Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

44 to nie nerwy tylko choróbstwo.........mam gorączke, boli mnie glówka .......i tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko matka załozycielka mocno zajęta!!!ale zagląda....a co z kosmetyczką,zależy co chcesz?może chcesz oczyścic twarz,ale jeśli tego nie potrzebujesz to proponuje mega nawilżenie,zawsze skuteczne,no i.....masaż....plus może jakaś ampułka regenerująca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kosmetyczki,to wybieraj taką poleconą,zawsze bezpieczniej!i tak właściwie to ona powinna coś Ci zaproponować,w końcu,ona wie czego potrzebuje Twoja skóra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.....i tu na mój konik trafiłaś,bo ja kosmetyczka po pierwszej profesji.....!!!!i mam kompletnego fijoła mam na punkcie fachowości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze moje koleżanki po fachu jak przychodzę to mają stres,jak przed egzaminem!!!!hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!a i wiesz to dobre jest,bo trzymają standart w obsłudze klienta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale ja już po kursie,więc więcej czasu kochane dla Was!! i znowu będę do brazu gadać!hi,hi,hi,hi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to super, jestem jak najbardziej za fachowością! żeby wszyscy mieli takie podejcie w każdej pracy... Żona szwagra chyba jest po takiej szkole bo wiem że uczy w jakiejs szkole przyszłe kosmetyczki ale kontakt zerowy to głupio pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj,ale w takiej spawie pomoże napewno,dzwoń,i takie tam....ble,ble,ble,pogoda,a co słychać......a potem pytanie zasadnicze....czy nie znasz kogoś........i sam wiesz....napewno pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na pewno to nie wiem, to głębsza sprawa. Zły kontakt męża z matką duża różnica wieku z głupim bratem i ciągłe żale o faworyzowanie przez matkę, ona szpanerka była modelka z zadartym nosem teraz wielka projektantka ciuchów co na pokaz koleżanki się o pomoc prosiła bo nie dała rady- to wszystko chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ale w tej kwestii,troszkę nadmuchane ego pogłaskaj.......bądz milutka....uwież w siebie,w tobie siła a nie w nadmuchanej lali,a uzyskasz co chcesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podział majątku,kodeks rodzinny....alimentacja dla współmałżonka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazja to będzie bo lada dzień rodzi...Mąż się śmieje że braciszek celował specjalnie na maj co by babcia dylemat miała który wnuczek ważniejszy... a udawać to nie umiem jak mi ktoś za skórę wlezie to koniec, dyplomatą to trzeba być w pracy ale w rodzinie to juz fałsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga,to nasza nauka jak być dyplomatą!baran prędki porywczy!!a tu taaaaaaka okazja,ale jak nie czujesz tematu to odpuść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musieli sie baaardzo śpieszyć bo jeszcze roku nie ma jak sa po slubie, a znali się trzy m-ce a on zaręczony od lat z inną ale dużo biedniejszą, nie trzeba nawet komentować, byłabyś miła bo mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze przespie się z tematem... a ten kurs to ciężka tematyka, ale ciekawa,masz z tym często doczynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...to zapytaj,jakąś znajomą,albo wal w ciemno może Ci podpasuje! tylko nie przepłacaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha nie przepłacaj a kazdy orze jak może a te mniejsze punkty nie sprawdzone. Ale pokombinuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wykształcenia socjolog,z pasji mediator.....a tak wogóle kobieta szukająca swojego miejsca na ziemi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu gadane sie przydaje. Mąż pracuje w sądzie i jak czasem cos opowiada to sie włos na głowie jezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×