Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

wieczorkiem jak wróce z pracy to sie odezwe,bo wczoraj byłam tak padnięta, że nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pap Madzia ja tez tu zaglądam , nie było mnie troche , musiałam jechac sprawy załatwiać...nózki mi chyba odpadną dziś..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy sobie wzięłam jogurt activia a jak zawiozłam córcię do domu ze szkoły , wpadłam do domu i najadłam się ciasta wczoraj pieczonego ... nie mam sama do siebie siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranka44 - sama jadłaś ciasto? a my?? Wszyscy pochłonięci są woimi obowiązkami:) puściutko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo jakos tak wyszlo hahah , wszystkie uciekły . to muchy miały jeść?? hihihi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacz sie, ja byłam z doskoku:P papatki do jutra🖐️ może bede na troche wieczorkiem miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbieram sie do domku tez, miłego popołudnia wszystkim barankom.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaaaaaaaaalo 🖐️ Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no......ale dzisiaj dzień miałam.......samochód do warsztatu odstawiłam.....wczoraj,dziś na 12-tą umówiona,więc lecę na przystanek,bo niby daleko nie mam,nim doczytałam,którym mam jechać,to już wszystkie pojechały..........czekam,czekam...już mnie krew zalewa,widzę już spóżniona jestem,przyjechał,jadę,jadę,jak wsiowego głupka mnie wiezie powoli po całej warszawie.........i tym sposobem wpadłam zziajana,spocono,bo jeszcze kawał leciałam.....cholera jasna...trzeba było od wczoraj plan trasy ustalić,i zobaczyć jak te autobusiory jeżdzą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby tak prosto....komunikacja miejska....a jeszcze jak wpadłam to wyglądałam jakby mnie jakiś seryjny morderca gonił, no coś okropnego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w życiu,każdego człowieka są takie chwile,że mówi sam do siebie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auto po przeglądzie mogę Was dziewczyny objazdowo odwiedzać............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i.........to byłoby na tyle,tu jarząbek mówił trener drugiej kategorii panie prezesie.......łubu-dub!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko mam na skype,a potem na imprę idę,zajrzę pózniej,a właściwie to już normę wyrobiłam............ha!ha!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie flood nazywa :) No ja juz doszlam do siebie.A teraz przed kompem podelektuje sie kawka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiadka !!!!! Witaj wsrod zywych :D:D:D:D Dzis bez drineczkow?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty sasiadka cienias jezzzdes :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo baranek-anek ja jadę 30go do w-wy do CZDziecka juz dawno zobaczyłam jakim miejskim dojechac z centralnego...coby nie błądzić,,samochodem nie pojade bo z dzieckiem nie chcę ryzykowac, chociaż nie raz jeździłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadko... ja tez tak mówię jak niekiedy przecholuję ,, chociaż nie często ale zawsze to w pamięci zostaje...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr 11--ale ja naprawde cienias jestem:) To chyba po moim ojcu, on tez ma slaba glowe do picia.Kiedys z kumplami we 4 jedna flaszke wypili, i moj ojciec pol nocy nad kiblem przesiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa..........mam......Was,ale jesteście!!!!!ja przed wyjściem luknąć postanowiłam,i proszę całe barankowo się zebrało,oj nie ładnie!!!!!a koleżanka sama musiała się produkować......44 daj zać o której będziesz odbiorę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeenki Ci bardzo ale nie chcę Ciebie baranko-anko30 fatygowaćchociaz czasu bedzie troche po badaniach to kawusie na ;)centralnym mozemy wypic hihihi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to żaden problem dla mnie.......a teraz to już naprawdę lecę.....cós tam będą dawać...........może i ja dostanę.44 ja z chęcią Cię odbiorę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×