Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dzień doberek :D :D :D dzięki za kawkę, to lubię najbardziej z rana :D margaretka dostałam! No no to zdjęcie z butlą D a myślałam że tylko zuza ma takie zapędy do naszych pustych puszek po piwie :D a twój mąż to nawet powiedziałabym sympatycznie wygląda ;) ładna dziewczyna jesteś, jak napisałaś, że zdawałaś do szkoły plastycznej to się nawet nie zdziwiłam, jakoś tak widać w tobie artystyczną duszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po trzy te same maile wysłałam bo krzyczało ze nie wysłano ......bo cos tam to ja kilka razy póbowałam ....az przestało krzyczeć a w wysłanych mam eee tam skasujecie jak cuś Noo Aniu to cięzka noc ,, naprawde była .. niekiedy tak jest...dziś napewno powinnas odpoczać.. bo będzie cały dzień tak się ciągną l po tej nocy brrrr a ja w pracy rano juz od rana same komplementy hihihi.. jeden wszedł i mówi ze kobieta zmienna jest , drugi ze napewno nudzi mi sie tu samej i powinnam zaprosic kogoś ;) ojj ci faceciiii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oglądałam tę fotke z butelką przypomniało mi się jak moja córcia dorwała się do puszki po piwie a siedziała na nocniku jeszcze myslałam ze połknie całą puchę tak ją tam ciągnęło tak smakowało , nie mam tej fotki mam nagrana na kamerze a ona z tych analogowych to nawet fotki nie ma jak zrobic .. ale to świetne..dzieci lubia to co im zakazane... Ok Aniu skrobnij coś to będę miała adresy w komplecie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tereska, śliczna ty, śliczne dzieci, mąż - nawet jeżeli były - też niezły :D ale tu chyba syna brak nie? czy coś przeoczyłam? Dzięki temu zdjęciu w pracy to widzę jak do nas piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski 🌼.........teresko dostałałm zdjęcia.........fajna z ciebie kobitka.......twój eks tez niczego sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogłam w nocy spać........co godzinke się budziłam...........aż w koncu zaspałam i dziecko spózniło sie do szkoły na 8.50.........i na dodatek siedzi u mnie szwagierka.........koszmar......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzis do pracy:-( na druga zmiane...........zastanawiam sie czy chorobowego sobie nie załatwić..........zajrze dopiero kolo 23........trzymajcie sie w ten upalny dzionek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO matko siedzę na allegro dziecku spodenki kupuję . przeszłam po sklepach w sobotę nic mi sie nie podobało teraz juz zamówiłam po 1 zł markowe spodenki hihihi.. .. albo po 5 zł..aa co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że kafe nie działało przez pewien czas?! a może specjalnie bo musialam pracować :P ale byłam zla, bo chciałam się oderwać i co chwilę wchodziłam na stronę a tu nic, byłam zmuszona pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy,wiemy,chciałam pograsować nic z tego:P:P:P jak już weszłam to latałam po kafe...... a tam po topikach różnych,kątem oka niektóre wpisujące się zauważyłam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo nie wiedziałam , pewnie w tym czsie ciężko pracowałam .. córkę dziś wcześniej odbierałam ze szkoły nauczycielka zadzwoniła ze wercię brzuszek boli,, ja po drodze wyobrazałam sobie nie wiadomo co... nigdy nie ma bólu brzuszka .. ale jakiś skurcz ją łapał... w miescie korki ..bo całe rozkopane w związku z remontem dróg i ulic ugotowac sie mozna a skrutów nie mozna juz znaleźć.. bo tez rozkopane...;););) zaraz do domku ...marchewkę na obiad zjadłam w pracy.. a teraz coś trzeba będzie znowu gotować :( pa dziewczynki do wieczora Aniu zebrałas się w całosć??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha znalazłam te ośmiominutówki - ćwiczenia na ramiona, brzuch, uda i pośladki :D teraz trudniejsza część, zmotywować się do ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zziajana,ale w całości do domu przyszłam.... matylda nie komunikuje....... zmęczona jestem na maxa.... chyba ja dziś drinka wypiję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. 🌻 Spedziłam dziś pół dnia w urzędach, wypełniłam dokładnie 20 róznych druczków...mam dość Teresko do mnie nic nie doszło:( Kasiutka dzięki za miłe słowa, moze rzeczywiście cos mi w duszy gra...a do szkoły muzycznej tez chodziłam-hi,hi a o moim M. duzo ludzi mówi że jest sympatyczny, dobry, spokojny i niestety wiele kolezanek nie wierzyło jak coś tam się poskarżyłam ze sie np. wscieka o pierdoły albo zupełnie nie ma podejścia do malego choć powinien po całym dniu nieobecności a nie ja zmęczona musze tłumaczyć, dlatego przestałam bo i tak wiekszość by powiedziała ze to wszystko moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrzyni grzebałam......no........Teresko,w dniu dzisiejszym mi najbliżej do imienin:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogóle...........kochana.....wow!!!!!! naprawdę......trójka.....:):):):) pozazdrościć optymizmu,wyglądu,pogody!!!!!!!!!!! TAK!!!!!!!Trzymaj:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam czemu ja ne mam zdjęć, teresko wysłałaś na inne konto bo do talwi a u mnie dwa ii więc uważajcie na to jak cos jeszcze bedziecie wysyłac, bo jak sie okazało tam więcej takich pomyłek, koleżanka pisała sobie raz tak raz siak bo stwierdziła własnie ze to bez róznicy, a tu kazdy znaczek przecież wazny - no nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak margaretko.....miałam dobrze ale potem pomyslałam ze źle to poprawiłam ....ze w końcu nie doszło ale juz wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. dziewczynki.... mówcie co chcecie ii tak mam swoje lata hahah pocieszam się ze kiedyś miałąm tyle co kazda z Was hhahahahahahah👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziecie moje sie obudziło... teresko-Ty młoda kobieto ne opowiadaj masz ciut więcej a tak sobie tu chyba flirtujesz..hi, hi. Przeciez widać, ha no widac bo teraz doszło-dzięki Aniu o ludziach renesansu mówi sie też ze byli \"rozdwojeni\" tu chyba cos w tym jest, a bardziej dosłownie? To moze dopiero przede mną? Fajnie by było, ale te kulturowe aspekty to mnie ciagną. To co by w zyciu frajde zawodową mi dawało poza psychologiczno-filozoficznymi to sztuka, ale tworzenie np: ogrodów-cos pieknego, albo aranżacja wnętrz... a skalniaczek malutki to nawet planuje sobie zrobic na balkonie-tez malutkim ale trudno, lepszy rydz niż nic!!! a urzędy oczywiście pokonałam!!! Teraz juz z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×