on czuje się całkowicie bezkarny i sobie robi ze mnie żarty...oczywiście zgłosiłam sprawę na allegro ale oni tylko wysyłają link ze strony z programem ochrony kupuących i to wszystko ...napisałam więc do innych osób żeby na czas wyjasniania aukcji wstrzymali się z zapłatą za te sukienki...sprzedający nei zostawił tel więc napisałam mu maila na który nie odpisał. oczywiscie dostał też negatywny komentarz i tu zaczął się kolejny żart ponieważ on mi też wpisał negatywny że jestem oszustem i trzeba mnie omijać... ( podejrzewam że z omijaniem to mialam na mysli ta śmierdzącą szmatę bo pewnie jego omijali jak w niej chodził) zgłosiłam to na allegro ale drugi raz nic nie zrobili bo przesłali mi kolejny link w którym było napisane że nie moga usunąc komentarzy które zostały wysłane w ramach odwetu ...więc czuję się podwójnie oszukana nie mam pieniędzy , sukienki i do tego negatywny komentarz....i gdzie tu sprawiedliwość ? w tyg. napiszę jak było na policji itp może komuś to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monastirr
ja również zostałem w podobny sposób oszukany zgłosiłem sprawę na policję ale to nie przyniosło rezultatów sprawę umorzono z powodu braku mozliwości wykrycia sprawcy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaiMarek
Witam ja też zostałam oszukana na allegro zapłaciłam za towar z góry 53,99+30,00 za przesyłkę(zawyżona strasznie) Zgłosiłam sprawę kilkakrotnie do allegro i zawiesili konto mojej kontrahentce oszustce.Teraz zastanawiam się czy sprawę zgłosić na policję czy nie uznają tego za niska szkodliwość czynu?Mój nieuczciwy sprzedawca to American_stylee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik11
Witam, potrzebuje rady jak wybrnąć z takiej sytuacji. Zamówiłam na allegro perfumy , opłaty dokonałam 1 marca 2009 roku. Było to 78 zł. Po tygodniu czy dwóch przyszła przesyłka lecz razem z protokołem. Przeczytałam protokół. Napisane tam było że pracownicy poczty zauważyli że koperta przecieka, otworzyli komisyjnie kopertę i stwierdzili całkowity wyciek całej zawartości.Zabezpieczenie było nie wystarczające. Tak więc pani z poczty powiedziała żebym napisała że odmawiam przyjęcia i z powrotem prześlą do nadawcy. Tak też zrobiłam. Całą sytuację opisałam w mailu ( nie ma możliwości kontaktu przez tel bo nie dopowiada) i prosiłam o ponowne przesłanie przesyłki lub zwrot pieniążków. Dostałam odpowiedź że pani nie dysponuje już tymi perfumami ale proponuje inne i wymieniła kilka proszą żebym wybrała jeden z nich. Wybrałam zapach, pani odpisała mi w mailu 18 marca że jutro wyśle i od tego czasu minął ponad miesiąc a towaru nie ma. Oczywiści pisałam maile. Jeden z zapytaniem czy przesyłka została wysłana. Dostałam odpowiedź że tak. Odczekałam znowu jakiś czas i napisałam ponownie że proszę o przesłanie mi zeskanowanego dowodu przesyłki bo już za długo czekam. Dostałam odpowiedz że oczywiście przesyłają mi skan dowodu przesyłki ale to była ta z początku marca czyli te perfumy które były zbite. Wnioskuje wiec że ponownie żadne inne nigdy nie zostały wysłane. Znowu od początki musiałam w mailu wyjaśniać że chodzi o perfumy który miały być wysłane w miejsce tych zbitych i że miałam przeciez wybrać inny zapach , wybrałam i dostałam maila 18 marca że będą wysłane nazajutrz. Takiego maila wysłałam 5 dni temu i nie ma odpowiedzi. Proszę o pomoc jak mogę odzyskać pieniądze albo dostać towar. Nadmieniam że nie wiem czy jest sens pisania do allego do pani ta ma już jakies 1,5 miesiąca zawieszone konto. Bardzo proszę o podpowiedź co teraz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zostalam wydymana
na 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po pierwsze zostałam oszukana-Anna Sowik Zakupiłam buty saszki, kaskę wpłaciłam, dostałam buty i kopara mi opadła, w życiu tak zniszczonych butów nie widziałam, napisałam do niej bez odp, buty odesłałam, paczki ni\\e odebrała, wróciła do mnie koszty ponownie pokryłam ja, zgłosiłam na alegro a oni że nie są stroną tylko miejscem sporu i mogę zgłosic na policję oni udostępnią wszystkie dane itp. Banda oszustów a laski nie polecam bo cwana, a rzezczy sprzedaję stare tylko fotki ma jak ze sklepu ale mam nadzieję że i ta trafi na kogoś takiego jak ona tylko za kaskę 100 x większą , modle sięo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia_64
Ja takze zostalam oszukana na Allegro,wplacilam na konto 75 zl za sukienke,czekalam ponad miesiąc,zglosilam na Allegro - zawiesili Kontrahentowi konto poniewaz nie tylko zostalam oszukana ja,ale i 4 inne osoby! Wkurza mnie to,ze są ludzie ktorzy żeruja na takich jak my/uczciwycj ludziach/.Sprawe zglaszam na policje bo szlak mnie trafia,i mamj nadzieje ze upieprza tego kogoś...pozdrawiam wszystkich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia_64
Jeszcze raz ja...ten Sprzedajacy ma nick tatankaaa...moze ktos z Was mial stycznosc z tym Kontrahentem? I jeszcze mam pytanie,czy Allegro zwraca jakies pieniadze,jesli zotalo sie oszukanym,czy jedyna alternatywa to Policja????? Pomozcie mi prosze,pierwszy raz sie spottykam z takim oszustwem,choc kupowalam juz wiele razy..pozdrawiam danusia_64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcys 58
male sprostowanie: dostalam bluzke !! po hmm ponad dwoch miesiacach :/ dziekuje !!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
ja tez zostałam oszukana przez uzytkownika kossak30 i co mam teraz zrobic , 200zł w plecy i jeszcze ile załatwiania i marnowania własnego czasu przez takich oszustów a allegro tylko umie odpisac by polubownie rozwiazac sprawe albo isc na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9494
ja kupiłam telefon którego ...nie ma.... zapłaciłam 251 zł i kurka nie mam telefonu ani kasy a " dimen1337 " zadowolony pisze mi na mejla- sorki nie mam telefonu a kasy nie oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczureczka144
Zostałam oszukana przez tak podał dane Marcin Kowalczyk zam.Sierpc miałam dostać paczkę z Meridią.Kosztowało mnie to100zł które ciężko zarobiłam.Uważajcie na niego proszę.To oszust i kłamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana!!!
http://allegro.pl/my_page.php?uid=11858996 Nie kupujcie od niego. Zostałam oszukana na ponad 120 zł. zero kontaktu i towaru,zwrotu pieniędzy tez nie ma. I mam zamiar udac sie na policje w tyg. i sprawdzic co z tym zrobia. BO NIE DARUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem a jakze:):)
jak mozna kupowac od kogos kto ma ponad 100 negatywów i drugie tyle neutrali???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssiaaaaa
ja zostałam oszukana przez EUROHANDEL95, telefon nie odpowiada a adres jest nieprawdziwy i nie mozna go znaleźć przez biuro numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_pat
Hey ;) Ja tez zostalam o szukana przez eurohandel95 .Chcialam złozyc pozew do policji ale nie wiem czy mnie nie wysmieja bo chodzi tu w sumie tylko o 35 zeta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze należy to zgłosić, to oszustwo, nawet jesli chodzi o mała kwotę. Wolę sama odebrać towar, taka lokalna sprzedaż jest duzo bezpieczniejsza, bo i zakupiony przedmiot i pieniadze przechodzą z reki do ręki, takie transakcje promuje sprzedajemy.pl i to może być lekarstwo na oszustów z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desc
Kupilem przedmiot na aukcji od uzytkownika Bez_Rabania Dorota Stolarz Inter kleeberga 10/65 88-100 Inowrocław 523567719 bez_rabania@wp.pl Wplata poprzez Place z allegro (BEZPIECZNE PLATNOŚCI -tak to sie nazywa w serwisie allegro,ktore z bezpiecznymi planosciami rzecz jasna nie ma nic wspólnego). Towaru nigdy nieotrzymalem. Na pytanie dlaczego od 3 miesięcy niemam przesyłki ani jakiejkolwiek informacji, na co otrzymalem odpowiedz : "Komupter sam nie przeczyta i nie zmieni adresu". W karcie platnosci Place z Allegro napisalem DWUKROTNIE, prosze o wysylke przedmiotu na inny adres ponieważ miałbyć to prezent. Brak kontaktu. Allegro umywa ręce. Firma wystawia negatywa za negatywa. Nigdy nieotrzymałem zwrotu pieniędzy. Policja odmawia wszczęcia postępowania. Firma nadal wystawia przedmioty... co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o malo co nie zostalam oszukana na allegro. W koncu "wygralam" ze sprzedawca. Wyszukalam go na "naszej klasie", po czym poszukalam jego rodziny w "kontaktach". Zaczelam pisac maile do kolejnych czlonkow najblizszej rodziny z informacja o oszustwie i mozliwym wszczesciu postepowania karnego, jesli sprawa sie nie wyjasni. Po tygodniu paczka przyszla, bo rodzina sie przestraszyla. Moja kolezanka natomiast bezposrednio pojechala pod podany adres i zarzadala wydania towaru. Z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×