Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no i jak zwykle baranki kochane dały dyla.............to ja też zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranki,a co się z wami stało,a tak nam dobrze szło..................................a teraz cisza.................................wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkowina..***
...uf ,ja też jestem ,złachana okropnie :O padam na twarz !!!-my po prostu budujemy dom ...i jak jest jakas robota """lekka,łatwa i przyjemna""" :O to zaraz sie stawiam ,jak tak dalej pójdzie to zwłoki będa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. w koncu mam chwilę...tęsknił ktoś za mną bo mam dziś dzień do d...i łeb napierdziela, muszę iść wcześniej spać bo mi dziecko ostatnio pobudki o 5 robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko budzi sie kilkakrotnie w nocy albo sie strasznie kreci a ja sie zaraz budze, chodze na rzesach juz od dluzszego czasu :) bo oczywiscie moje dziecko spi ze mna a maz wyemigrowal do drugiego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś poszłam mu kupić półbuty przes te zakichane pogody i jak zobaczyłam ceny to zaraz sie obudziłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pan na rynku mi powiedział jak jabłuszka kupowałam, żebym się najadła na zapas bo w przyszłym roku w ogole nic nie będzie bo wszystko zmarzło... a ja bez owoców żyć nie mogę no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogadam jeszcze chwilę sama ze sobą... wracając do waszych wcześniejszych rozmów to z nadmorskich miejscowości uwielbiam Darłówko i ten most zwodzony i latarnie i zamek w Darłowie i och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z szybkiego jedzenia to polecam, my czesto jemy potrawkę z piersi z ryżem i takie kotleciki gdzie jest pierś pokrojona i wymieszana z pieczarkami i serem żółtym..mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam ze dziś juz nic nie zrobie po angielskim wpadłam do domu byle co upichciłam.w tym czasie odezwał sie do mnie facet.:). ze snu.. naprawde jak zadzwonił to przypomniało mi sie dokładniej co sniło.i dostałam skrzydeł.....:).zajrzałam do lodówki a tam pustki , więc o 20tej jeszcze na zakupy bo i ciasto mam jeszcze piec na jutro na mature ( taka moda w tej szkole),,oczywiście moja najmłodsza latorośl ze mną bo wyspała sie popołudniu.. do koszyka nakładła, co chciała a ja chyba ze 4 dni do sklepu nie wyjdę za ten dzisiejszy rachunek, oczywiście wszystko w promocji nawet piwko czteropak.. no bo bede piekła i tak na :)sucho będę siedziała??, i jeszcze w ostatniej chwili do solarium wpadłam coby polezec z 8 minut... Noi wpadłam do domku zaraz:) do kompa z wami sie zobaczyć, Piwko popijam , piszę ale zaraz lece do kuchni jeszcze ja tez jutro musze iśc buty kupic dziecku.. ale tez już wiem jakie ceny są...:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle jakoś cicho się zrobiło,dziewczyny,biegają,jaak to baranice raz hiperaktywne a raz cichutkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wieczorową porą🖐️ Wpadłam tylko życzyć Wam słodkich snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...baranko faceta Ci zazdroszczę,nawet ze snu!!!jakiej energii dostałaś pozazdrościć,i ciasto,i solarium,kurczę obrotna z Ciebie kobietka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy też tak macie że jak dłużej nikt nie pisze to musicie jeszcze raz wejść na tą stronę żeby zobaczyć czy coś dopisane bo samo jak czekam się nie wyświetli, no chyba zagmatwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu do siebie co do butów to rozumiem stówa, nie kupuje byle czego ale 300 zł. dla dwulatka to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritka,mnie też nosi,żeby zaglądać,a njbardziej rozczarowana jestem jak nic się nie pojawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,, ja musze klikac zeby zobaczyc czy ktos napisał. .porozmawiałam z synkiem .. jutro ma ostatni dzień matury angielski ustny , puszczam go do kompa a sama do kuchni..., jak nie padnę to pewnie wpadnę po północy zgasic światło...🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skojarzyłam ci sie jakos alkoholowo a ja od kwiatka jestem bo kocham kwiaty i przyrodę, a w ogole to Sylwia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam wkółko muszę strony przekręcać,żeby zobaczyć,czy ktoż oprócz mnie jeszcze pisze.lekko nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×