Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

moja Marte tez zaczyna kaszlec.....ale jeszcze poszla do szkoly wlasnie .....mialam na dzis duzo planow ...ale moj entuzjazm juz zgasl...niestety to nie deszcz za oknem go zgasil ...ide si przespac....stary dobry sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Madzia !!!!!!:D:D:D: jakzem mi miło ale poczytalas wszystko dla Cie jak tam jescze pisala do ciebie:D buziam rany ale mi wesolo BIRMI jak mi cieplo u Twego biusta:-) chybam zwariowala ale jakos mnie radosc roznosi tu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Rudzik!!!:-) Birmi poczciwa duszo!!!!! ales narozrabiala ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku... bylam u szefa ...na rozmowach ale moze sen Ci dobrze zrobi.... moze sie przysni ......moze ten znak.... tulaj duszę w ramionach snu kojącego ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a Madzik cd wpisu z e stronki nam znanej do Ciebie... bo bylo nie bylo to pogratulowac zdobycia Mont Everestu kurczaki ja ledwo na Babia Gore wlaze;-);D:D:D no i Juna znow sie rozpycha hahaha:D:D ale tow szytsko bez moją radosc nieprzecietną............. Birmi niech Cie usciskam ucałuje i diabelki wiedza co jeszcze;-) Endo popieram nie ma jak antyki!!!! a co!! ale młodziez moze nas zarazac energią jakby co albo swiezym spojrzeniem wszyscy mogą...dawac to co inni potrzebują doswiadczenie tez nie mwoi o wieku wiec.... chyba pacnę sobioe {kwiat]🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ 😘😘😘 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomacham tylko🖐️...bom sie usmiala! hihihi Niech zyja antyki!!...i mlodziez co antyki lubi! ;) lecimy do hurtowni! pa do popoludnia dziewczynki!❤️ ooo Rudzna! powitac:D...a herbatkie poprosze na jaka...18...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rzeklam tak jestem..i zmykam...bo jeszcze musze cus zalatwic(odebrac pieniadze!)...hihihi to lubie...i jeszcze do sklepu zajrzec!i mi jeszcze zamkna!O! Oktawia!!!👄 ciesze sie jak nie wiem ...ze mnie znalazlas!...myslalam coby jaiego golebia poslac do Ciebie...alem skolowana...a ze kazdego z osobna...to nie wklejam...no i sie zawstydzilam... lete i zajze wieczorkiem poznawym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktawia wzruszyla mnie Twoja stopka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek👄Przyznam sie,ze ja sobie skopiowałam ,juz nie pamietam od kogo:OAle własnie strasznie mnie wzruszyła i nawet bardzo do mnie pasuje:)Mysle,ze ta osoba sie nie obrazi,bo takie sliczne stopki,powinny byc czytane ciagle:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Okti;-) stopka jest the bst.....wymowna....i w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktawia mnie wzruszyla ..bo do mnie JUZ nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pomagac mozna.....kjesli ktos nauczyl cie czegos lub podarowal jakis dar...przekaz go innym;-) wiem....chyba odbierasz to jako slowa Krzysia...w Twoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaaaaaaa89
Witam:)bardzo sie ciesze ze twoj maz pokonal ta chorobe...swietnie cie rozumiem poniewaz sama chorowalam na ta sama chorobe jednak w stopinu zaawanowania II, rowniez mam pozostalosci po wezlach, jednak wszytko jest okej:) i juz tak od 2 lat:) bardzo sie ciesze ze twoj maz zrocil do zdrowia, musimy uswiadomic chorym osobom ze najwazniejsza jest wiara:) pozrdawiam i zycze powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie ide;-) :-);_) herbatki nikt nie daje:( ...:D:D:D zartuje a zasmutalam sie jestem jednak nadwrazliwa poniewaz to co napisala Witch wydaje mi sie mimo wszystko stronnicze ale niech sobie tam wszystkie przyklady ktorych ona nie lubi akurat dotyczyly niestety mojej m.in pisaniny (moze nie tylko) a negowane zle zachowania byly obrona wiadomo kogo ja tak to czytam moze sie myle, moze jestem glupia ale trudna taka juz umre i git;-);-) moze niepotrzebnie to napisalam pominmy ten temat bo sie jeszcze zrobi niepotrzebnie gorąco, moze ja jakam nieodpowiednia buziam wszytskie cmook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakos mi glupio stawiac kropki nawet albo polskie literki mnie szwankuje czesto klawiatura czy to tak trudno przewidziec ze nie robie tego celowo..idem spac bedzie najlepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach oddajac mimo wszystko sprawiedliwosc Witch mi odpowiedziala a nie wszystko rzecz jasna odczulam zle;-) coby nie bylo;-) papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonkaaa witam , zapraszam i wielkie!!!! dzieki...kazdy ozdrowieniec...jest memu sercu bliski...chorzy rowniaez...dzieki za krople nadzieji..❤️ Junka...mi tez...niestety...ale nie tracmy energi na to...ja tam bistem moim macham i tulam jak najmocniej...i chyba nie bede zagladac...wiadomo gdzie...bo po co:) Ryjku , Oktawia ...mnie ta stopka tez rozczula..bardzo i ciesze sie ,ze czasem do mnie pasuje...ize mam takich ludzi wokol siebie do ktorych tez mocno pasuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia! Mont Ewerest!...wow!! rany boskie osme pietro...Ty to nazywasz brakiem kondycji... :O....heheh ja jak na czwarte wleze zadyszki dostaje...czyzbym ...sie jednak do antykow zaliczala! :O...hihihi ;) Junka...nie spij jeszcze... i herbaty nie daja...to moze ja ..komu mietke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i se sama zostalam...na se swoim topiku...heheheh ;) jak sie zara kto nie pojawi! to se pojde!! i wroce za jaka godzine....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birmi chetni bym zostala ale jeszcze walcze z lekcjami Juna .tak wlasnie odbieram :( bo Tylko On tak naprawde ..calkowicie ..byl dla mnie taka osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumka...
ha ha ha... kogo ja tu widzę... ??? :O ale fajowo...hihih witajcie kobietki... Mumka zameldowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bylam ale teraz czarna muszę..być..bo pomarańczą nie chce być...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mumeczka....cos sie tak ...zapomaranczowila! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowo tez ladnie...ale wole ja Ciebie w czerni hihihi :) jak tam sprzatanko??? a pranko...;) No i poprosze...gwoli przedstawienia sie ...cos o szwagierku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej Birmi:-):D:D jakzem sie ciesze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×