Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

najlepiej to miało moje dziecie, bo sie pol dnia pluskalo w basenie i latalo po ogrodzie. Po poludniu niestety bylam zmuszona udac sie do sklepu po pieluchy :( teraz się zastanawiam jak nauczyć ją sikania (i nie tylko :)) na nocnik i skonczyc ze smierdzącymi pieluchami :O dziś oglądałam nocniki z pozytywkami, ale nie wiem czy są skuteczne... margaretka a ty już sobie poradziłaś z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po..........krew się lała.....................dałam radę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44,alicja,margaretka,kasiutka......cześć,upalnie co?.........hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie upalnie, na dodatek mieszkam na poddaszu, które błyskawicznie się nagrzewa i teraz czuję się prawie jak w saunie :O właśnie szukałam w internecie informacji o domowych klimatyzatorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj!!!! idę z pieskiem na spacer i po piwo ,, dopiero tu se siondem hihihi;) najlepiej o tej porze roku odzwyczaić od pieluch .. właśnie jak tak biega w majtusiach,, co jakis czas posadzić dziecko na nocnik albo taka nakładkę kupić na kibelek... szybko oduczyłam,, bo tez miałam dośc tego paskudztwa .. pieluch;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka ty masz z górki bo w ogrodzie puszczaj ją na golaska niech sika na trawkę ja zaczynam z majtkami czekałam az się ciepło zrobi bo ponoć to najskuteczniej jak czują mokro; jak posika majtki to poleci na trawkę u mnie na dywan (dobrze ze nie mój ha,ha a i tak jest wstrętny) będzie dobrze koleżanka własnie mi przesłała maila ze odniosła sukces a co nocników z pozytywką u mnie to była zabawka, zwykły był wrogiem i został rozwalony i zaakceptował nakładke na kibelek... jak anko-baranko? Juz ok? Przeciez pisałam, że wracanie w przeszłość zabija i to przy rozmowie z tobą więc już się nie zatruwasz mam nadzieję...szkoleniem równiez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak włączam się to mam wrażenie,że nie czytałyście tego co napisałam wcześniej,czy słusznie??koleżanki baranki,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!!bo już dawno odpisałam..............a Wy mnie pytacie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez czytamy a jak krew sie lała no to chyba troche przezywasz? Chyba ze się znowu nie rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chłodny prysznic za mną i od razu żyć się chce i wiaterek lekki u mnie muska z balkonu no prawie jak w bajce... no to z odnowionymi siłami nowy temat co dajecie swoim mamom, by było skromnie ale z fasonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tulipany, ptasie mleczko i kubek który trzyma ciepło ..tzn termokubek dla swojej mamy... sobie tez taki kupiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie wyszło hi,hi robisz CZEŚĆ mamo i dajesz KWITEK. Z okazji twego Świeta zapłac moje rachunki, przepraszam za smichy ale superkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd powstał ten topik... nie zajrzałam na allegro , a było to juz nałogowe,,, nioo ;)dziś tak przy piątku chyba popatrze sobie coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie na alegro posciel kupiłam synkowi z nodyym jego ulubieńcem co by w nowym miejscu chciał sam spać, takie przekupstwo małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to dobry pomysł napewno zacznie sam spac , tez kiedys stosowałam takie chwyty z tym starszymi.. ta mała tez chce taką posciel ładną kolorową...ale powiedziałam jej ze ja nie mam zamiaru w takiej spać,, to tez chyba postanowi sama spac...bo tak bardzo chce swoje ulubione wojowniczki witch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia też uwielbia noddyego, chociaż teraz ma okres na elmo i psa tingo (wcześniej jeszcze był pingu - u nas minimini od rana leci :O), ale wątpię, żeby w ten sposób udało mi się ją przekupić, żeby spała w swoim łóżku... ona chce ze mną niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej też latałam po allegro a jak mi przeszło to głównie po forum kafeterii :D, moje dwa tygodnie urlopu przesiedziałam na tymże forum, a jak mi się urlop skończył 14 maja to tego dnia powstał ten topik :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiutka twoja zuzia to jeszcze za mała na takie eksperymenty... moje dzieciaki poszły odemnie dopiero w wieku szkolnym .. jak kupiłam im nowe łóżka .. któreś z kolei;) nową pościel Tom& Jery.. jest do dziś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha 44 to mnie pocieszyłaś :D ale przecież synek margaretki w tym samym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż chyba w głębi duszy brakowałoby mi jej, gdyby spała sama, może sama się oszukuję, że teraz źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alle numerrr hahhah ale chłopcy to tacy trochę inni....sądzę oczywiście po swoim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wercia teraz psa układa w naszej pościeli... on ma 10 lat ..a taki posłuszny jest dla niej ,,robi z nim co chce a on nawet nie piśnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to ja zielona, nie mam żadnego porównania i nie wiem czy będę miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak go kładzie w pościeli to co się będzie buntował :D u nas psy górą (przypominam sztuk 3), rządzi zasada kto pierwszy ten lepszy, jak pies będzie pierwszy na fotelu, to ty musisz sobie szukać miejsca gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×