Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

ja chcem kasztenem bez łeb!!!;-) Birmi pogoda barowa i mnie jakowes głupie mysli łapia nauka, finanse:(...zmeczenie... pacnac mnie pacnąc... w sobote egzamin trzymac kciuki jakby co miłego dnia Savan????❤️ Endo....ach fajna ta Twoja pracka tryzmajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Nic mi się nie chce. ale dóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóółłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł.............. A dziś imprezka zaległa z okiazji Dnia Edukacji... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......jednym słowem ; S Ł O N C AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!;-) TRZYMAJCIE SIE BUZIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Junka jak ladnie to ujelas ;) hihihih:D ja tez chce S LO N C AAAAA!!!! Endo....codziennie impreza....hm.....i ktos smie twierdzic , ze nauczyciele zle maja :P ide dalej zalegac we wyrze...moze jak sie wygrzeje...to mnie wkoncu odpusci....dwa tygodnie chrypie! gilam sie , zatoki mnie nap...a ja co? ciekam!beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi....kurdele fiks bo ja tu zaraz jaka apteke bez wode posle;-) kilka klapsow na tyleczek na rozgrzanie i juz ;-);-) znacyz legnac raz a porzadnie i wygrzac tyłeczek!!! i niech kto pomasuje to i owo rozgrzeje porzadnie !!!był prikaz i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom jak widze p[osluch mam!!!;-);-) i tak ma byc!!:-0:-) ale zeby Ci nie bylo Birmus smutno to i powiem ze ja tyz cos kwekam ale na ha wlasnie kij wie na co... biodro?rwa? noga cala zylaki? no coz juz mi lat nie ubywa wiec diablo a co tam zyc nie umierac;-) cmokam przywolujac slonce;-) zeby mi tez jakie kosci rozgrzaly..ha a moze by tak na te stare kosci lampki jakie wziac solaris;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzien dobry wszystkim obecnym o nieobecnym...........kurcze gdzie sie człowiek nie obejrzy to wszyscy sie z czegos kuruja ......a to grypka...a to wirus zołądkowy (kolezanka z pracy) a to zapalenie ucha (mój szef)......torbiel na zatoce szczekowej (kolezanka z pracy)......krzyżyk abo korzonki (ja)......ja tam nie cem soneczka ...ja chce zdrowia dla ogółu ...... Junka ...........Birmi..............endo...........Mumka.........CAŁUSKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczek !!!!! no nichze mniem.....dawaj ryjka do całowania;-);-) a chwilka taka dzis (nie poszlam na kurs a uczem sie anglika do egzaminu - albo raczej mam dopiero zamiar hiih), ze sobie tak zagladam i co widze !!!!!!! no to mnie szczescie spotkalo Ryjek Twoje zdroweczko hm no herbatka) bo ja pic teraz nie mpge hehehe i slusznie i naukowo wszystki chcemy zdrowia .......!!;-);-) om om pogadal juna i leci doksztalcac sie zeby jej lat ubylo hihihi;-) a jeszcze jak wam powiem ze w przyzlym roku mam zamiar jeszcze bardziej sie doksztalaca...bardziej naukowo heheheh...to juz calkiem ... no coz mozg trza cwiczyc no marnie widze swoje bytowanie zwodowe jak tego robic nie bede;-) buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee jesssu Junka spoko to ino ryjeczek sie wyłonił z betów na chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino???? jakie ino... ranyscie...Ryjek spod kolderki wygladnał;-);-) no i coby powage czasem zachowac hmm Juna rzeknie: hm co ?a jeszcze nie wie;-) rzeknie tak woda sobie plynie i na pewno Ryjeczkowa coreczka juz pannica na schwal...oooo Ryjeczku jak tam pannica sie miewa? bo moja to juzci nie wiem jakis diabel w nia czasem wskakuje;-) i nijak go zza kolnierza wygnac nie idzie;-) pozdrawaim wiec a coby nie?;-) panienke via Mamusia;-) no i jak tam Ryjeczku z pracka sie uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hej hej Birmus Ty tez czasem spod tej kołderki wyjrzyj wystaw naweyt sipajacego noseczka;-) no tu swieto mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! 🖐️ Pozdrawiam poimprezowo. Fajnie było się spotkać. Ponad 120 osób z całej gminy i to mjeszcze nie cała \"oświata\".... Siła nas... Niektóre osoby widziałam po raz pierwszy, a już trochę pracuja... Buzialki wieeeeelkieeee posyłam. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Endo;-) hahah jak widac jakis Birmusiowy kasztan pacnał Junke w czache i sie teraz uskutecznia ;-) zycze miłego dzioneczka oooo a nie mpowilam na wezwania slonce przybywa!!!!! hahaha Birmi posylam piekniaste promyczki do Cie;-) i dodatkowo klapsa na ...d... cioby byl na rozgrzanie hahah cmook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D alez rozgrzewajacy ten klapsik byl ...hihihi :D wczoraj zamknelam sie na caaaaly dlugi dzien z ksiazunia pod kolderka!...aktualnie \"Uczen skrytobojcy\" Robin Hobb...alez mnie wciagnelo!!!zaj...:D ksiazka a ja chcialam slonca...i dostalam:D Ryjku sloneczko Ty moje!!❤️ a i Mumeczka sie gdzie przelotem pojawila!👄 Juna ...no! widze, ze posluch mam! :P to co tam bedzie zdawane?he?..no wiem, ze anglik...ale tak konkretniej..? nie oferuje pomocy ..bo moj angielski pozostawia wiele do zyczenia...:(...ja raczej po angielskiemu..;)..ale co tam dogaduje sie!👄 Endo! kochanie ...badz ostrozna..bo nalog moze podstepnie zawladnac Toba...nawet nie zauwazysz a zaczniesz imprezy w domu robic!...tak Ci bedzie brakowalo!;) a swoja szosa..wyglada na to , ze brzusio rozcalowany trzyma sie niezle!🌻 a brat jak?....zakonczyl opalanie? podobno szwagier Mumki...mimo , ze PET wykazak czysto....i tak przepisali u 25(!) solarek....nie rozumiem...dla mnie glupota nie profilaktyka....to tak jak my tez wszystkie sie powinnysmy naswietlic...tak na wszelki wypadek...ciekawe jaki efekt by byl...xco by nam tym wywolali...albo moze pobierzmy roznych specyfikow i medykamentow...na wszelki wypadek...? zostalo mi Savan kasztanem pacnac! aaa maszz!! no humorek mi nieco sie poprawil :)....zozwiazalam spolke....ja sie kurna nie nadaje...ja za \"ciezki harakter\"heheheh....w przeciwienstwie do mojej exwspolniczki :D...ooonaaa to ma dooobry..heheheheheh W kazdym razie zaproponowalam ..wspolprace....podzielimy sie tym co mamy...ona zostanie przy plackach..ja przy kawiarni...bede sie zaopatrywac w pyszne placki u kolezanki :D...a wizje kawiarni realizowac sama...co prawda czeka mnie ciezka robota w poszukiwaniu funduszy...moze jakie unijne...nie wiem...tutaj przyznam szczerze nie wiem gdzie zapytac...pytalam juz w roznych miejscach...nikt mi nie umie odpowiedziec...albo nie chce... ale co tam dam sobie rade! a i chalupa niejaki problem...bo znalezc w dobrej cenie ..to co Birmi wymaga...heheheh nie lada zadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze wam milego dzioneczka... ide piec...bo do grudnia jeszcze razem....bo to goracy okres..i se sama kolezanka nie poradzi;)...a i se zarobie chetnie troszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus realizuje te kawiarnie ....plisss moze ja bym kiedy dojecha;la obaczyc /;-) no nie wiem czy mnie kiedy tam zawieje ale bym kciala;-) moze jak do emerytury dozyje hihihihih a jeszcze jaka odprawe mi dadza heheh;-) Birmus a lokal kawiarniany to Ty juz masz bo ja wiesz sklerotyczka :( kurde a co do domeczku ... no pac kasztanem czary mary i .......znalazl sie;-) cmook;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wschodnioeuropejski klub przedsiębiorców – pewny zysk East European Business Club (EEBC) powstał w odpowiedzi na wciąż wzrastającą liczbę firm zakładanych w stolicy Wielkiej Brytanii przez osoby pochodzące z Europy Wschodniej i Środkowej. Przystąpienie do klubu, który ma na celu pomoc i doradztwo biznesowe, gwarantuje zaś dostęp do porad fachowców i rzeczowe wsparcie w trudnych początkach indywidualnej działalności gospodarczej. :-) hm..dotyczy Londynu ale moze maja jakies filie albo telefonicznie by ci powiedzieli gdzie mozesz szukac pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i akuku he:) Junuś córa rosnie ...nawet mi ostaynio oswiadczyła w tajemnicy wielkiej.....pod kołdrą sie chowając ....wstydząc sie strasznie :) ....\"mama a ja chyba kocham Dominika ......pogadałysmy troszke o kwestyyyji zakochania....a ja dumna i szcesliwa byłam ze dzieciatko mi ufa i takie tajemnice przekazuje..... a jak tam Birmowa kafejka ...kiedy wielkie otwarcie a moze juz po ? a ja wam zaraz wkleję jeszcze zdjątko wienioszka-stroiczka ktory dla Krzysia zrobiłam ...na Wszystkich Sw.....wiem ze ładniejsze gotowe ...ale ja tak od siebie chciałam ...sama http://images31.fotosik.pl/12/5f944da6b8ffa552.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku...gratuluje! corki i rozmow noca....;-) pod kolderka... :-); moja niby duzo ze mna rozmawia ale ciagle mowi ze ma chlopakow ciagle..ale sie nie zakochala:-) wierzyc nie wierzyc? trudno powiedziec co do Twojego stroiczka jest sliczny...choc wyraza smutek...no ale trudno zeby nie. poza tym zrobiony z serca.... ja nie wiem wlasciwie dlaczego ale lubie ozywiac to co smutek przynosi na 1 listopada niose czesto najczerwiensza roze...symbolicznie..w kolorze jednak zywych barw wole kwiaty...szczegolnie teraz no ale ja tak sobie przybralam iles lat temu - chyba jak nie moglam sie pogodzic ze smiercia , pierwsza w mojej rodzinie ..kiedy ciagle widzialam ...to czego ogladac nie chcialam - w snach... wolalam wiec i tak pozostalam - tchnac zycie ...w cos co juz odeszlo ...ze bede zawsze kojarzyla z zyciem ..osoby ktorych juz nie ma Ryjeczku to bedzie tez trudny czas dla Ciebie znow zapewne...wiec tulam do serducha... i bardzo bardzo cieplutkie mysli posylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ryjku moze barwy stroiczka zlaly sie troszke z podloga, bo widze czerwone listki ;-) ale jest naprawde sliczny , masz talencik;-) 🌼 a teraz! no! Birmi do raportu!!!! kurde co tam panie u dworu slychac tez podkolderka masz rozmow nocnych czuwanie? tylko czy Birmi z dziekiem czy moze.....naszym ozdrowiencem..hm???bo Ty sie tam wytlumacz!;-) no ja wiem lekturek sie Bir-ma-musi zachcialo ze olewa wlasny topiczek hehhe ;-) ;-) cmook niom lece zakupy zrobixc a w ogole to protestuje na (RYJEK wybacz!;) na zamykanie handlu w swieta uuuuuu.....tzn no....wiecie wiem stale tapraca ale dla mnie czasami to bylo wygodne nbuuuuuuuu:( wracalam z randki i jak se zabylam o czym to zawsze moglam wskoczyc bez cala dobe do tesco a tera co???? dziubaski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak powaznie to zawsze wspolczulam tym co musieli pracowac... a Bir_MA-MUSIA - napisz jak tam Twoj m sie miewa? cmook aha i czary- mary co wieczorne bede czynic na domeczek dla Birmamusi;-) syn wrocil z wojazy juz , znow utrudnienia na linii beda hihih;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka ...nie wiem czy smutny ...nie myslałam otym ...ale to moze podswiadomie.... jesli chodzi o 1 listopada to tylko raniutko jeszcze po ciemku (nie chce wejsc na nikogo) zaniose Krzysiowi swiatełko i stroiczek i potem juz nie pójdę......czuje ze jak narazie unikanie takich trudnych sytuacji to najlepszy sposób... znów bym płakała.... tak niewiele nadal mi trzeba .....ostatnio kierowca usilnie sie dopytywał czy kogos mam ...bo taka \"atrakcyjna kobieta \" ble ble ble i dopiero odpuscił kiedy powiedziałam ze tak niedawno straciłam moje przeznaczenie ....i tylko to wystarczyło ze sie rozpłakałam ...tak malenkie wspomnienie ....teraz pisze i tez łezki kapią ...tak juz jest... ale dosć moich smutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×