Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Dziewczynki drinka przygotowałam: gin, tonik, sok z czarnej porzeczki, dużo lodu........ pyszne orzeżwiające..................:D serdecznie zapraszam 🌻 upał......kawałki z lat 80-tych w tle......... miłe towarzystwo...........!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie ma problemu, jak będziesz miala czas to kupisz:-)...............nareszcie jest przyjemni na dworze, wiaterek wieje.....jaskółki nisko latają.....będzie lało........ale teraz aż miło sie siedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję że jutro już kupię te tableteczki :) u mnie tez przyjemnie wieje wentylatorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko mlodsze dzwoniło,żeby mu picia dać, bo u nich nie ma:-(........musi iśc do sklepu i kupić............przecież to chore, że w taki upał na kolonii, dzie jest koło 60 dzieci nie na bieżąco picia, nawet głupiej herbaty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okna jak szeroko pootwierane i mały przeciąg się zrobił, ale w ciągu dnia wentylator się napracował;-), ja mam taki sufitowy z lampą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może loda dla ochłody algidy śmietankowo śmietankowy zmieszany z kawowym:-).........mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wreszcie zuza usnęła :) to ja poproszę takiego loda, zwłaszcza algida śmietanowo - śmietankowa :D podobno miały się zacząć burze, ale jakoś u nas nic nie slychać... kolejna upalna noc przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D u nas pewnie teź wieje, ale ja na moim saunowym poddaszu tego nie czuję a nie mogę zrobić przeciagu bo jeszcze jakie drzwi trzasną a zuza dopiero co zasnęła... słyszałaś madziu ze wznowili starania w sprawie ikei w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na ten temat nie słyszałam.........ale juz najwyższy czas...........my też kiedys mieszkaliśmy na poddaszu, ale w kamienicy na 39 m..................było super latem:-p...........temperatura dochodziła do 35 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! 🌻 noc upalna....... ale spacer o tej porze wielka przyjemność.....ciepło.....ale nie upalnie......rosa na trawie.......słoneczko świeci.......:):):):) z kubkiem kawy witam dziewczyny kolejny upalny dzień przed nami :P ale damy radę.......trochę wyobrazni i można się poczuć jak agole w koloniach.....;) na wakacje nawet nie trzeba wyjeżdzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ciag dalszy upałów choc dzis przyjemniej bo troszke chłodniej miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! juz nam dogrzalo hahaha za dużo.. wiaterek teraz orzeźwia , po jakiego grzyba było wlosy układac??:):) hahhaha jak wiaterek swoje zrobił;));) dziewczynki wczoraj na obiad zjadłam arbuza.. teraz jak jestem sama to do domu wpadłam psa na spacer wyprowadzić,,, odpoczełam .. noi z pieskiem do siory na łono natury.. troszeczkę a ten jak ucieszył się gdzie przyjechaliśmy , myslałam ze przez szybe wyskoczy.. myslał ze wercię tam znajdzie , wpadł do domu .. a tu niema:(:( ale i tak był weselzy ze ze mna jeździ hihihi, jak nie dziecko to pies.... kawka pyssssnaaa👄👄 jakies fotki znalazłam to przeslę wam jeszcze;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) i ja się witam :) w nocy moja kota upolowała wielkiego konika polnego i przyniosła mi tę swoją zdobycz do łóżka, położyła na kołdrze i zaczęła mi miauczeć nad uchem, żebym ją podziwiałam. Musiałam zapalić światło, gonić tego konia po łóżku i wystawiać za okno. Dobrze że to nie mysz jaka :D nawet mojemu kotu na starość odbija :D dobrze że zuza się nie obudziła u nas dziś nie ma slońca, jakby rzeczywiscie przyjemniej. No to lecę załatwiac wszystkie sprawy zanim wróci upał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś jest bardzo przyjemnie.......wieje wiaterek a słoneczko tylko co jakiś czas wygląda zza chmur:-) kolejny dzień bez planów, ale już od piątku to się zmieni, bo chłopcy wracają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tersko zdjęcia dostałam :-)fajowe :-)🌻 🌻 🌻 bardzo ładne włosy ma córcia, właśnie taki kolor chciałam ..........no i są trochę podobne🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo moje dziecko ma od urodzenia balejaz na głowie, hahah ja kiedys wiecznie go robiłam...zima ciemnieją jej a od słońca znowu ma pasemka..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 👄 luz blues...luz blues....taka piosenka mi się przypomniała....🌻 oj dzisiaj cudownie ożywczy dzień...upał gdzieś zniknął :) lekko jakoś tak się zrobiło :) Teresko dziękuje za zdjęcia ładna dziewczynka z Twojej córeczki :) oj kłopot będziesz miala kawalerów dużo ;) i znowu dziewczynki dzień szalony się skończył............:classic_cool: i znów woda z wkładką dzisiaj mniam ,mniamusia,pyszotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 👄 luz blues...luz blues....taka piosenka mi się przypomniała....🌻 oj dzisiaj cudownie ożywczy dzień...upał gdzieś zniknął :) lekko jakoś tak się zrobiło :) Teresko dziękuje za zdjęcia ładna dziewczynka z Twojej córeczki :) oj kłopot będziesz miala kawalerów dużo ;) i znowu dziewczynki dzień szalony się skończył............:classic_cool: i znów woda z wkładką dzisiaj mniam ,mniamusia,pyszotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzionek cudowny dziś był:-).......cieplutko ale z wiaterkiem..........oby tak codziennie🌻................. na sąsiedniej ulicy, kolo 17 jak byliśmy z mężem na spacerku z psiną to jakiś koleś w bramie uderzył kobietę z dzieckiem 😠, ona uciekła, poszłam do niej i zapytałam czy pomoc jej w jakiś sposób, ale już dzwoniła na policję i pogotowie.........podziękowała za zainteresowanie i schowała się do sklepu do czasu przyjazdu policji........a teraz i pogotowie i policja:-(..........no i oczywiście pełno gapiów.......mam nadzieje,że nic poważnego się nie stało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za porąbany świat.......powinni zakazać takim ludziom sprzedawać alkocholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo...... jesteście? pewnie w taki wspaniały wieczór siedzicie sobie na dworze i odpoczywacie:-)🌻...........ja tylko w okienku mogę posiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzień dobry ! Cudownie wyjść na spacer tak rano i patrzeć jak miasto powoli budzi się do życia..........ciepło lekka mgiełka unosi się nad ziemią.........bajkowy krajobraz :) zapachem kawy witam Was w barankowie 😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu 👄 dzielna z Ciebie dziewczyna,ja też zawsze reaguje na cudze nieszczęście,żeby nie powielać modelu znieczulicy......... bardzo ładnie zrobiłaś co do ogródka....hi,hi,hi,hi......to wieczorami nie siedzę bo nie mam ;) z nas wszystkich to tylko Kasia ma ogródek a reszta kisi się w blokach :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale ja lubię...hi,hi,hi,hi....miastowa dziewucha ze mnie..... łono natury tak byle nie za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i........znowu biegający dzień......... zaczynam się martwić może ja ADHD mam :O 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 miłego dnia dziewczyny........... kurde zła jestem wyprzedaże,wyprzedaże........a jak bym chciała kupić za -70% to gucio jeszcze nie,i co to za wyprzedaże :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie i słonecznie🌻 kochane trochę się martwię, że nikogo na topiku nie ma :-( kiedyś całe wieczory były nasze, a teraz..........może nie mamy już o czym pisać?.........a może po prostu jesteście tak zajęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×