Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć ! 🖐️ Dzień dobry 😘 Ja już nie mam sił, ręce i nogi opadają... Wczoraj akademia (w niedzielę ta sama dla całej gminy i to w kosciele po Mszy \"za Ojczyznę\". Jutro dwie próby ( ta do kościoła i jeszcze na poniedziałek do tej szkoły, w której mam 4 godziny historii-podstawówka)... jeszcze załatwić z proboszczem zgodę na tę próbę... Dzisiaj z 4 ucznnicami na konkurs recytatorski \"o Wyspiańskim\". A jeszcze niektórzy skutecznie mnie \"motywują do pracy\" podcinając skrzydła... Ech ...... życie....... Pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj ogladalam kanapy....se zamarzylam skorzane...dostalam po tacie ostatnia czesc spadku...se mysle sprawie sobie pamiatke....no ogladalam ...ogladalam...ogladalam...i w koncu..jest! sliczna!!!! ooo taka mi sie podoba!!!:classic_cool:.....chyba najdrozsza w Birmingham...:O...nawet caly spadek by mi nie wystarczyl...:O nie ma jak byc obdarzonym ...dobrym gustem... :D...heheheh takze marzenia na bok poszly....;) Endo! spokojnie! rob swoje i sie \"podcinaczami\" nie przejmuj! ich jest swiat pelen! samemu nic sie nie chce zrobic...a tym co sie chce zycie umilaja...To Ty malenka nie wiedzialas...ze wlasne lenistwo....tudziez glupote najlepiej jest przytuszowac wysmiewajac...lub wydziwiajac..a najlepiej utrudniajac tym ktorym sie chce...w ten sposob mozna udowodnic..ze to sie nie da..albo jest baaaardzo trudne...;) ide piec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Będzie PET niedługo, na potwierdzenie wylwczenia !!!! Jutro może coś więcej, a może napisze do W@as sama żona tego wyleczonego???? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA!! kiedy?? trzymam kciukasy!!! a i blizniaczke jeszcze jedna chetnie oj chetnie poczytam!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu tak pusto? myslalam ,ze tylko ja taka zalatana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) po ciezkim grypowym weekendzie...chyba nie tylko ja skonana.... w dodatku okazalo sie ze nie mozemy jezdzic samochodem na polskich blachach...nastapila akcja blyskawica, kredyt no i musze sie nauczyc jezdzic popsutym autem=z kierownica nie po tej stronie;) cholera...jak te biegi zmieniac!:O a poza tym to sie ciesze! bo autko moze stare ale jare :) duze wygodne:classic_cool:...a wiadomo ze Birmi duza;) i lubi duze:P ide sie uczyc...dzieci trz do szkoly odwiezc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie! nawet pozalatwialam cos wiecej :D...ufff Endo co z tym PETem????kiedy?? no ja rozumiem, ze tylko na potwierdzenie remisji...ale;) zawszec to pelna pewnosc!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Jednak jestem zakręcona jak słoik po ogórkach!!!! Odcięli mi neta bo nie uiściłam. Ale zadzwoniłam, się ukorzyłam i mi wrócili... Oczywiście uprzednio uiściłam i przefaksowałam dowód wpłaty... Nie była w tym jednak z duża wina bo mi faktury nie przysłali tylko druk zgody na obciążenie konta. z kolei ja tego nie wysłałam bo sobie go nie chciałam obciążać. cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... W czwartek byłam u szwagierki (siostry Grzegorza) i przez roztragnienie !!!! zjadłam łyżkę bigosu !!!! Co za NOC !!!! A jaki piątek...... umierałam prawie (z przerwami na rzyganie). Odbyłam jedną próbę, drugą odwołałam i koło 14 walnęłam się do łóżka. Mniej więcej do zycia nadawałam się w niedziele rano. Odbyłam tę kościelną akademię i tę w poniedziałek. JUŻ JEST FAJNIE. Teraz normalna codzienna praca. No i oczywiście DIETA !!! Wszystkiego dobrego. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a myslalam ...ze tylko ja zakrecona:D:D czy ja moge podusic wlasny przychowek????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus..... rany wspolczuwanko....:( uwazaj Myszko ..jejej... Birmus..cmokaski dziewczyny rozciagnac dobe!!!! postulat nie do odrzucenia!! co Wy na to?;-) a nastolatki wyczytalam korzystaja z innych struktur mózgu niz dorosli kurde i wreszcei moze usprawiedliwie troche moje pociechy bo dostaje chwilami kociokwiku:( sorry wiec zebrania.....wiesci... zajecia kursowe egzamin zaraz tuz tuz... i...ech... czas to nie guma...a jednak ciagnijcie z drugiej strony bo bzikuje;-) 😘 wszystkim Savan niesutajaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi !!! zezwalam i tez o wsparcie w podduszaniu prosze ;-);-) ło rany ja cche medal za odwage bycia samotn a matką!!! hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo? jak tam? moze bigosiku..:P...wiem wredota jestem wiem :D..a co Ty kochanie tak tam probujesz?? ciagle zreszta? Junka! medal sie nalezy za bycie matka we wogolu! za bycie matka samotna sie dwa medale naleza!!!!👄 Postulat przyjety! :D ciagne w swoja strone ;) mam dzidziusia:D dzisiaj kolezanka rozwozi towar ja siedze jako zaklikaniec w domu...z posmarkanym krasnoludkiem ;) jest slodki❤️....dobrze ,ze nie moj :Phihihihi..obliczylam ostatnio ze mam piecioro dzieci na miejscu i kilkoro dochodzacych hahahaha czyli Karol, Nastka , Madzia, Lukasz..iii ..m....hihihi do tego Gracek, Kajka, Maksiu, Zuzia, Weroniczka(no moze z jej dochodzeniem nie koniecznie ..ale sie zakwalifikowala ;) ) poprosze medal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany sklonowałam sie;-);-);-);-);-) hehe Birmi ja Ci nadaje order wszechmatek!!!!! kto zatwierdzi????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo ...nastepnym razem kpsnij ten bigosik via kabelek ooooo ale bym zjadła!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam zycia bez bigosiku...!!!:( a nawiasem.... czy aby moje całe zycko to nie bigos hahahaha??? wszystko w nim co sie nawinie ;-) chwile uroki upadek powstanie i tak na okragło;-) ale wiecie jak sobie tak pomysle to ja coraz czesciej czuje ze jestem szczeslwa!!!!!! tak tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka! slonko Ty moje!! TAK TRZYMAC!!!!!!nieustajaco!!!!❤️ hahah rozne porownania slyszalam...np..ze zycie jest jak papier toaletowy ( szare, dlugie i do dupy)... ale bigosik...hm...chyba wole! :D:D Savan??? gdzie jestes???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w warszawie, Birmi, w Warszawie. własnie przyjechal, snieg, deszcz, slisko i wszedzie rozkopane. Czekamy na klejne wyniki, troche nerwowo, moze jutro, może wpiatek, amoze w przyszłym tygodniu. jak będe cos wiedziec to sie odezwe. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan...sciskam serdecznie ... trzymaj sie kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus... dzieki za wyciąganie doby jak gumy ;-) chyba troche pomogło;-) zebranie u syna bylo smutne ale coz...zobaczymy co dzialania \'wychowacze\" pomogą w sumie przynajmniej nie huligani.... tylko stosunek do nauki ma jakis nijaki albo powiem zaden..:( pozdrawiam wszystkich Endus jak zdroweczko, poprawilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Birmus... moje porownanie jak sie okazuje jest novum hahah zycie jak bigos... ja to mysle tak ze jest w nim wszystko.. czas na radosc i łzy twardy kawalek i smak rozkoszy ale kiedy ten bigos jesz....trafisz na grzybki...ten smak... i moze byc na winie... jest po prostu dobry!;-)!!! i moje zycie tez takie ma byc;-) i jakby nie było...ja sie wariackim wyscigom szczurow nie daje... czasem cos mnie przygniecie ale wstaje...otrząsam sie a ostatnio dostałam dowody na to ze....to kim jestem jest cudowna mieszanka dobra, serca, moze czasem i złych emocji ale wiecej tez usmiechu rozumienia innych etc... mieszanka poezji i stania na twardym gruncie.. tak jakbym sie nie dawala czasom... i chyba jestem z tego dumna zreszta czy nie najwazniejsze zdrowie? i mysle ze kazdy kto zetknał sie z powazna choroba moze powiedziec co najwazniejsze w zyciu i nie zagubic sie w swiecie, ktory goni nie wiedziec za czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) podczytalam wczoraj...ale nie mialam siely sie wpisac...:O sorki:) po dniu pracy...tysiaca telefonow...padlam na pysk doslownie!chyba mnie ta grypa cus nie chce przejsc...moze sie za nia w weeckend zabiore!😠 Savan ❤️...a ja czekam...na tego skypa...czekam...i nic...juz myslalam , ze sie mijamy!;) czekam na wyniczki razem z Toba❤️...mam nadzieje, ze beda szybko...jagorsze jest czekanie...wiem..ale kciukasy trzymamy!!az mi ppalce zbielely! Junka❤️..toz ja Tobie to juz pare razy mowila! ,ze Ty cudna kobitka jestes!!!..no dobrze ,ze w koncu do tego sama doszlas;)...lepiej pozno niz wcale:P bigosik..mmmm...ten na winie mnie sie najbardziej podoba:P Endo?? skarbie co z Toba!!!?? ja ze tu zarty stroje...a ciebie moze tam powalilo! melduj mnie sie zara!!!mam nadzieje ,ze wszystko w porzadelku...?co z PETem bratowym?? kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Jestem, jestem... Czasem nawet czytać nie mam czasu (?????) - co za głupia składnia??? Popieram rozciąganie doby do chociaż 30 godzin... A i popieram nadanie Birmi tytułu \"Polonijnej Matki Polki na teren UK\". Próbowałam na akademie 11 listopada... Teraz szara codzienna praca... A duuuuuuuuużoooooooo tej pracyyyyyyyyy się nazbierało.... Ściskam Was mocno... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównanie życia do bigosu jest super. Bzrdzo ! I coż, że czasem powoduje wymioty??? Jak mówi moja była dyrektorka - polonistka - \"Masz słuszną rację!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×