Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

O! wlasnie ...swietujmy...jak nam sie przypomni ...jaka robote wykonaliszmy!!! tak!! hihihi i swietujmy rocznice kazdej z nas..miesiecznice...moze tez hihihihhahah i tygodnice !a co ! jak zyc to pelna piersia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak u Juna sklerotyczka zapomniala ze 4 maja to juz chyba byl hahahaha no wlasnie swietowac nalezy czesciej a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
15 !!!!!!!!!!!!!!!! mega super, GRATULUJĘ rozumiem 15 lat temu to było co innego-teraz jest zupełnie inne podejscie. A za miesiąc katowice i XII spotkanie pacjentów po przeszczepie!JADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna!! Rany Boga!! tos przeoczyle rocznice!!!! jeszcze jaka!!!! jak to kochana uczcilas???w nowym autku...;)...a moze trza ...by se jeszcze jaka nagrode sprawic!!!...wyjaz do Angli...alboco hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko jasne! przeszlas swoje ...ja nie az tyle najwazniejsze ze za nami;-) czasem strach obleci szczeegolnie przy kontrolnych badaniach jak zawsze... nawet z dołkow moje przezycia wyciagaja (takich zyciowych) bo zycie najcenniejsze wsobie to co sie smutac zbyt dlugo ze cos poszwankowalo chwilke , łebki w gore i do przodu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jedz ! a wrazenia opowiedz!!🌻 a moze bys sie tak na czarno... bo jakos gluppi mi sie zwracac do Cie...per "czy moge tez"...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
Ania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi no popatrz jaka ja paskuda bez te emocje autkowe to ja zapomniala!;-) no trza co nadrobic coby dobrze bylo;-) ach zawsze marzylam zobaczyc palacyk Bagingham rodem z Muszkieterow heheheh..kto wie ...ale jeszcze nie tego roku chyba;-) a tfu nie mow nie hahahah Juna w komcu auto tyz z nieba spadlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zaczernij sobie jakiegos nickusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pisz w kazddym humorze, bo my wiemy ze rozniascie bywa;-) i po to jestemy by sie smiac i plakac najlepiej tez ze szczescia rzecz jasna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka ja tu blize do Nothingham mam...raczej na RobinHooda...zapraszam...podobno hnadal grasuje...przystojniaczek ;)...a zameczek na Worwiku mamy piiieeeknyyy!! i oceanarium...i farme motyli...i kamienny krag!..podobno miejsce mocy! ;) Ania 👄 juz lepiej hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to emocji bedziesz miala na tym spotkaniu pewnie moc;-) nawet nie wiedzilaam ze macie takie zlociki i to juz nasty;-) to dobrze ludzie ktorzy przezyli podobne doswiadczenia rozumieja sie lepiej i wlasna wrazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Birmi bo juz calkiem mnie tym pieknem zarazisz piekielna istoto;-) cos by moze zaplanowal za jakis czas...jak nam zawodowo sie objasni co;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze farma Motyli powiadasz a to Ty nie wiesz... moj M nazywal mnie motylem to i do rodzinki jakij trafie w odwiedzinki;-);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
tak, juz raz byłam -rok po przeszczepie. Smutno tylko ze wielu osób już nie ma. Praktycznie wszystkich z którymi utrzymywałam kontakt.:-( Ale duzy tłumek był.Stalismy razem na scenie i zagrali nam "we are the champions".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak koza za Junka leze! tak tak ...dzielmy sie emocjami jakie by nie byly!...wyrzucajmy z siebie co na watrobie lezy!..niech nie zalega! toz to do choroby jakiej doprowadzic moze!:D Plakac tez umiemy wspolnie ...i ze szczescia..i ze smutku... a z tym nikiem tez prawda..nikt sie pod ciebie Aniu nie podszyje...i nie nabruzdzi..i anonimowa dalej pozostaniesz! Ryjek ...co tam z lekcjami???czego tam z nowu nazadawali!? Oktawia...a co tam u naszej WEroniczki...cos wiesci mi o niej brakuje...🌻 Savan ? zajrzyj czesciej :) Ruda...co z ta herbata...? Endo!!! haaalooo!!! gdzies sie zadziala!!! Madzia..a Ty co malenka....Ewerest cie pokonal!?? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Juna sie znowu porozpychala i idzie z piesem swoim coby jej na nogi tu zaraz nie nasikal :D:D i kotunia mojego utulic przed nocka coby ogrzal chwilke kosteczki papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...wiem ze sa wtedy tez smutne wspomnienia... to piekny utwor Frediego... kazdy jest championem na pewno o tych ktorych nie ma zostaje pamiec i wspomnienia jest tkai utwor trunadurow chyba moze nie z tych czasow.... \"Bialy krzyz\" chyba tak...sa slowa \"pamiec o tych ktorych nie ma\" mysle ze kazda z tych osob pozostawila po sobie dar innym ludziom i przeslanie...ktorym mozna dzielic sie z innymi... na pewno znalazlabys je w swoim sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
ale nie mam pomyłsu na fajni nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
atk , Juna masz rację. O doswiadczeniach zwi azanych z chorobą mozna by tomy pisac.chyba nic nie dzieje się bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez spadac musze...bo dziatwa moja ...cos sama do wyrka nie moze trafic... :o...musze pognac nie da rady...od 23 min powinni spac!! a ja tutaj po kafe buszuje! Ania...wazne ,ze Ty sie trzymasz!❤️ Mumka...celowo Cie pominelam :P mam nadzieje ze nikogo nie pominelam...wiecie....czasem ponad moje mozliwosci zapamietac wszystko...hihihi wiec ..moze nie przejmujmy sie tym...nie musimy wszystkiego zapamietac ;) ide dobrej nocki zycze 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piszesz Aniu ze byl mimo to duzy tłumek ludzi ktorzy wygrali co najcenniejsze bylo do wygrania a kazdy z nich jest dla nas swiatlem ze mozna... a teraz juz buziole dla wszystkich spijcie spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu TAK TAK nic nie dzieje sie bez powodu i nie spotykasz bez powodu ludzi na swojej drdoze ...to jak zamysl by w nas cos zmienic bysmy moze tez dali co wiecej niz do tej pory innym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WE ARE THE CHAMPIONS!!!WE ARE THE CHAMPIONS!!!!.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nicka wymyslisz....bez nocke np ;-);-) no lece juz bo piesek mi jaki prezent zrobi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIRMI nie zapomnij mniem do biusta utulic heheh dobranocka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog nie zsyla nam ludzi bez powodu.... musze leciec...moze napisze pozniej jak ja to widze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi👄 malutko mam czasu,bo mnie córki gonia z pokoju:OWeroniczka juz zapiernicza na swoich nózkach jak mała turystka:DWszedzie jej pełno hihihihi wszedzie buzke wsadzi i wszystkiego ciekawa:D:D:DKochana jak była,tak jest,tylko coraz sliczniejsza sie robi:D:D:DI całusna sie strasznie zrobiła i nawet moja psinke by całowac chciała:P:Pjednym słowem niezmordowane z niej dziewcze jest;):):)👄A jutro u niej bede,to se ja wycałuje :D:D:D 👄 dla reszty dziewuszek,ale musze uciekac,bo mnie córki bic chca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile tylko, bo niedawno wrocilam, zrobilam ponad 500 kilometrow, przez polskie drogi ( i dróżki mniejsze) cel pdrózy raczej smutny wiec pominę.Jutro czeka mnie nastepne ponad 300 km za kółkiek tym razem w-wa - Kraków, czyli do domu tego prawdziwego, bo Warszawie to tylko taki pół dom.trasznie sie ciesze że nas sie ty juz tyle nazbierało. Bravo Birmii, zazamiast gadać po próżnicy ( jak ja) trzeba robić cos pozytywnego. jestes wielka, moja bliźniaczko!!!! Witam też, Anię na razie pomarańczawą. Mój M też ma bilaczkę szpikową, tyle że przewlekła.Zażywa gliveevek i jakoś dajemy radę. Pięć lat do szmat czasu. Przez`ta chorobę paskudna to zupełnie inaczej sie na cas patrzy. Prawda??. A teraz dobranoc, bo padnieta jestem. Nawet partyjke codziennych scrabblii haniebnie dxzis z moim M przegrałam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Birmi- na szczęście Mont Everest mnie nie pokonał... Ale ja i tak nie mam źle- bo jak się zepsują windy to najbardziej współczuję tym z 16 piętra...;) Aniu- witam🌻 Fajne są takie spotkania jak to na które się wybierasz... Oktawia- a kiedy ma być ta operacja paluszków...? No to pa i Dobranoc, bo już późnawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×