Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

własnie dziś reklamowali gazetę wyborczą z płytą na której są testy i przepisy na prawko dla kierowców jak nie rozkupia to sama tez sobie wezme i sprawdze czy zdałabym teraz,, po 17tu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo ledwona drugie sie gramolę hahhaha ale dobrze by było;) tak po schodach zapamietałabym dokonca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 pan L nie dal rady robił po 4 błędy :-D.........a prawko ma 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede do bólu, a przed egzaminem tablete na uspokojenie lykne ..........i mam nadzieje,że sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii podobno wystarczy przejechać tylko 500m i to wszystko..........bez placów,krzyżówek...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem te młode teraz to takie niecierpliwe,,a chłopak jej powiedział ze i tak on ją będzie woził... nioo widzisz baranko 30 to my stare kierowcy .. dlatego cięzko nam chodziść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polatałam sobie po innych topikach czekając na was a wy tu pełną parą :) odnośnie prawa jazdy, zdawałam egzamin dwa lata temu w 8 miesiącu ciąży, oczywiście tylko mi mogło się to przydażyć, miałam największy problem z jazdą po łuku tyłem, jakoś nie mogłam się zmieścić :P, ale egzamin na placu zdalam za pierwszym podejściem, oczywiście cofnęłam po łuku za blisko linii, ale że jest jedna poprawka to drugi raz pojechałam dobrze. Na mieście autko mi zgasło już na pierwszym skrzyżowaniu (no ale go w końcu nie znałam tego auta oczywiście :)) potem było jako tako, że w końcu egzaminator spojrzał na mnie, tzn. na mój brzuch,bo nic poza nim nie było widać i mi zaliczył! Tak że dzięki myszy, zanim się jeszcze pojawiła na świecie, zdałam egzamin za pierwszym podejściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj w polsce...ona to moze przejsc do księgi Guinesa co do długosci zdawania najpierw uczyła sie z przerwami, takimi maksymalnymi potem do tych egzaminów ,, aaa tam juz nie bedzie z niej kierwcy chyba ze na stare lata jej cos odbije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musiałam robić prawko wtedy bo wiedziałam, że jak będzie dzidzia to już go nie zrobię... dodam że uwielbiam jeździć samochodem, podobnie jak moje dziecię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kierownicą czuje sie świetnie........przed nauka ani razu nie siedziałam za kółkiem,a teraz śmigam jak trzeba:-D..........chciałaby zdać za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez udało się za pierwszym razem kiedys było inaczej... teraz chciałabym zeby ktos mnie powoził hahhaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się ładnie opaliłam....ubiore krótke gacie....topik na cieniutkich ramiączkach i.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieże ci 30....już nie moge sie doczekać kiedy sama pojade.......tylko czy pan L sie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze jak po miescie jedzie egzamin to wspólczuje tym ludziomm, a najgorsze jak egzaminator przesiada się za kierownice ,, tak mi ich zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam,wcześniej,że auto po przeglądzie..........i........mogę Was objazdowo odwiedzać..........to tyle zaproszeń,nie wiedziłam,gdzie najpierw........żart.......bu.......bu...żadnego nie było!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×