Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

juz jestem :D po schodach biegam, ale chyba coś za mało... a jakie gwiazdy z hollywood? a jeszcze wracając do ciasta drożdżowego, to jakie pyszne z tego wychodzą buleczki drożdżowe :D np. z powidłami, marmoladką czy z samymi rodzynkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole nie zostalam :-p.........moja siostra mnie odwiedzila, więc nie wypadało siadać do kompa i jej.........ol....ć:).......do pracy na 14 i wlasnie wróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baranki!! nie było mnie cały wieczór ,, w czasie burzy postanowiłam fasię zdrzemnąć.. wyłączyłam wszystko, z tefonem włącznie ,, i tak pospałam moze pół godzinki ,,, włanczam tel.a tu wiadomośc od pana barana ,ze jedzie do mnie i za pół godziny będzie pod moim blokiem... a ja prysznic ,, swiezy makijaz i gotowa , przesiedzieliśmy na kawce i soczku czas jak zwykle poleciał jak strzała....az dziwne zeby mozna było w tym wieku spotkac kogos z kim tak fajnie sie rozmawia o wszystkim i o niczym... tak ze dzionek zakonczył sie ekstra, zapomniałam o aerobiku a pan baran mówi ze taka podobam mu się ....a ja oczywiście mówię ze nie dla kogoś ale dla siebie chcę lepiej wyglądać....ale my wszystkie mamy na tym punkcie bzika hahhah🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio dostalam zdjecia.........tam jest cudownie,tak zielono.......bajka........ale najlepsze są te dwa złączone drzewa😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko to fantastycznie spędzilas dziś dzionek........chyba jako jaedyna.......mój ślubny też tak mi mówi,ale ja wiem swoje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie kochana, to co wiek ma tu do znaczenia.........nie ważne ile ma się lat......a kazdym wieku można poznac swoją bratnią duszę.........i tobie teresko sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu wysylam tobie zdjęcia sylwi.......nie wiem co dostalaś, więc wyśle ci wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienka nie panienka........najważniejsze że się dogadujecie,macie wspolne tematy i takie tam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez padało,a pozniej było jeszcze gorzej........chyba też się zapisze na aerobik,ale jak się trochę ochłodzi hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałąm ze moze tak byc przyjemnie...kiedyś zawsze człowiek zaganiany ,, dzieci praca i kłopoty.... a tak to tylko przyjemności restauracja z męzem nie miałam czasu na takie wypady no z dziecmi niekeidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego juz kiedys pisalam,że nie żaluje tego,że tak wczesnie dzieci mialam......teraz moge sobie pozwolić na wypady............kłopoty nadal są ,ale mozna się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×