Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ejj dziewczynki to \"r\" to nic nie znaczy ja tez brałam jak było r w e wrześniu 23 lata temu a byliśmy ze sobą 15 lat na 15ta rocznice byłam z werią w ciązy a dzik był piezony , którego ja nie mogłam zjeś po pierwsze brzydziłam się a po drugie mdliło mnie hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój prowadził firmę a teraz w hameryce na budowie zapieprza i cieszy się ze tam lepsze zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholewcia ciągle kwitne na czubku strony... mam w rodzinie muzyka...byl kiedyś taki zespół Rezerwat, a ja zdawałam do liceum plastycznego ale punktów brakło taka artstyczna rodzina, a w W-wie mam kuzynkę wieelką koszykarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętam rzeczywiście coś o sądzie mówiłaś:) mój obecnie lobbuje w sprawie biopaliw,złomowania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosów jeszcze to robiłyście kiedys trwałą? Bo mnie kusi na fajne loczki a jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, trwałą to ja pierwszą zrobilam w 8 klasie podstawówki! a potem to już ciągle. Był kiedys taki zespół Europe no i ja musiałam mieć fryzure (burza loków) jak wokalista :D w którym oczywiście kochałam się na zabój :D teraz też co jakiś czas mi się marzy, ale mam za słabe włosy... nie chcą mi zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałm pierwszy i ostatni w czasach prechistorycznych.... wylądałam jak baran:):):) afro amerykańskie nierozczesywalne:P:P:P bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jechałam do liceum,to głowa wisiała za tramwajem w nadzieji,że proste będą:P:P:P: wspominam jako koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz to mają takie różne fajne, też takie co podnoszą a nie skręcają, i takie lekkie fale, jak to chciałam jak ma Foremniak, ona ma właśnie takie krótkie lekko zakręcone. Kiedyś to rzeczywiście jedyna opcja na barana :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś trwała to była ohohoho.. a ja teraz nie robię chociaz podoba mi sie u kogoś,, jak ma lekką chociaż teraz mało kto robi .. tak mi sie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to są prostownice ;) jak to kiedyś jak miałam trwałą i długie włosy, i jak mi się znudziło to 2,3 godziny prostowałam na szczotce. A któregoś dnia po takiej akcji, wyszłam sobie z takimi fajnymi długimi prostymi włosami i akurat spadł deszcz, po 5 minutach byłam juz skręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak się zanosiło dziś na burzę to mój pies wlazł do nas na poddasze (bo on się potwornie boi burzy, zresztą on się wszystkiego boi). No i tak leżał przy mnie a zuza jak zwykle siedziała mi prawie na plecach, no i jednocześnie zuzia narobiła w pieluchę a pies puścił bąka, a to duży pies i ma duże możliwości... To sobie dopiero wyobraźcie :D takie połączenie zapachów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo kurna idem sobie i córci na jutro jakies ciuszki przygotuje.... bo rano znowu popłoch...buziaczki laski...👄 spijcie smacznie i snijcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja też się oddalę, bo dla mnie to bardzo późna pora.\\ Chociaż i tak postęp bo rok temu chodziłam spać 21 - 21.30 najpóźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mówcie ja taki przepis na mega rośnięcie włosów dorwałam,sto lat temu,a tam jeden ze skłabników cebula surowa stara,wetrzeć owinąć ręcznikiem.........głowy mało nie spaliłam tym cebulskiem..........i cholera jasna głowa jak się spociłam lub deszcz padał to tak śmierdziało:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do madzi , margaretki i kasiutki fotki jakie znalazłam w pracy w swoim kompie ... do ani nie mam adresu....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbek extra , mogę usmiechac się bez zenady (na szczęscie nie było wiadac jeszcze ) to była jedyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jakąś okropną noc miałam.....gorąco,kołdra niby letnia......ważyła 100kg:P:P w nocy wstałam,bo wiatr się zerwał i okno wariowało....wierciłam się,w jakąś malignę........wpadłam....:P:P:P nie lubię takich nocy obudziłam się zmęczona::(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×