Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja bede jutro jak dam rade ale tylko do poludnia, bo pózniej do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ja tez idę myc włoski , jutro rano dziecko do szkoły zawieźć i do pracy ale jeszcze nie mówie dobranoc moze jeszcze kto zajrzy..a wy spiszki idxcie spac.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Baranek30 tak sie nam ujaral ze az przysypia ;) Lec lec Malęka ;) Jutro tez dzien . Madzia my tu prawie wszystkie chlopakow mamy ;)A Bydgoszcz ,piekna i daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki to urwisy nie z tej ziemi,mlodszy ma 7,5 , a starszy 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie. zaczytalam sie na innym forum i troche to trwało...jestem z Łodzi i moi dziadkowie też baranki, ale męski baran okropny jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margareto Ty zdrajco :D:D:D:DD: Jestem z Podlasia ,moze Mazur ...Daleko od Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie chcecie pisać, to ide spać,rano pobudka dzieci do szkoły DOBRANOC (nie umię tych buziek, a chetniebym coś wkleiła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu kafe czasem muli troszku i dlatego dlugo sie czeka ... Ale spokojnej nocki i jutro wpadaj koniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zdrajco...tak przypadkiem. O dziecku co ma 4,5 roku i sika w pampersy, a ja mojego odzwyczajam i tak z ciekawości musiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, z Wyżyn jestem... nr 11 :) margaretka 3 :) baranka 44 :) baranek 30 :) Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolno chodzi teraz a jeszcze jak radio miałam właczone to wcale nie mogłam sie do was dostac,, tez juz zaczynam ziewać ,, nie daj Boże pójdę jeszcze cos zjesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez zartowalam Margaretko .Nie zlosc sie 🌻 Twoj chyba mlodszy co ? Wiesz najlepszy sposob to zkladac pieluche tetrowa ,albo wogole nic .Dzieci nie lubia mokrego .Szybko zalapie ze oplaca sie siadac na nocnik . Na oich podzialalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jak dołożyć temat do \"moich tematów\" żebym jutro wieczorkiem was znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato za pasem , najlepsza pora na oduczanie od pampersów, majteczki tylko na pupkę i co jakis czas posadzic na sedesik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretko zapisz w ulubionych na kompie ,tutaj moze zniknac .Mi caly czas czysci ulubione tematy ,nie wiedziec czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taki właśnie mam \"majtkowy\" plan, bo już czas ma dwa lata :i wcale a wcale sie nie złoszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i polnoc na zegarze ,odplywajmy marynarze ;) Mnie sie oczeta sliczne moje kleja ,a cudowny nos dziubie w klawiature .....:D:D:D:D Udaje sie wiec w objecia morfeusza ,zyczac Wam slicznosci Wy moje kolorowych snow i spokojnej i dluuuugiej nocki ... Do juterka 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×