Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Teresko to kubraczek na zimę sobie kup ;) coby na plecki założyć :D Dziewczyny w sen zimowy zapadły ;) Same na posterunku zostałyśmy :) Oj zimno dzisiaj :( ale i piękne słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJJJJ dzieki aniu ..🌼 wroca napewno te nasze baranki....ja biegne na choinke szkolna z wercia....siostra moja wraca dzis ze szwecji bedzie troche weselej .. bedzie do kogo na kawke wpadac...👄👄 madzia wroci z mikolajek ,, wypoczeta,, zaraz z nami mpodzieli sie wrazeniami...🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🌻😘🌻😘🌻 wróciłam!!!! :):) dziewczyny było świetnie.......od 9 do 19 szkolenia,a wieczory wolne:) po kolacyjce szło się pod prysznic i o 22 na imprezkę do 3 rano i tak cały czas:):):)jestem okropnie zmęczona i pomału dochodzę do siebie;) za to poznało mnóstwo świetnych ludzi a co u was:) przygotowania do świat zaczete, bo u mnie niestety w polu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo madziu teraz to ruszysz do przygotowan,,, ja tez jeszcze w lesie hahaha.. ale jak zwykle sie zdazy....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... długo mnie nie było... można powiedzieć, że byłam na dnie rozpaczy... powoli się podnoszę, chociaż nie jest łatwo... nie chcę smęcić... z przygotowaniami do świąt to u mnie kiepsko, ciągle pracuję, mam straszne zaległości w pracy i ciągle je nadrabiam... nie wiem kiedy zacznę sprzątać, piec, gotować... nie jestem zbytnio w nastroju... nie wiem co jeszcze napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka a gdzie masz smecic jak nie tu.??.,chociaz wydaje sie ze nikogo nic nie obchodzi . Niekiedy dzieje sie z nami cos...i najlepiej zeby nikt o niczym nic nie wiedzial,,przekonalam sie na wlasnej skorze, ze to zle w sobie wszystko tlumic, chociaz nie raz tak sie zachowuje dalej. Przykro ,ze mialas takie dni ...a my nie mozemy pomoc...🌼🌼....wracaj do nas👄👄 milej tej szarej niedzieli , ja zdjelam firany w piatek okna jeszcze lyse nie mam sily obszyc nowej ktora kupilam latem...;);)glowa od kilku dni pobolewa raz mocniej raz lzej lykam tylko tabletki, mysle ze minie to niedlugo. Przez te choinke wszystkiego mi sie odechcialo spoldzielnia zorganizowala impreze w szkole zaprosila pol miasta i wymyslili paczki , te dzieci ktore dopchaly sie to dostaly , bylo to zenujace wiecej nie pojde na taka impreze, weronika dostala bo pani ze swietlicy ja wciagnela ale ..eeee nie chce sie gadac na ten temat tylko tyle ze odeszla mi chec sprzatania i zawalilam wszystko co zaplanowalam..paaa narazie laski,,,, piszcie obojetnie co..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereko 🌻 nawet często to się zdarza jak kafe szaleje :( U mnie buro i ponuro coś okropnego od rana do wieczora ciemno :( Chyba pójdę na solarium,żeby się wygrzać i słonca sztucznego ,zarzyć :) Na mieście szaleństwo ,ludzie z obłędem w oczach biegają w tą i z powrotem.......niech to szaleństwo się już skończy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie tez buro, szaro , strasznie....wczoraj z trudem przeszylam nowa firane , ktora kupilam latem i czas zeby zawisla na oknie... zakupow nie robilam jeszcze i za bardzo nie spiesze sie z tym szalenstwem..sama nie wiem jak spedze swieta,, corka jedzie do chlopaka , syn zostal w londynie bede tylko z wercia i bacia, siostra zaprasza ale u niej remonty w domu nie chce pakowac sie ,,chociaz ze wzgledu na wercie moze tam pojdziemy bo dziecko musi odczuc troszeczke swieta... ja mam dosc rok w rok szykowanie a potem wywalanie bo za duzo albo nikt juz nie bedzie tego jadl... Zawsze u mnie byla pełna chata ludzi , ale powiedzialam ..STOP!!! Masz racje z tym solarium . ja tez chodze raz a nawet dwa razy w tygodniu...po słoneczko hahhaha buziaczki miłego dzionka, dziewczynki....👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak miło otworzyć stronkę i czytać to co piszecie:) ja wczoraj robiłam trochę zakupów, w święta bede trochę u teściowej i u znajomych, czyli mam mało roboty:D wczoraj mialam wigilie w pracy........dzielenie opłatkiem i wyżera:) a tak ogólnie to szaro i ponuro:( nic sie nie chce robić , może jak dzisiaj choinkę kupimy to jakos nastrój się poprawi:) pozdrawiam dziewczynki gorąco👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ baranki zapracowane przed świętami:) wysłałam Wam na maila życzenia świąteczne......otwórzcie ten link co dostałyście:) do \"usłyszenia\" później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... caly dzien przelazilam , jezdzilam, bylam na lyzwach a..teraz ide piec sernik krakowski....bbbbuziaczkkkii aha.. tak zmarzlam na lodowisku tzn tak jest zimno , ze rozgrzewam sie drinkiem z sokiem pomidorowym,, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezależnie od tego czy Święta są dla Ciebie ważne czy nie, czy spędzasz je z rodziną lub sam, to i tak jest to czas szczególny. Zatrzymaj się na chwilę, poczuj jak bardzo każda chwila jest niepowtarzalna, wsłuchaj się w siebie i pomyśl, czego tak naprawdę pragniesz na te Święta i na resztę życia. Może wewnętrznego ciepła, radości i szczęścia... Może prawdziwej obfitości... Miłości i bliskości... To wszystko masz już w sobie teraz! Życzę Wam kochane baranki abyście odkryły to w sobie na te Święta! ,*, ,*o*, ,*o*o*, *\"\"\"[]\"\"* Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2008 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo!!! i juz po!! wylezalam sie , naogladalam filmow, serniczek byl pyszny i kg moze przybylo....jeszcze tyklo przywitac NOWY ROK i zaczac nowy rok pelna para bo teraz jeszcze mam wolne... wczoraj zadzwonil do nie znajomy i powiedzial ze ma dla mnie prace podobna jak wykonuje tu..w W-wie za kilkakrotnie wieksza place niz tu,, oczywiscie odrazu odmowilam nie zastanawiajac sie hahah a potem dopiero zacelam myslec,, stad codziennie do stolicy jezdza do pracy a ja nic nie mysle.. z czasem mozna byloby cos do mieszkania i tam znalezc mowil ze jeszcze zadzwoni... 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran-ka
strasznie tego nie lubię-znajdę ciekawy topik,chcę z kimś pogadac,a tu topik się urywa.Wywiało wszystkich po Świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaglądam tu codziennie i ........:( dziewczyny życze wam aby w nowym roku spełniły się wszystkie Wasze najskrytsze marzenia, dużo zdrowka i miłości........i więcej czasu i checia na spotkania na forum:)😘😍 * o o___ Happy \\* o/ New \'08 \\ o / Year \\_/ | _|_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:>:> :>:> :>:> :>:>:>:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>:>:>:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>:>:>:> :>:> :>:> :>:>:>:> :):):) :):):):) :) :) :) :) :) :) :) :) :):):) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):):):):) :) :) o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ •2oo8•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie wiem co sie dzieje, ale chyba nasz topik upada:( Kasiu jeżeli możesz to odpisz mi na maila kiedy możemy sie spotkać:) jeżeli oczywiście chcesz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimno!!!!! rano jak budziłam chłopaków do szkoły to było -9 stopni brrrrr......normalnie zima przyszła szkoda tylko że bez śniegu:( kochane muszą zacząć ograniczać jedzenie- słodycze:) po świętach jak co roku spodnie ciężko zapiąć:) a do wiosny dużo czasu nie zostało:( moje dzieci dopiero co poszły do szkoły a już dzisiaj oznajmiły że od 28 mają ferie:( trochę za dużo tego wolnego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×