Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

limonek - masz nick zarezerwowany i dlatego musisz wpisywac hasło, to jest zabezpieczenie, aby nikt inny nie pisał pod Twoim nickiem, tylko na pomarańczowo piesze się bez hasła:) a ja lubie pieczywo - nie wyobrażam sobie sniadania bez pieczywa, byłabym głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlebek mnie nie pociaga ale ciasteczka albo taka ciepła drozdzówka z owocami i kruszonką a do tego kawa z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miłe pora na mnie,zajrzę póżniej......pa,pa,miłej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wrócilam limonek ja mialam taka opcje zapamietaj hasło,kliknęłam na to i nie musze już wpisywać,jak chce wyslać wiadomość to hasło samo wskakuje a co o ochdzania to własnie loda wciągam....takiego co ma 1000k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek - dzięki bardzo:) limonek - tak niestety, za każdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak madzia, ale jeśli nie masz Worda XP, to nie da rady. ja w pracy mam 98 i musze wpisywać hasło za każdym razem daj kawałek loda, nie bądź skąpa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loda powiadasz? 1000 kcl to taka dieta :) ale to 1000 to na cały dzień:) dzięki zobaczymy czy jest cosik takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie podziele sie z każdą baranicą, chyba,że któras do mnie wpadnie :-) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranica28
pozwole sobie dolaczyc sie do Waszego zacnego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - juz lece:) to dobrze, że masz XP, więc jak wpisujesz hasło, to masz czy system ma zapamiętac hasło:) ja mam tak w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie limonek ja tez tak hasło wpisuj e, to zalezy jaki ma sie program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj baranica28 🌼 opowiedz coś o sobie, bo my to taka jedna barania rodzina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mam takiej opcji zapamietaj hasło:( ale czego dla was sie nie robi :) bede wpisywac to hasło:) bo fajne jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranki kochane a jak będziecie spedzać wakacje a konkretnie urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy baranice28.. włązcam swój program księgowy ale zaraz mnie nudzi...muszę sobie dac szlaban. napisze do córki e-maila , nie wiem co dzieje się u niej , tylko sygnały sobie puszczamy ,, wiemy tylko ze zyjemy.. istniejemy...dobrze ze przyszło nam żys w takich czasach..tzn w czasach rozwijającej się techniki...🌼,🌼,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - co tak słabo, nie masz pomysłu?? ja to wiem gdzie chciałabym pojechać tylko kasy nie ma na wyjazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem , co będę robiła jak moje dziecko któraś siostra zabierze to ja spokojnie bedę pracowała, miałam też..jechac do córki do 🌼Londynu , ale ona przyjeżdza na urlop do mamusi🌼, ale napewno zajrze do Gdyni na którys weekend i na mazurskie🌼 jeziora ale na króciótko , chyba ze zdaży się cud!!!!!🌼🌼 ( te kwiatki sa śliczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bedziesz w Gdyni :) daj znać spotkamy sie na kawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślalam o takich \"przyziemnych\" propozycjach, nie wiem góry czy morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×