Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Wlasnie wrocilismy z pogotowia...moja corcia ma angine i antybiotyk:O caly dzien spala...jak ja zobaczylam...temperatura 39stopni...buuuu pogotowie angielskie mnie ...znisemaczylo? pojechalismy pare minut po 19....wszyscy mili..uprzejmi...bardzo kulturalnie kazali czekac...ech... dobranoc🌻 jak odespie sie odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ucałuj bidulke ...ja to przerabiałam w sierpniu zeszłego roku ...osobiscie....masakra ...jak mowiłam to beczałam z bólu...schudłam 2 kg...po czterech dniach zaczeło ustepowac ...mam nadzieje ze dzieciątko bedzie miało łagodniejszą wersję... acha no i dzien dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobrek... oj Birmusiu ...upaly sie zaczely u was tez>? wtedy te diabelskie anginy daja do wiwatu.. tez mam niezle przejscia z tym za soba, ....i najlepsze na ostre stany plukania domowymi sposobanmi (rzecz jasna oprocz leczenia) sol, woda utleniona..oczywiscie rozcienczone...ale Birmi na pewno wiesz o tym trzymaj sie ... Ryjku witam nie piszesz, mam nadzieje ze praca pozwala Ci choc troche oderwac sie od smutku, buziam serdecznie wszystkim dziewczynom 😘 na powitanko Lukaszkowi rzecz jasna tez;-) mam dzis dzien pelen zajec Savan buziole;-) Agatko❤️ Mumeczka 🌻 Madzia ❤️ Okti 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka nie pisze .....bo czasami mam taki brak ochoty na cokolwiek ze nawet nie chce mi sie o tym pisac....w pracy jest naprawde dobrze ....fajni ..weseli ludzie ..milo byc w takim towarzystwie a dzis jedziemy ..za godzinke na ta impreze firmowa dla dzieci...bedzie milo ..a dla dzeciakow super zabawa ...a ja zmienie troche otoczenie ..miasto...to mi dobrze zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) niedziela!!! ach..nic nie porobie :P ...oprocz ratowania Nastusi...juz cut lepiej...ale wiaomo od razu nie przejdzie...ja anginki przerabialam swego czsu..po cztery rocznie...az mi migdaly usuneli i po klopocie!mam nadzieje, ze nie ma tego po mnie hahah..ee to chyba nie dziedziczne;) Ryjku..powodzonka , no i prosze na niedziele masz zajecie jak ta lala!fajnie wam to zorganizowali!🌻 Juna...slonko i jak widzialas sie z Savan?????czemu nic nie piszesz??prawda ,ze fajowa;) a Twoje serducho jak ..uspokojone?teskni jeszcze?wiem teskni!!!! za mna!!!:P:P:P;)..moze da sie co ztym zrobic.. ;) buziam wszystkiech na dzien dobry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich_____
od tygodnia biore antybiotyk , zoladek mnie strasznie boli ;( a co gorsze wezeł jak był tak jest , w ogóle sie nie zmniejszył ;( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich- no to koniecznie idź do jakiegoś normalnego lekarza! Niech cię przebadają dokładnie, bo to wygląda tak jakby dali antybiotyk na odczepkę... A powiedzieli chociaż co podejrzewają i na co właściwie jest ten antybiotyk...? Witam Was dziewczęta tej pięknej niedzieli🌻 Birmi- no to nieciekawie z tą anginą... że aż na pogotowie trzeba było... Ja na szczęście jeszcze nigdy nie miałam anginy, i obym nie musiała mieć tej przyjemności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiam wszystkich____dokladnie tak! jak antybiotyk w ciagu dwoch tygodni nie zadziala--gnaj do onkologa, nie musisz miec skierowania!jak cos jest to im wczesniej wykryte tym lepiej...jak nie ma..im wczesniej sie o tym przekonasz tez tym lepiej!:)🌻 witaj Madzia:)...Tys wszystkie anginy razem wziete przerobila!styka! wiecej nie trzeba! ;)👄 Juna..konto mi sie skonczylo...jutro doladjua;) Savan juz sie zbierasz do Wa-wy?... Oktawiaaaa!!!:) Lukaszu...oj Ty nasz geniuszu! trzymam kciuki!!🌻 Mumka??:( Agata...ale Ty jestes krejzi....chyba Cie troche nosi przed ostatnim zalewaniem..co??glopawka murowana!;) ide ...kopytka dzisiaj robie:P...no co...m marzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;-) Birmi dzieki za meilika moze jak zlapiem oddech cosik napisze teraz jestem hahah gotowa do padniecia z powodu ano tego ze zeby przejechac z moja corka do dziadka (eksowego) pol miasta zjezdzlam,, hahah, znaczy ja zawiozlam potem pojechalam do swojego ojczulka i juz wrocic ta sama droga ni hu hu mi sie nie udalo haha wiec pol miasta zwiedzilam alem przynajmniej w poploch nie popadla i pocwiczyla przy okazji ekwilibrystyke autem ;-) hahah na wieczorek jakowegos grilla chyba bede miala jak sie cos nie zmieni bo w moim zyciu jak w kalejdoskopie...a juz mnnie cos targa coby narozrabiac komu za kolnierzem jak diabelek jaki;-) papapty tymczasem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Birmi oczywiscie ze z Savan sie juz widzilala i bylo the best! jak zjedziesz kiedy do nas to sie wszyckie umowimy (bez auteczek ino!) a nie pisalam blizej bo ja cos wiesz taka ostatnio zmaknieta sie zrobila abo co hehehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ..wszyscy grilluja...hehehe..a u mnie pada...pada..pada... jakbym w Angli byla czy..jak!:O mialam dzisiaj nic nie robic.....ja chyba nie umiem nic nie robic...:O jeszcze s e filma jakiego obejzymy z mezulkiem ...i spac! Juna...no ja wiem ..ze the best! ;) dobrej nocki dziewczyny!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kto na kawe sie łapie? druga jakby co :-) siekierezada mi dzis potrzebna bo mi sie grillowanie wczroaj ciut przedłuzylo ;-) choc po grilku to ja poszlam spac grzecznie ;-) a jak budzik zadzwonil rano to klapnęłam go bo co mnie tu w niedziele budzi i czemu sie nie wylaczyl hahaha a tu mama godzine pozniej - nie idziesz do pracy??? no to w mordke jeża...:-) dzoslzo do mnie z edzis PONIEDZIALE dopiero ;-);-):D:D Juna poczula sie (bo musiala) 20 lat młodsza i zwinela sie do pracy w try miga!;-) jak za dawnych lat bywalo-energii mi nie poskapiono :-) i kurcaki patrzcie wystarczy lekki powiew adrenalinki i juz człek inaczej funkcjonuje;-) wszystkim zyczonka milego dnia kto potrzebuje spokoju to spokoju kto energii to sle a najbardziej te pozytywną Savan 😘 Birmi jak tam dzieciątko? lepiej ? rogaliki sie nie upiekly :( bo czasu zbrakło;-) buziam Madzia Agatka ❤️ Okti znow zniknęła Mumeczko...jak tam delegacje kiedy znow kolo mnie bedziesz przejedzac?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niepokoje mniejsze moze? moze antybiotyk dziala jednak? Ryjeczku jak po wczorajszej dzieciskowej imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan bede czekac na info kiedy znajdziesz czas;-) buziam :-) i mam nadzieje ze kolejne wyniczki beda w porzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie dalej pada:( Ryjek jak??szalenstwo bylo??❤️;) Juna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ...czuje sie porzucona ;-);-) juz mniem do biusta nie tulasz tylko łapka machasz :D:D:D... a moze meteopatia Cie dopadła> jakies smuteczki to pisz tu zaraz.. a jak czasu znow brak to czekam dalej ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi listonosz wreszcie cos Ci dostarczył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto.... Savan tak a propo\'s...jakby Cie jakie lęki chwytały albo jaki woz opancerzony... zamierzał Cie osłabic...nie daj Boze.....pisz.. zreszta...chyba sie powtarzam ...wybaczysko;-) juz jakas taka jestem;-) i jak Ci tam w tej \"stolycy\"???;) bo juz chyab znow \"łazikujesz\" po Krakowskim Przedmiesciu? oj chyba bym sie przeszła;-) witam wszystkich?????....taaaka cisza?/pozdroweczka no i tym sposobem znow Juna zaczernila topic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak goraco!!! Tak, ja juz w warszawie gdzie goraco jak w piecu. Ale smyknelismy sie bocznymi drogami i bylo pusto, ziolono i miło. Prawie jak na wycieczce. Juna, dzieki , jeszcze raz`dzieki.Lęki są i będa na to nie ma rady, ale pomaga że ktos ciepol mysli. Birmi jak tam mała, cyz juz lepiej. Angina to ochyda, ale natybiotyk przwaznie szybko pomaga. Popieram wszelkie ziołowo-solne płukanki! Ryjku jak impreza rodzina, jakis grad was niedosiegnąl. Bo nie wiem Birmi czy wiesz ale tu u nas w Ojczyźnie straszne gradobicia ostatnio mamy. Nie to co u was. Ha!!! teraz musze chyba jakies zakupki zrobić, bo nic nie ma, a M oczywiscie do pracy poleciał. Całuski mocne dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...a co tu takie puchy???? ja ! sie czuje osamotniona!!;) Juna listonosz byl :D...pozniej odpisze bo sil brak.. alemsy sie dzisiaj ladnie wyrobily...ha! sie dochodzi do wprawy! 16 wielkich placorow upieczone! :D no tak ...Mumka popsula komputra:P...Endo tez..popsula komputra...:P... lete...rogaliki;) caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan!!! :D no Mloda troche lepiej...ale jeszcze , rano milala temperature..no i z nocha leci jak z konewki...:O...ale dzielne moje malenstwo ...po mamusi;) ...sie chorobie nie dale :D...teraz wlasnie je obiadek...40 min...:O...ciekawe jak dlugo jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zje, zje mamusia na pewno pysznosci ugotowala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadla...teraz ma 39,4 ...padam juz nie mam sily:O buziam na dobranoc wszystkiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ;-) Ryjek zagladaj zagladaj Birmi - ło ranyscie:-) toz Ty juz dyplom mistrzowski chyba z cukeirnictwa mogłabys dostac?:D:D corusia moze juz dzis bez temperaturki ? apetytu nie ma jak przy chorobsku...a i gardziolko boli to jak tu łykac Mamusiu....nie łatwo zjesc nawet Birmusiowe pysznosci ale sobiue mysle ze dzis juz bedzie lepiej;-) Savan:-):-) wyobrazam sobie jak tam w tym zgielku gorąc moze dokuczac, tu mozna jednak schowac sie w cieniu starych kamienic;-) całuski tez załaczam wszystkim zyczę spokojnego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek fotki nie wskakują ale ogladałam na ZZ;-) a gdzie Ty sie podzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam na zz do obejrzenia fotek a pozniej wniose poprawki tutaj gdzie sie podziewam...szukam sobie jakis zajec zeby nie mysleci zeby czas mijal jak najszybciej ... caluje was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kobietki moje witajcie...!!! ❤️ melduję się bardzo szybko... nie zapominam o was ani na chwilkę... tylko w domu mi komp siada... i nie bardzo umiem coś robić ...nawet zdięć nie mogłam wysłać zaległych - katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mumeczka;-) pozdroweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ JUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ..................... jestem............... :-P Na razie czytam :-D Pozdrawiam 😘 Zaś coś napiszę !!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×