Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja wlasciwie nie musze kupowac butow bo moje dziecie zaraz po wyjsciu z domu zdejmuje i buty i skarpetki i siedzi w wozku na boso. Jeszcze sobie ludzie pomysla ze nie stac mnie na buty dla dziecka :) a po kuchni staram sie nie szlajac wieczorej bo sie odchudzam a tam za duzo pokus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzałam konkurencję czyli ryby i zimno tam jakoś...a u nas tak przytulnie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.......już łapie o kompana chodzi,a ja dzisiaj kwiaty kupiłam do domu,piękne herbaciane róże i mnóstwo konwali...i teraz mi pięknie pachną i oczy cieszą,ja też lubię kwiaty,lubię iść ulicą z naręczem kwiatów jest w tym coś magicznego,zwłaszcza jak świeci słońce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się odchudzam , kupiłam własnie piffko i ciasto do szkoły a drugie do domu będe piekła takie z polewą Toffi mniammmm🌼 ale teraz to naprawdę juz idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż się na mnie patrzy jak na wariatkę bo rżę sama do siebie, bo teraz ja nie łapię o jakiego kompana tylko o nick ale nie istotne...a w ogole stwierdził jak mu przeczytałam wypisane nasze cechy że jakby o mnie mówiono. no patrzcie ludzie jaki zbieg okoliczności hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 ale po co jak dalej tak będziesz działać.........i śnić kochana po kilogramach ślad zniknie,nie ma to jak porządnie się zakochać,ach!....to człowiek tylko miłością żyje!!!!!!i do sklepu nie chodzi,bo przecież,fuj ........GDZIE w tym żarciu romantyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie odchudzam i tort dziś w cukierni na urodziny dziecka zamówiłam a jak wczoraj powykręcałam dziwnie stopy na skakance to dziś chodzić nie mogę-łamaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam do baby tybetańskiej,pije herbatki,jem tabletki nie wiadomo na co bo po tybetańsku napisane,a ja nie znam,a teraz to plastry z szafy u niej wygrzebałam....i na pępek naklejam,ona tam w tej szafie to ma lekarstwa na wszystko!!!!!!!!no,ale bez diety tylko na tych magicznych preparatach 8 kg zjechałam,MIŁO!!więc latam do niej już nawet zniżke mam bo klientek jej całe mnóstwo przyprowadziłam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak się odchudzasz!!! ja tez chcę zjechać osiem kilo!!! Skąd sie takie baby bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze alkohol popijam,bo co chwilę jakaś impreza,i pózno czasem jem,bo dają pyszne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj mój ślubny uważa,że ja mam wyjątkowy talent do wyszukiwania takich rzeczy........ha!ha!!a dla niego z szafy wygrzebałam.....żeń-szeń w płynie,i.......plastry na oczyzczenie.....i wiesz co?o dziwo stosuja i jest zachwycony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na babskie dni.........litr lodów,komedia romantyczna -mega kotlet,paczka chusteczek.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla mojego to coś na rozum potrzebuje bo mu się myśleć nie chce...po co lepiej sie sklerozą wykręcić a jest taka jadna co go wyręczy żeby ja szlak nie trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam a gdzie moge dostac taka babe tybetanska? juz mialam isc spac ale oczy mi sie teraz szeroko rozwarly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a baba niedaleko mnie jest info o niej pocztą pantoflową idzie,efektu jo-jo brak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki drogawa jest,ale jakby co to pocztą wysyła dla wtajemniczonych............a ja z warszawy,ale zapraszam na konsultacje,1,5 m-ca trzeba czekać,ale dziewczynki,ze mną nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×