Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Ja na tej mapie bez problemu dojechałam do Wrocławia i przejechałam wrocław (prawie cały) No i jeżdżę po Poznaniu... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to Ty gdzies po drodze jak jade n moje ukochane Kujawy;-) przez Łask wlasnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moze sie wybiore niedługo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie pojechalam.... kolezanki maz polamal paluchy...trzy!!!!na szczescie u lewej reki...no i m musi go ratowac hehe...znaczy zawiezc do szpitala ...na skladanie...uuuuuuu..nawet myslec nie moge..jak bolec to musi...:O no ! bo ja z Lasku wlasnie hahahah! ja se tak mysle ze to bedzie pierwsza polowa sierpnia...dzisiaj z chlopem postramy sie konkretny termin ustalic;)hihihi rany juz sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie krece BIrmi to ja wypad do rodzinki mohe zaliczyc (jak mi kto ze zwierzem zostanie hahah) i pk drodze Łask zaliczyc hihihihi znaczy zlocik topicwy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom!! kurcze sie podpalilam troszku....no i zas mamy zadanie!! coby sie zlocik udal :DKCIUKI TRZYMAC!!hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to Ty z Endo krajanka;-) a kolezanka ufff....wspołczuje....brrrr:( no jej M bardziej offffkors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie krajanka hihihihi do niedawna jedno wojewodztwo (chyba)hahaha sieradzkie....hihihi teraz ja lodzkie(do Lodzi mialam 30km)...a Endo??? kurde zapomnialam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ryjek sie wdraza....w nowosci programowe, cikawe jak jej tam idzie;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale....najpiekniejszym miastem w Polsce zawsze bedzie Krakow...mmmmmmmmmmm ach.... no i Wroclaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus a jakie egzaminki przed Toba - anglik? bo ja juz zabyła jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie o niej pomyslalam hahahaha Ryjku jak Ci tam?? :)...przyjedziesz?;) Savan...? Oktawia? Lukaszek? Madzia? Agata? reszta?hihihihi kto chetny!!!??? ktooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi hehehe :D:D:D słodzisz hheheheheh no wiem ....fakt sama juz wreszcie moze polubiłam, po 28 latach heheh:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglik, anglik....:D dobrze ze pozim podstawowy..heheh to nie musze obkuwac hihihihih firstcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie slodze..mowie jak jest!!! ja przed wyjazdem...musialam na dwa dni chociasz skoczyc...;)..mam kolezanusie w grodzie Kraka...to mniem z dzieciami ugoscila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do gor np...to tatry pikne ale ja wole sudety;-).gory sowie, stołowe, szczeliniec miasteczko skalne i takie tam;-) hahah bo na zadne tatry to ja nie wleze hahahah no chyab z epo dolinkach... a lubie tez Pieninki ale juz nie patrze na sololicy w dol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja tam w ogole nie laze po zadnych gorach hihihi wole lezec!:P chodzenie po gorach mnie sie z bolem kojazy..od jakich 15 lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Birmus masz tera dwie;-) moje cztery kąty nie sa pikne (remonty by sie zdaly) ale lozko by sie znalazło;-) tylko ja mam lewe rece do kucharzenia hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarło mi tekscik... pisalo jeszcze: ale smalec i kapucha sie znajda jakby cio :D:D\"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak alem ja dzis nie kumata....co ja Ci tu o gorach ale ale.....toz mozna z lezzczkiem podziwiac na lace gory z daleka hhhhaa nad strumyczkiem jakim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooobraaaa...jak juz sie kiedy wybiore hihihih to mnie do knajpy zaprosisz hahahah :P zartuje ofkorse!;) ...no ja mysle ...ze jak juz bym kiedy do tego pieknego miasta sie wybrala...to...mam nadzieje jeszcze jedna kolezankie ujzec... Savan 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smalczyk....smalczyk?????kapucha!!!??? dobra bede jutro!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra BIRMI!@!!!!! juz zbieram na te knajpe !!!! zupa chmielowa na okrągło :D:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Savan hej hej \"lecisz\" z nami na zupke chmielowa kiedy? pozdroweczka...ukłon sie tam mojemu drugiemu miastu hihihi (cicho bo krakusy uslyzą) bo mnie tam pierwszy raz pieluchy zmieniali jak sem mamusiny brzuszek opuscila;-)i hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna listonosz....;) Savanka...cos mi malo Twojej osoby...no co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. Birmi a zupa jakas Ci tam przeze mnie nie kipi?????:);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogule! Mumka..!!! prosze natychmiast naprawic komputra!!! no ja Cie prosze....;) Oktawia...jak Weroniczka? kurcze juz nie pamietam kiedy ta operacja bedzie...?w listopadzie czy w grudniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo. Brawo Birmi! 🖐️🖐️ Masz superowego pomysła! :-P :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Już jadę!!!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmielowa...zupka?...nie, nie kipi...hihihihi...chmielowa sie chlodzi ;)hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×