Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość racrritonea

zaostalam oszukana na alllegro!!!co robic??

Polecane posty

Ja niestety tez zostalam oszukana na allegro przez IDALION wylicytowałam 2 przedmioty jeden dostałam, a drugiego nie mieli akurat na stanie i tak czekam już od lutego. Dzwonił gość że najwyżej odeśle kasę ale okazało się że firma juz nie istnieje..... a allegro no cóż napisało żeby zgłosić na policję to udostępnią dane i tyle chyba zgłosze bo to tylko albo aż 270 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pismaune
ja zostalam oszukana przez dziewczyne pod nazwa uzytkownika i_am_sid_vicious. schemat banalny, opis na aukcji nie ma nic wpsolnego z towarem ktory otrzymujemy w przesylce, mimo zapewnien, ze bedzie identyczny jak na zdjeciu. ale nie mam zamiaru odpuscic, napisze do allegro, co pewnei nic nie da, ale rownoczesnie zglosze sprawe na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann345
ja zostałam oszukana przez niejaki Adipol (adipol.pl, strefa_hurtu). Do dzisiaj nie otrzymałam przesyłki mimo wpłaconych pieniędzy. Pozostaje tylko zgłosić sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolocozza
Uwaga na uzytkownika DigiSnake ta wstretna baba to oszustka,od poltora m-ca czekam za przesylka,ktorej do dzis nie otrzymalem,babsko tak mnie wkurza,ze powinna za to co robi gnic w wiezieniu,bo czytajac komentarze to nie tylko ja padlem jej ofiara,pisze glupoty,ze reklamacje zlozyla na poczcie ale to sciema bo ile juz czekam prawie 1,5mca,kontakt utrudniony,telefoniczny zaden a do allegro tyle pisalem ze nie wiem czy jest sens pisac jak sie nie odzywaja takze ostrzegam baba pod nickiem DigiSnake to ZLODZIEJKA I OSZUSTKA I UWAZAJCIE NA NIA A NAJLEPIEJ OMIJAC JEJ AUKCJE O ILE MOZNA TO CO ONA ROBI NAZWAC AUKCJA-TO ZWYCZAJNA OSZUSTKA ZARABIA TEZ NA WYSYLKACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod stżehom
tez zostalam oszukana- towaru nie dostalam.najlepsze jest to ze w momencie zakupu gosciu mial 3 stare negatywy w zwiazku z rozmiarem ubran a mnostwo pozytywow ze i tak wyswietlalo 100%, w momencie kiedy kupilam w ciagu 2 tygodni urosly negatywy do niebotycznych ilosci a po miesiacu konto zostalo zawieszone:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzisz własny biznes to zanim podpiszesz Umowę to zapoznaj sie z metodami jak nie dac się oszukac kontrahentom http://julamedia.pl/produkt/metody-weryfikacji-kontrahenta-certyfikat-gratis/ Ja unikłam strat na szczęście bo teraz szybko umiem weryfikowac prawdziwość biznesmenówWJako kobieta młoda dość wiadomo chcieli żerować na mojej naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo ja wam napisze historie która zdążyła sie moim rodzica,to zaczęło sie tak,tata chciał kupić na alegro swojej żonie pościel 3d,zamówił 2szt.za opłata przy odbiorze,przyszło ładnie pięknie tato schował przed żona i wręczył na imieniny pare dni po,okazało sie ze była tylko 1szt.zadzwonil do sprzedawczyni ta obiecywała ze prześle jak najszybciej czekali ale niestety nic,zadzwonili znów pani nie chciała słuchać odkładana słuchawkę,pare dni po przyszedł kurier i wręczał 1 pościel całkiem inna i zadał za nią dwukrotna cenę,twierdząc ze jak zapłaci i poda tej pani swe kato to ona wszystko zwróci,dzięki Bogu tato sie nie zgodził zadzwonił tam i zadał o oddanie pieniędzy ale do dziś nic.Dlamnie to ta sprzedawczyni to oszustka i tylko wyłudza kasę, po tym wszystkim przeczytałam pare o niej opin okazało sie ze nie tylko moi rodzice zostali oszukani,sorry ale zygac sie chce na takich złodziei.Ta pani ma nazwę ,,MEGA-RABATY (3875) lokalizacja Skierniewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam całego topika bo nie mam czasu. Napiszę w skrócie swoją historię, 4 lata temu jak urodziła się moja córka zamówiłam różne artykuły dla dzieciaków,typu płyn do kąpieli itd.- koszt ok 150zł. Oczywiście zamówienia nigdy nie zobaczyłam, sprzedawca nigdy niczego nie przysłał. Allegro zlało sprawę. Odpuściłam sobie temat, bo przy małym dziecku nie miałam siły na takie rzeczy. Aż tu jakieś 1,5 roku temu przyjechała do mnie do domu policja i co się okazało, że ktoś z kupujących się wkurzył i poszedł ze sprawą na policję. Byłam przesłuchana, a w lipcu zostałam zezwana na świadek do sądu. Okazało się, że gościu oszukał sporo osób w Polsce i ktoś się wkurzył i dobrał mu się do dup.... więc jak ktoś ma czas to warto próbować. Jak widać można dochodzić swoich spraw aaaaa i jeszcze gość wszystkim pokrzywdzonym ma oddać wpłacone mu pieniądze. Czy do tego dojdzie to zobaczymy, ale samo przesłuchanie było dla mnie nie lada zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro to wylęgarnia oszustów i złodziei (nie obrażając uczciwych na szczęście większość) Zespół Allegro zrobi wszystko dopuści się manipulacji żeby tylko zdobyć prowizję. Ochrona kupujących to fikcja, nie kiwną palcem żeby pomóc oszukanemu. Zostałem "wydymany" kilkakrotnie żadnej pomocy, "proszę poczekać kilka dni" " miejmy nadzieje że sprawa się wyjaśni" to odpowiedzi jeżeli zgłosimy oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro to wylęgarnia oszustów i złodziei (nie obrażając uczciwych na szczęście większość) Zespół Allegro zrobi wszystko dopuści się manipulacji żeby tylko zdobyć prowizję. Ochrona kupujących to fikcja, nie kiwną palcem żeby pomóc oszukanemu. Zostałem "wydymany" kilkakrotnie żadnej pomocy, "proszę poczekać kilka dni" " miejmy nadzieje że sprawa się wyjaśni" to odpowiedzi jeżeli zgłosimy oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooooodka
Dzień dobry. Mam pytanie ponieważ nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się takie coś. Zamówiłam perfum Calvina Klaina. Na aukcji Pani zarzekała się że produkt jest orginalny i pachnie tak jak ma pachnieć. Dzisiaj doszedł do mnie całkiem inny zapach niż ten który używam od lat. Pani nie kwapi się do oddania pieniędzy. Jak mogę prócz negatywnego komentarza temu zaradzić czy jest opcja żebym dostała jakikolwiek zwrot kosztów z allegro? Jeżeli tak to gdzie mogę to zgłosić i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż spór na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooooodka
jaki spór ? jak to się odbywa ? proszę pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeślij jej ten "perfum" (ha ha ha!)! Powołaj się na rękojmię. Jeśli nie wiesz, co i jak, to poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie takie pierdoły że aż szkoda czytać, oszustwo na 50zł? Szkoda mi by było czasu iść z tym na policję. Znam przypadek gdy kogoś oszukano na allegro na 2tys i ten kupujący gdy zobaczył że go wyrolowali kupił towar od innego sprzedawcy,który okazał się być tym samym oszustem,Więc 4tys w plecy.Allegro zawiesiło konta i tyle.Oni najwięcej się nachapią a policja do niczego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 74
Ja zgłosiłam sprawę na policję za 59zł i facet .Policja szybko się sprawą zajęła i gościu miał sprawę w sądzie .Pisał do mnie śmieszne listy przeprosinowe ,pewnie mu kazali ,żeby dostać niższy wyrok.Nie musiałam zeznawać w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na firmę Mirosława Połeć.Na allegro oszukanych zostało prawie 30 osób,które kupiły od oaza_perfum, perfumy różnych marek.Ja otrzymałem po 12 dniach podróby armaniego w dodatku nie te które zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazajcie na sprzedającego motostacja.pl w orginalnych kartonach wysyła produkty innych firm, zostałam oszukana a Allegro umywa ręce nie mają wpływu na tego typu sprzedających,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osia1006
na co dokladnie trzeba wejsc zeby napisac do allegro?tez mnie oszukano i niestety niewiem nawet jak do ic napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale internetowym sprzedawcom wydaje się że mają większy monopol niż ci stacjonarni. Trudniej od nich coś wyegzekwować i namierzyć i mogą obracać sobie pieniędzmi zanim wyślą towar. Ja też padłam kiedyś ofiarą oszusta ale stwierdziłam że jeszcze mnie pomięta i wynajęłam kancelarię prawną a konkretnie tą www.bob.com.pl. Dzięki temu wszystko zakończyło się pomyślnie także naprawdę nie ma co się cackać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×