Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja tez nigdy nie wierzyłam w internetowych znajomych..........i prosze jaka niespodzianka:-D...........dobrze że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana naleśniczki juz dawno zniknęły ze stołu:-(........nie nadążałam smazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mieszam z sałatą troche warzywek (pomidor, ogórek, rzodkiewka, papryka, szczypiorek+smietanka sałatkowa) i dodaje pierś z kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dziwnie zabrzmi,ale odliczam dni do wyjazdu chlopaków na kolonie...........cisza, spokój,żadnego marudzenia,kłótni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że to tak pare dni wytrzymam, bo pózniej będe miała za cicho, ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych które sie odchudzają polecam tabletki meridia 10,15 lub 20..........ja miałam meridie 15 i pzez 2 tygodnie straciłam 5 kg!!!:-D.............tylko nie czytajcie na jej temat w interecie,bo sie przestraszycie........ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, a piszą,że nie wolno prowadzić samochodu,że wystęouje kołatanie serca, nadciśnienie itp..........super tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dzieci nigdy nigdzie nie były na dłużej, bo nikt ich nie bral, dlatego tak czekam,aż wyjadą..............i bez łachy,daliśmy sobie rade, nawet do pracy jak szlam to opiekunke zatrudnialiśmy, bo nikt nie miał czasu,teraz przynajmniej nie usłysze że jestem niewdzięczna, bo ja tyle dla was zrobiłam.........wszystko zawdzięczamy tylko sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam siostre, która mieszka w prądocinie nad wodą, a moje dzieci przez 10 lat były tam az 3 dni.............ach szkoda gadać.....nie bede was zanudzać moimi sprawami..............laseczki gdzie jedziecie na wakacje?.........ja bym chciała w góry, a mąż nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam...zostałam siła odciagnieta... madziu nigdy tak nie mów-nie zanudzasz, to własnie świetne miejsce zeby sie wygadać, sama nieraz sie żaliłam, a jakie sa rodziny to swietnie wiem, ale masz rację mozesz byc przynajmniej dumna z siebie🌼, mój mąż tez ma rodzinę w róznych miejscach polski, ale my sie tam jakos nie palimy, co inni czynią mając wakacje za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamiast tej sałaty czasem robię z kapustą pikińską, jakbyście miały ochotę...a smietanke przyprawiam na słono-słodko plus troche bazylii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sobie pójdę to moge dzis nie wrócić...choc super mi sie z wami gada wieczorami, jesli oczywiscie jesteście... więc jutro stoczę wojnę i dopiero przybiegne do was... muszę sie wyspac na te wojenkę...a czuje sie jakbym w ogole nie spałaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byscie sie chciały nazywać-hi,hi!!! Jader Dezyderiusz Jakoktochce Jadwiga Jebut Roman Kiełbasa Roman Kolano Narcyza Kuciapa Jerzy Kupka Adeltrauda Kusibab Marcin Kuśka Izabela Kutasko Mieczysław Kwasigroch Tomasz Małolepszy Tomasz Mąka - Ćwikła Hanna Męczywór Małgorzata Moczygęba Radosław Nieruchaj Andrzej Ocipka Sławomir Ojdana Zenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dowcipek: Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy \"ale zbaw nas ode złego\", to niechcący spojrzałem na teściową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie udzielic na innym forum ale cusik głupio mi było, nie swojsko jakoś i znów pisac o sobie...nie mogłam wam tego zrobić, jeszcze bym wsiakłąa!!! ale co ci ludzie wypisują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowalam się napisałam do siostry,że na kawke wpadne i ona nic nie odpisała:-(............a moje dzieci tak bardzo chcą tam jechac, bo siora ma blizniaków-chlopaków 11lat...........i co mam teraz im powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jak wchodze tu po jakims czasie, że widze jakąs stronka co przybyła, więc będziecie miały co poczytać. Lepiej głupia Sylwia niz pusta kartka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabletki można na necie poszukac i zamówic,kosztuja koło 300zł, a diety żadnej nie trzeba,je sie to na co ma ochote :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę. nic na siłę się nie zdziała, bo jak pojedzisz wkurzona to możesz zaraz wrócic i nic z tego nie bedzie. Ale moze jeszcze się odezwie? Poczekaj, wyjasnij. Lubie grac w otwarte karty, niejasne sytuacje zaraz wyjasniam i wiem na czym stoje, taka atmosfera mnie zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie oddzwoniła ale nie ze swojego telefonu, bo ma pusto na koncie............chłopaki z radości skacza......jak wróce to opowiem jak było...........dzięki sylwio za otuche.........🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki dzień...mam przeciążenie, jestem zmęczona wszystko na mojej głowie, próbuje sie trzymać i głupawką sie ratuję...bo jakos samotnie w środku...naprawde potrzebuje wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×