Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a tu trafiłaś w mój temat bo właśnie myślę o tym kierunku żeby się jeszcze uczyć, a w policealnej z tego pisałam pracę dyplomową. Jednak baranki to lubią takie inne zawody, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię ustalać,kiedy Ja będę pracować,a Twoja praca jaki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci,to było bardzo miłe!!!!!ale Wy dla mnie to ktoś ważny!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moich klientów muszę traktować bezstronnie,obiektywnie,neutralnie,bez swoich emocji i uprzedzen,i dotyczy mnie tajemnica!!!a dla Was to ...............zupełnie inna anka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz męczyłam na etacie i właśnie teraz szukam innej drogi, był czas dla dziecka a teraz czas pomysleć o sobie a nie chciałam juz tam wracac choć nie wiem czy płacąc kredyt mieszkaniowy sytuacja mnie nie zmusi do męczarni w pracy jak kiedys któras napisała z głupim szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez ściemy,założyłam naszą stronę tylko dlatego,że myśałam sobie......że gdzieś muszą być tak fajne baby jak ja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym co robisz albo np. psycholog dziecięcy, jakies patologie, zawsze mi mówili że umiem słuchać i przychodzili po pocieszenie, to czuję w tym bym się odnalazła. Tylko sobie najgorzej pomóc czasem to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę wal jak w dym,co będę wiedziała powiem,resztę może u kolegów spytamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak dziewczynki my baranki potrafimy komus pomóc , wesprzec ..ale nie sobie.. ja potrafie tez coś doradzic, nie odmówie pomocy nigdy ale jak mam sama problemy to panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no świete słowa 44. Ale nabrałam takiej pozytywnej energii, ze idę spać z tym nastawieniem kochane może jakiś sen proroczy? Dziękuję Aniu za miłą rozmowę, a chorym zdrówka zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko kochana,ale w nas jest siła,tylko poddając się systemowi socjalizacji ją tracimy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo fajnie.... ze natknełam sie na ten topik pociąg to pewnie gdzieś od gdanska a ja konkretnie z Ciechanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta matka założycielka na spoczynek się udaje,mam nadzieję,ze zarazilam Was entuzjazmem!!!sciskam mocno,reala życzę w snachi..i.......odpowiedzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a......mogę fajne z WAS kobiety.....naprawdę.....i podziwiam Was za Waszą historię!!!chylę czoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój swojego zawsze odnajdzie gdzieś w tym tłumie.... pappapa dobranoc jeszcze raz buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki!!!!żar z nieba się leje!!!!kolejny upalny dzień,kawka z mlekiem z ekspresu dla drogich pijących kawę,margaretka dla Ciebie zaparzyłam herbatkę slim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mówiłaś,że kawy nie pijesz,a... o szefie głupim mówiłam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×