Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

dzien dobry:) witam porannie! Savan ciesze sie , ze Wam \"droga przez meke\" dobiega konca i anioly wysylam coby wiecej \"doleczen\" nie bylo potrzeby! zglupialam...belfry pomocy...jak to sie pisze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Dzień mi minął rozrywkowo raczej. Dodatkowe święto w szkole, w której pracuję \"na gościnnych występach\" a po południu spotkanie z moją siostra italianka i jej rodzinka.. Super. Wczoraj to w ogóle balangowo, Bo w parafii \"odpust\" i wedle tradycji \"wydawałam obiad dla rodziny\"... Podwieczorek i kolacje też. Lekko się napracowałam przygotowując wszystko... ale nic to, Baśka, Nic to. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam od rana. Jadę na szkolna wycieczkę w ramach projektu \"Przyjazna szkoła\" Chcę sprawdzić czy i jeżeli tak, to na ile ona taka przyjazna... hihi. Buzialki... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Sprawdziłam... Nasza szkoła jeeeeeeest baaaaardzooooooo PRZYJAZNA !!!! --> uczniom. Mi nie bardzo ! Dostałam w łeb kasztanem, chyba w ramach tej, za przeproszeniem, przyjaźni... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Endus alez Ty masz rozrywkowe zycie!..hihihi Ja tez zreszta...heheeh...obejzalam dzisiaj 5(!) domow:D...chyba nam znalazlam domek nowy :D...twu twu !!coby nie uroczyc!;) w \"miedzyczasnie\" zrobilam torcika i naszykowalam kolezance ciasta na rogaliki i dwie szarlotki :P, bylam na wywiadowce u dziecka starszego ...oprucz moich dzieciorow odebralam dziecko kolezanki z innej szkoly..odiwozlam...wypilam kawe , ugotowalam obiad..wsadzilam pranie do pralki...stare poskladalam.....a zaraz jeszcze przyjme gosci....co mi serwetki na szydelku robione z Polski przywiezli..i wlasnie dzisiaj im pasuje mi podrzucic...:Orany juz mi sie w glowie kreci.... Ale jestem podjarana!...bo mi sie ta chalupa spodobala jak nie wiem co...jest nawet przyzwoicie wykonczona(jak na warunki angielskie;) )...odswierzona i sa kafle na podlodze w kuchni!!! a kuchnia to juz w ogule wielgasna!...co tez tutaj raczej rzadko spotykane...hihihihi ooogrod moglby byc wiekszy..ale coz nie mozna miec wszystkiego...chiba taki jak mam teraz to raczej ewenement ...:( ale co tam...mniej koszenia..;) Endus to ja Ciebie tez chetnie pacne kasztanem! :D...bo ja kurde lubie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku Ciebie tez pacne i cala reszte ...tak po przyjacielsku :D ..bo Was lubie :P...moze zajzysz tera czesciej ....;)...bede w Ciebie kasztanami rzucac!:D Junka...czy mi sie zdaja...chyba mi nie napisalas...co z Twoim zdrowkiem?...jak wyniki? Savan 👄 blizniaczko moja..to kiiedy zaczynacie rajzy po W-wie\\/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ja tez lubie zbierać kasztany i się nimi bawić. Dostawać nimi w łeb to nie za bardzo... Birmi. A w tej chałupce do kiedy możesz mieszkać? Pozdrówka dla wszystkich... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaznaczam wlasna (nie)obecnosc hahaha wlasnie wrocilam od likarza morfo w porzadku wiec chyba ziarnica mnie nie chwyta...:-) a to tak pod katem co ja mialam problemy z wezlem..inne objawy poki co bedziem leczyc ...a jak nie przejdzie to gastroskopia/.. moze mi ot neriki wysiadly po uprzednich problemach teraz wylazi fizis ale wszystko pod kontrola;-) wlasnie mi sie przykazali na zoltaczke zaszczepic a tu z kasa krucho:( no ale co tam jakos damy rade bo musimy\' by u nas zolty tydzien alem akurat chorutka byla:( poszukam moze jeszcze gdzie znajde buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc NERWIKI acha a wyszlyby nerki hihihi no wiec stres chyba i tyle wyszedl .... opanowujemy go i tyle ;-) spozniony zaplon to mam ale co tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapeszylam...ten dom tez na markecie-czyli wystawiony na sprzedarz byl..i jednoczesnie do wynajecia...bez sensu...:O wczoraj obejzalam piec..to i jutro obejrze;)..kolejne piec...czyli w sumie juz jakies 15...ale ze mnie wybredota!:Pheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziacki👄..i ukochac! jak mowi moja corcia ta mala:D i do zdrowka dochodzic bo jak pacne ktorym kasztanem mocniej! to sliwka gotowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje .....na tamtym topiku pyknęła 1000 stronka....może zajrzycie przez sentyment...w koncu jednak jestescie ogromną jego cześcia ....to tam was poznałam za co dziekuje losowi ...całuje gorąco i kasztanowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ,ze pomachalam ;) czytac nie mam czasu:(..padam na pysku...calkiem na amen... miglo mi tylko, ze Agatka cos zrobila...ale nie wiem co.....moze jutro...poczytam...:O Swoja szosa Gagatka! gratuluje stypendium!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki wszystkim na dzien dobry.. Birmus mam nadzieje ze domek czeka gdzies taki jaki chcesz i za krrotka chwilke go znajdziesz;-)...😘 spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczek;-) jakze mi miło;-) całuski serdeczne;-) Endo ohohoho hej no .....spicie;-)? ja rozumiem ze ja nocki nie przespala (cos mnie uderzalo hihihhi) gorąco... hahah by lam na \"Klimakterium i juz\" w Taetrze sztuka (musikal) Elzbiety Jodlowskiej rewela!!! polecam posmialam sie uf jak goraco puf jak goraco...hahah pot po szyi jej spływa ...http://www.klimakterium.art.pl/media.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ W poniedziałek mam Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych... W związku z tym zap.....ier.....nicz.... Pozdrawiam!!!! 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jezyk se przydepelam:P:O lotom jak dzika|! no i lece :D wracam we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki........ 😘😘😘😘😘😘😘😘 Pozdrowienia i uściski, szczególnie dla tej latającej.... :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki........ 😘😘😘😘😘😘😘😘 Pozdrowienia i uściski, szczególnie dla tej latającej.... :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki!! jak tam ?? POzytywnie po wyborach sie zapowiada co nie?? a moje dzieci rozłożone na zmiane jak nie gorączka to żyganie :( i tak wkoło..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ja jeszcze dziś świętuję (Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych) i jeszcze będę, bo goście (czyt. klasy z wychowawcami) zapowiedziały się na później... Pozdrawiam... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Birmi! Ale klapnęłaś na d.... po tym wyjeździe. Bo chyba taki to był plask. Czy mi sie tak tylko zdawało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ..nie....ten plask byl na pysk! :D:D nie tak latwo jest mnie posadzic na dupie hihihihihi:P waaarto bylo jechac!!! oj warto!! widziec babcie taaaaaka rozpromieniona! szczesliwa!ach! ja bylam co prawda dzien puzniej...ale relacji wysluchalam!:D no wiec wszystkie dzieci babci(a miala ich piec..)oraz reszta(wnokow ma 13 plus 8 prawnokow...ale nie wszystkie w ten dzien dopisaly ;) )zmowily sie i wjechali wszyscy rownoczesnie na podworko...odspiewali sto lat, wreczyli kwiaty, prezenty...zastawili stol! i impra jak ta lala!...co niektorzy mieli ciezki dzien nastepny...;)podobno- ja nie widzialam :P Na moj widok babcia by mi sie ze wzruszenia rozplakala...zawiozlam jaj perfumki Dizla w koronkowym opakowaniu..takim jak lubi...kwiaty ech! wzruszen nie bylo konca.... po raz kolejny stwierdzam , ze szczesliwa ze mnie baba..:D!O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×