Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

no tulam sie do biusta Twojego tylko gdziez on ach gdziez?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumka!!!! melduj sie jeszcze niom melduj Bo Birmi ma jeszcze dzuo miejsca do przytulania :D:D:D Juna palneła! i czeka....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ...dostalam zestaw pytan...no i nie wiem...czy powinnam odpowiadac... czy mozna na tym topiku...uzywac ...wielokropkow... czy mozna serduszek...❤️..kfietkow🌻 i innych takich!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Birmi toz Ty zamiast mnozyc kase plackowa juz biegasz p[o sklepach:D:D? mniemam ze w celach inwestycyjnych? no ma sie rozumiec!;-) pomnazaj pomnazaj bo cel masz szczytny i jeszcze o Tobie uslyszymy:-) jhahah moz ekiedy zawitam do Birmingham po jaka kiecke heheh;-) jak sobie ja pomnoze rzecz jasna najpierw pomysla jakie ekstra celowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy mozna o piedrdolach... !? odpowiadam mozna!nic mnie do tego!:P Wielokropki oznaczaja...przecinek...kropke...zamyslenie w tym miejscu...uwielbiam wielokropki! i rozne emotki...nie przeszkadzaja mi..i mam nadzieje, ze nikomu przeszkadzac nie beda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zaczne od mnozenia ❤️ hahaha jak otwarte serca sie ma to i inne rzeczy bedziemy mnozyc a co! potem pomnoze 🌻 a potem jeszcze wielokropek ooo...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek jak tam lekcje?jakos do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junka... kochana gdzieś ty sie podziewała..ja po krakowie walczylam ze smokami... i złociłam dach na wawelu a telefon mi ta niedobra Birmi dała zły ażem była w aucie to maila brak..hihi :D Birmi ja lubię pierdołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka oczywiscie ,ze w celach inwestycyjnych!! a jakze! Kontynuujac...mysle sobie ,ze kazdy ma prawo byc soba...o gustach sie nie dyskutuje... Pozatym ...mam nadzieje,ze kzdy , kazda potrzebujaca wsparcia osoba je tutaj otrzyma...obojetnie w jaki sposob to wypowie... Nie chcialabym ...zeby ktokolwiek czul sie tutaj obrazany...krytykowany czy ignorowany...wiem ze bedzie trudno...ale nadzieje miec moge! wolno mi ...chyba mamy demokracje?? No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumeczko ojej a jak to sie podzialo, tys Tu byla a ja takka niedostepna oz w morde jezyka ja kchce do pieknej Mumeczki!:D ttttttttttaaaaaaaka była chwila a ja gdziez byłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pomarańczowym kolorem nie przepadam...choć lubię pomarańcze... ale jakos ostanio po niektórych to mi sie odbijało... hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz kurczaki Mumka kole Wawelu bylas ? a ja krok od Ciebie .jasne ciasne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie oto chodzi ze cie nie było...a o to że mi wyskakiwało nie ma takiego numeru.. :( ... trzeba to skonsultować na mailu... albo na gg... uciekam bom padnięta jak kafka... tzn taka kawka latająca ale mumka nie wie jak się to pisze... oj przemęczenie i migrena.. :D dobranoc...jutro tu wpadnę..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...no i sie chba ...zaczerwienilam...ze wstyda!............(dobrze,ze nie zpomaranczowilam!)hhihihihih Paskuda Birmi... o wybaczenie prosi....ja nie chcialam! naprawde!! ...ja napisze zas ...tego numera na emalie Mumeczce...a Junaczek...potwierdzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i żeby mi to było ostani raz.. no .!!! to se lecę spać.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ja tam nie wierze ze tu kto zle mialby sie poczuc no cos Ty;-) Mumka koppsnij mi meilikiem bo sie twojego adresu dokopac nie moge, tyle ja sie nasrobala? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumka ja tez lubie o pierdulkach;)...o zupie pomidorowej tzw...;) i lubie tez ...wszelkie informacje...na temat..powyzszy...jak kto sie czego dowie ...sprawdzonego,rzetelnego...to lubie wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
się dołączyc??> ja tez pokonałam -5 lat temu -ostra białaczka szpikowa.Jestem po przeszczepie 5 lat i 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofkors potwierdze ma sie rozumiec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest !! rzekla Birmi...krzyzujac paluchy...bo roztrzepaniec jeden jest :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozesz pomaranczko;-) witamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko...to masz piekna rocznice na pieciolecie to ja pierwszy raz przyznala sie obcym zem chora byla i walnełam szampana z kumpelami;-) o rany juz mi sie cosik tak mocno napisalo ....ale nie uciekac Juna czasem sie tak cieszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge tez ...dawaj!!! im wiecej tym lepiej!!!❤️ im wiecej ozdrowiencow!! tym wiecej nadzieji dla chorych...i wspolchorych :)! Junaczek ja z zazdrosci chiba tego numera zlego dala....bo mnie tak daleko..do Krakowa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z pomaranczka tez se chlapniemy ...w konu rocznica nie byle jaka!..i tak co roku!!!:D...proponuje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
Juna robiłąś z tego tajemnicę? czemu dopiero tak póxno?Co Ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna ...to ktora rocznice teraz u Ciebie opijamy??? ...mam leciec po szmpana??:D:D:D...abo inne pifko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi dzis daleko jutro bedzie blizej nie martw sie;-) kiedys tu przyjedziesz odwiedzic rodzinke a ja podjade do centrum swiata;-) a moze kiedys to i ja zawitam przelotem na kawe u Ciebie za woda;-) a co mialam marzxenia o autku ; mam milam marzenia zobaczyc swiat...no zobaczylam troche Europki kieys tam zupelnie bez znieczulenia kiedys mawialam nie wsiade do samolotu -a mimo to fruwalam i jeszcze kocham start owow jakie to uczucie;-) wznosic sie ponad chmury i podziwiac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę też
Birmi-ja tam swietuje czesciej niz na rocznice ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko...chyba nie mozna powiedziecz e robilam tajemnice...moze bylo we mnie zbyt duzo strachu by o tym mowic wiedziala tylko rodzinka i to nie wszyscy a wtedy bo to ranYYYYY 4 maja mija czekajcie 15 lat o rany 3 x 5!!!! kiedys nie mowilo suie tak otwarcie o raku, ludzie bali sie tego tematu jak ognia ja sama nie moglam mowic slowa na r i tak mi chyba zopstalo nawet lekarzom jak musialam mowic strzelalam lacina \"carsinoma \" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×