Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

hi,hi,hi,hi!!!!!a może...........zajrzę w ciągu dnia........cmok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:-) Dziękuje bardzo za wsparcie.........możecie puscic juz kciuki.........nie udalo mi sie.............poległam na placu :-(😡........czekalam 3 godziny na swoja kolejke i nerwy mnie zżarły.........następny egzamin ostatniego czerwca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede w stanie to usiade jeszcze do kompa,ale teraz nie mam siły.........jestem strasznie zla na siebie.........oblać na placu, to ogromna porażka..........a tak sie starałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ❤️ ❤️ 🌼 👄 ten cholerny plac... wielu nerwów napsuł... jak będziesz w stanie to napisz, co ci nie wyszło trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem:-).......przejechałam pachołka......ale pan L pocieszyl i narazie jest ok :-).........następnym razem łykne sobie coś na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulku......bądz dzielna...pomyśl sobie,że pan L......to cholerny pachołek,który przejechałaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :-).........czy cos sie stało?........żadnej dziewczyny na posterunku nie ma?.......śpicie już....zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki......a co tam u Was,gdzie się podziewacie....smutno tu bez Was.....a sama topiku nie dam rady pociągnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko anulka, nic sie nie stało :-D.........nie długo wroci z pracy wiec bede musiała opuścic topik..........mam nadzieje,ze jeszcze wróce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu on przymknał oko i pocieszal........mówil,ze sie nic nie stało, że to bedziemy zdawac do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no........katastrofa,madziu coś mi się pokręciło......i myślałam,że pan L.znaczy ten uczący....koszmar....tak jednak zmęczona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dosyć rozczulania sie nad sobą.............co u ciebie......jak minał dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dzień dziecka.....musze coś wykombinowac dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchj na ostatnich nogach....cholera jasna....podkusiło mnie zaproponować zakupy....swojej mamie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym zasuwałam po całej waw-ie w poszukiwaniu czegoś co nie będzie mega drogie,a w dobrym guście......a uwierz mi nie jest to łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama jest z tych,co oglądają się na mnie....same nie podejmują zdania...koszmar.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuś ale żyjesz ;-)..........dobrze że dzisiaj gorąco nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiła po odwiedzeniu sto pięćdziesiątego sklepu....trafiłyśmy do starych dobrych domów centrum......i tam....wielkie eldorado...i jeszcze jakaś promocja minus 25% no bomba.....kupiłyśmy dwie suknie..jedna dłuższa elegancka na przyjęcie niedzielne...w pięknym prostym fasonie...druga barziej codzienna z takiej dzianiny...z barzo ładnym dekoltem...mama zapłaciła w sumie 250zł,myślę,że ok.jak na uroczystość na którą idzie...18-te urodziny wnuczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka słońce a ja........ruina,nienawidzę chodzić po sklepach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super.......ja chyba też musze sobie coś kupić na poprawe humoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dnia dzieck to może namalujesz piękne laurki jak bardzo je kochasz i dorzucisz jakieś pyszne słodycze,szkoda,że nie alarmowałaś wcześniej to ciocia A. podesłała by jakieś fajne modele samochodzików,brrruuummmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×