Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Na razie jeszcze na starym kompie po renowacji... dziewiczym bardzo............. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Endo... hahah dziewiczym...no no..prosze prosze...skads znam to okreslenie hihihi wtorne dziewictwo:-);) Endo pisz jakie wiesci u Ciebie, brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam !!!!!!!!! Później poczytam......hihihi..... Brat po 8 zalewaniu, które zniósł se raczej gorzej niż lepiej Przed zalewaniem go obadali czy oceniali Wyników nie widzieliśmy Mają być.............. 5 czerwca wizyta u sznownego profesora 6 czerwca kolejne zalewanko Teraz może zobaczę co na \"poczcie\" Z tej radości że mi internet chodzi to chyba nie zrobię obiadu Za to mi G wywali komp i ............ po \"ptokach\" hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 5 , 6 czerwiec - ostre trzymanie kciukasow Agatka, tez cos kolo tego... G Ci kompika nie wywali bo wtedy to Ty mu zyc nie dasz;-)...a walkiem po glowie chyba nie chce oberwac :D:D:D i dla swietego spokoju od zoneczki to on Tobie da sw. spokoj :D:D a obiadek sam sie zrobi :D:D a co czarodziejka Endo powie stoliczku nakryj sie i ...juz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze te czarodziejskie sloweczka to beda rączki G to czasem moze zdzierzy :-):D:D w koncu nie co dzien ma sie do czynienia z rozdiwiczniem prawda :D:D\":D i tr\\za sie napracowac, czasu....slodkich slowek.... pieszczotek delikatnych....a co no to chyba zrozumie G nie??? toz w koncu chlop :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany....rozdziewiczeniem milao byc:( no i dlaczego mnie ta klawiatura słuchac nie chce!!!! buuuuuuuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka....jak tam sportowe zmagania? kiedys to ze mnie byla sportsmenka oj byla... poki co skupienia brak....wiec o cierpliwosc Juna wystosowuje podanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No......... Uległam .. :-D Wstawiłam ziemniaczki, potem zasmażę i podam z maślanką..... No bo w tym upale to sie nic nie chce jeść... :-P Chyba...... No, może jeszcze jakaś kiełbaska z cebulką........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi......... Jak placuszki.... i inne wytwory Twojwj kuchni?.... Pozdrawiam, trzymam kciuki.... Pa 🖐️ dziewczynki (i chłopczyki).... Acha! Nie wiecie jaki miałam kiedyś nick do Skype\'a ? Nie chcę nowego, jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem mnie dzisiaj wzielo na zarciki.... Birmus ja w weekend bede piekła urynorogaliki hihihiihi;-) masz dwa słowka na meiliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!skonczylam prace..i co?i do kompa lete!! i co !!!!!! kogo moje piskne oczy widza!!!! Mumeczka sie zameldowala! 👄 I Endunia!!! m👄👄👄juz sie do Ciebie na skypa wysylam :D Mumeczka...a Ty kiedy swojego kompa...wturnie udziewiczysz...hiihihhi;) JUna...juz lete!na poczte!:D👄 Savan, ja tam lubie upaly...nad woda... ;) Agata...zaczynamy trzymanie kciukasow!🌻 Lukaszek ja za Ciebie nie przestaje trzymac ani na chwile!🌻 Madzia ...a Ty kiedy sie ostatni raz zalewasz??🌻👄 witam wszystkich____ja samopoczucie???lepiej trzoszku?? zycze Ci z calego serducha coby paskudne wezliska sie zmniejszyly i wszystko wrocilo do normy!!a Ty se z nami pisalam ot tak! :D Ryjku...ja nie wiem ...ale chyba zagladne na zz..bom ciekawa!!jak psi!;) Mloda se dzisiaj zazyczyla zupke pomidorowa...gotuje! jak nie zje...toooo udusze golymi rencyma!!!ale juz sie troche temperatura nie skacze...rano tylko syropek zapodalam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi! Ja mam teraz nowego skypa. Ale mogę wrócić do starego , jak mi przyślesz mojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...wyslalam ;) Junka...nie zapomnij...posikac margaryny...hahahahahah:D Ryjek...polecialam poogladalam...swietna iprezka!..ino gdzie Ty? 🌻 zupa mi wykipiala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo na chwilke bo zaraz letem dalej wiecie co ja to mam szczescie;-) do lektury lubie sobie poczytac (no to to zawsze) ale co: otoz ; czasem wprost, czasem newsweeka, czasem wiedze i zycie, nauke i swiat i...czasem polityke i ..dzis przypadlo na polityke i jak kiedys juz - wpadl dodatek do polityki - nie po raz pierwszy : pomocnik psychologiczny a w nim...rozmowa z psychoonkologiem....jakbym o sobie czytala! znaczy przynajmniej wiele z tego co bylo moich \"myslenic\" udzialem poradnik tytułuje sie w numerku z 26 maja polityki :szczescie w nieszczesciu i chyba caly wart przeczytania..Polecam! Savan 😘 pewnie juz to przewertowalas;-) przynajmniej ja jako niepisana i nieuczona psycholozka rodzinna mowie: wezcie i zerknijcie a nuz cos wam sie tam objawi;-) (heheh)-wybaczsyko jakby co tym co sie fachowo rzeczą zajmują i podpisuje sie od zawsze pod stopka Endo \"pan Bog nie przysyla ludzi bez powodu\" nic nie dzieje sie na darmo...takie artykuly sa potrzebne...ilez byloby latwiej kilka lat temu...gdyby bylo tak jak teraz choc nic w reakcjach ludzi sie nie zmienia , moze procz swiadomosci... buziam wszystkie papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zacytowalam cosik na ZZ przeczytajcie, bo to lekturka dla wszystkich ...moze ktos bedzie chcial skorzystac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) slonko!!!! slonko!!! u mnie zawitalo! naaareeeeszcieee!!!:D Junka...ja chiba nie poczytam...chiba ze mi kto przysle poczta:P Endo masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo mam nareszcie......... Q........rcze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ale jaja...wiesci do mnie doszly...z ojczysny ...o malo sie nie posikalam..hahah (nie po margarynie...) rany Teletubis nosi czerwona torebke....lomatko...no nie....hahahah a zwirek...to z muchomorkiem.!!...wieeeecieeee ciekawe jak Jacek i Placek.... a wogule ...to kartki beda na paliwo???...rany boskie...komuna idzie wielkimi krokami...oj idzie....najpierw ksiezyc zarabali teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem......... 😘😘😘😘😘😘😘 Ależ się napracowałam nad tym , żeby dostac się do ludzi........ :-D Junka, 🌻, a jaki numer tej polityki? też bym pocztałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiiiiiiiaaaaaaaa............ Dzieje Ci się u nas w polityce........ A jeszcze te wredne nauczyciele i doktory strajkują........ A przecież nie ma pieniędzy bo se panowie kaczorowie na samoloty i autka słuzbowe wydają, że nie wspomne o \"lotnisku\" we Włoszczowej.... :-P :-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu nie rozbawilo...Teletubis jest gejem!!! hahahahahah:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Puchatek to dlaczego kocha Krzysia, co????????? Chyba będziemy oglądać Pszczółke maję Chociaż ten Gucio taki jakiś............ niepewny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bolek i Lolek....:O.... nie wspomne o Reksiu...tez cos tu zalatuje.... hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ! mam pomysła! Kto jeszcze doszuka sie \"niewłaściwych\" zachowań i bohaterów w bajkach dla dzieci... Damy pozywkę pani rzecznik ds dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to moze co jutro mi do glowy przyjdzie hahahah dobrej nocy dziewczyny !:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też \"już\" pójdę, chociaż nie mogę się oderwać od kompa.... Topikocholiczka jedna.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge się oderwać.......... :-D Ależ jestem uzależniona. :-P Nie zdawałam sobie sprawy... :-O Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...alescie milay humorki hehheeh witam milego dnia a propo\'s Bolek i Lolek to jeszcze ale z Tolą w trójkącie??????????to dopiero atrakcja hehehe;-):D:D Endo chyba nr 21 zaraz pogdgladne na necie Birmi a u was nie ma MPIK-u? tam bys znalazla chyba nasza polityke bo w necie nie ma calosci tylko fragmenty jak co hm mozna zeskanowac ale to sporo stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo TYy uzalezniona ???? to ja juz chyba no nie ma nazwy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×