Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Birmi gołab pocztowy juz u Ciebie popatrz na parapecik jaki;-) a widzisz ty co jeszcze bo nie wiem czy ta chmielowa jeszcze sie chlodzi czy grzeje w Twoim brzuszku hehehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko!!!! hej hej koniec kimania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....zeczywiscie...po zazyciu zupy chmielowej....nie bardzo wracac gdzies daleko do domu....lepiej sie bawic!! do bialego rana!!! wiec sie moze ja poorietuje...moze za pare grosikow cos by sie znalazlo? co wy na to? Endo Ty tez sie o ten Goluchow dopytaj...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus myslisz o imprezce w jakiej karczmie do ranka :D:D no moze ognicho.... i czas na wytrzezwienie umyslu hahah moze jaka wiejska hata? jak to zowią:? agroturystyka heheh w sierpniu juz nie tak ciezko by bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyjas łąka ? jakas stodola hahah no teraz to sobie lete z myslami chyba za daleczko bo ja to wole \"warunki\" ale .....moze przypomniec sobie co to namiot np hahhah tylko ze ja nie mam namiotu :( hehe no albo gospodartstwo agro..znalezc w sierpniu taniej juz chyba, jedna nocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo camping domek nad jeziorkiem jeden , dwa o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Juna za golebia hihihi:) no tak se mysle zeby fajnie i w miare komfortowo bylo...no bo wiecie ..ja szlachcianka hahahahah;) Lask jest kolo Kolumny ..a to miejscowosc wypoczynkowa...i jest kilka fajnych miejsc z mozliwoscia grilla..nie wiem jeszcze ja cenowo...musialbym podzwonic...dobrze bylo by wiedziec ...ile chetnych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ja w tym wszystkim co jak co a choc maniery rozne miewam heheh to wygodnicka jestem nie powiem :D:D wiec ....wiesz ja sie w obie strony dostosuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ....u mie tez kasa.....ma znaczenie...no chyab z ealimenty zaczna nafgle splywac :D::D: a najpredzej z ksiezyca hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha z ksiezyca mowisz hahahah..no to moze jeszcze chwile poczekasz...:P no ja tak mysle zeby w miare tanio i wygodnie bylo...;)...moze po jakie trzy-cztery dychy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi gołab mam nadzieje uspokoił duszyczkę;-)... Endo no o kto tu uzalezniony !!!!! odwyk!! nic tylko odwyk dla JUNY!!!! kto bedzie terapeutą????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj same tera[peltki hihihihi dusza uspokojona...;) ide dziewuszki obiada jaiego ugotowac...od czasu do czasu musze sie troche wysilic..puki czasu jeszcze mam moment...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na te okolicznosc moge wierszokletka zostac i upamietnic rymowanka przednia te chwile nasze;-) łoj na dwudziestolecie matury co ja przygotowalam hahahaha dyplomiki dinozaurusiow , kto ciekawy moge przesalc moja rymowanke czy talent posiadam ;-) coby upamietnic co nieco , fotograf tez sie jaki znajdzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi lec!!! to ja na odwyk predzej trafie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna!!! no!! to do dziela!! sie szykuj!!:D:D:D a mnie przeslij co nieco ;) ide ...pampuchy dzisiaj beda...;)..i kapustka mloda zasmazana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze moje ulubione pampuchy ;-) Birmi jak bediesz czytac - oczysc z przerw w posatci czystych stronek bo ja informatycznie to noga jestem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna...no normalnie...!!...normalnie jestes...no the best jestes!!!!!!!!! trza by jakie zaproszenie...moze zajstrowac...i zamiescic...gdzies..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna wpadla prawie ze snu sie urwawszy bo piesek czeka dobranocka mowie dzieki Birmi dzieki;-) wybaczysko ledwiem zipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hm...moj maz jest bezrobotny...sie okazalo...przez caly czas choroby...praca w jego firmie czekala na niego(podobno),,,jak przyszedl..ni ma...pracy...siedzi teraz na telefonie caly dzien...na necie...i szuka...mysle sobie...skoro nie ma tam...to pewnie Stworca w nagrode zesle mu prace lepsza!!O!kciuczki...poprosze za mezusia mojego...co by mu sie trafila robota jak trzeba! Troszkie mi sie podlamal...hm... w ogole skolowany taki...jakis...ze mnie czasem zadziwia...kurcze ....dobrze ,ze ma to wszystko minac....bo narazie sie chlopak mota...gubi...nie moze skoncentrowac...czasem logiki brak...chemia zrobila swoje..hehehe no i coz pare ladnych miesiecy...zylismy...w ciszy skupieni ...na leczeniu...i modlitwach... teraz wracamy do zycia...ja sie wzielam za robote...On mial isc do pracy...a tu dupa...(narazie)...ale sie stara...z drugiej strony mysle sobie...im intensywniejszy trening (byle nie za intensywny)...tym szybciej kondycja wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...spicie juz..hihihi u mnie ...22.17 :P czekam na deklaracje ;) do jutra 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi.......jak to tak. to ....cholera! przepraszam , dlaczego tak? napisz blizej jak to sie stało na meila moze...czekała i co ..dali mu wypowiedzenie teraz?? rany Boskie! ten swiat jest okropny!! ale Birmi moze to i racja skoro tak to znaczy ze ma byc lepsza! nie bedzie łatwo na pewno, Birmi bedę z Tobą..z Wami Boze jak Twoj M teraz na pewno to przezywa, Birmus takie trudne...nie mozna teraz zeby sie zalamywal... ...jestem w szoku....:( co mozemy zrobic - jak trzymac Was na duchu, zyczyc sil tylko to za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet dzien dobry nie rzekłam.... witam i i..nie wiem co... ale tak naprawde Birmi to w Tobie taka siła ducha ze .....podziwiac za nas tez sie maja brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birmi maz znajdzie jeszcze
lepsza pracę :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Birmi ! 🖐️😍😘🖐️ Ożesz ty orzeszku........... A to świnie........ Ale masz rację. Będzie praca lepsza, jak nic 🌻 Olać taką pracę, gdzie się olewa pracownika... :-p Melduj szybko o zmianach. Trzymam kciuki i spoglądam ...tam.....w górę... Uściski mmmoooooooooooooooooocneeeeeeeeeeee.... A M niech się nie martwi. Pokonał jednego dziada, pokona i to dziadostwo wredne z pracy... 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 tymczasem buziale dla Wszystkich....... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) m mi koputer okupuje;)...pracy poszukiwawszy... Pomaranczka 👄 Endo...ide do Ciebie na kawe :)...moze byc z ekspresiku??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUnaczek...juz wiele razy przekonalam sie ...ze Ten na gorze wie co robi...nie raz wydawalo sie ze sie swiat zawali...a to mialo gleboki sens...czasem trzeba zrobic miejsce na lepsze:)...m moj przejety ..ja dosc spokojnie podchodze do sprawy...WIEM ze bedzie dobrze!..jak to Endo powiedziala...pokonal jednego dziada...reszts to pikus!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymac Birmus ❤️ tulam ja do swojego biusta tym razem choc nie bardzo chybam mam do czego hihihihi ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...jak u mamy...:Dtez nie ma do czego hahahahahhaha;) ja nie wiem po kim ja to mam ...hihihihih ja tam dziewczynki...znajda chwilke ..na spotkanie :)haaloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziemy, jedziemy... tylko : data i miejsce i juuuuuuuuż.......... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×