Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Gość proszępomóżcie
Hehe, no widzę, że rzeczywiście bywa wesoło :) Słuchajcie... Mama ma niedługo urodziny i już sobie zażartowałam, że dostanie ode mnie badanie na te płuca:D Jak to jest? Mogę normalnie jechać z nią do szpitala, zapłacić ( tzn ile?) i mieć za jakiś czas te wyniki? Czy potrzebne są skierowania itp? Nie ma nic cenniejszego niż życie i zdrowie, więc nie żal mi kasy:P Sama jadę zbadać krew, bo możliwe, że mam spory niedobór róznych składników ( może anemia albo coś innego), bo ciągle śpie, CIĄGLE, boli mnie głowa, rano wstaję jest ok, po godzinie już się do niczego nie nadaję, mam zawroty głowy i inne takie tam... Kolega miał bardzo podobne objawy i właśnie miał anemię. Ale jestem dobrej myśli. No to jak z tymi badaniami? Pomożecie? Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... Można zrobić tomografię prywatnie, ile to kosztuje to dokładnie nie wiem, ale coś koło 500zł (zależy gdzie, może być więcej lub mniej). A wyniki są zwykle po paru dniach:) A jeśli chodzi o to Twoje osłabienie to rzeczywiście może to być anemia...ale nie musi. Zrób sobie te badania najlepiej. Najczęściej są takie objawy przy niedoborze żelaza... Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi...piekna para;-) Endo jest rewelacyjna taka ci zrobila radosc;-) Birmi ,...przekaz mlodym przy okazji od topicowny Juna zyczenia: by w kazdym dniu milosc dawala im - zrozumienie, nawzajem siebie;-) no to zostalas tesciową;-);-);-) Madzia >Savan , Lukasz, ❤️ Endo....🌻🌻 Ania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomacham na dobranoc :D cusik dzisiaj czasu nie mialam...i slaba cusik ;) hihihi dobrej nocy dziewczyny i chlopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszystkim milszego dnia niz kazdy poprzedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka dla wszystkich. Ide robić kompoty czereśniowe... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszępożóżcie
Magda87 Właśnie jutro jadę na pobranie krwi i już się wszystko wyjaśni:) A co do badania mamy... Nie wiem czy dobrze patrzyłam, ale w najbliższym szpitalu ( "bielańskim", miaszkam za Warszawą) na stronie pisało 320 zł:) Jeżeli to byłaby ta cena, to jestem w stanie to za jakiś czas zapłacić, ale jeżeli więcej to... Mogę się pożegnać. Nie mam nawet możliwości żeby jakoś zarobić;/ hmmmm... Ale te 250 zł mogę dać, resztę da siostra, a co:P hehe Pozdrawiam. Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszępomóżcie
A właśnei- może ktoś z tego forum wie jakie ceny? Dobrze spojrzałam? Ile trzeba czekac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki... ❤️ po długiej nieobecności jestem i mam nadzieję że będzie lepiej... komp nie naprawiony ale przeczyszczony troszkę i mam nadzieję że pochula dłuższy czas...!!!!:D wkońcu nadrobię czytanie i zaległości mailowe... za które wszystkich przepraszam:( ale nie gniewajcie się... :D na mnie fajną mumkę... hihi :D:D:D pozdrowionka i nadrabiam...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D pomuzcieprosze...no ja to nie znam cen...:(...nawet tutejszych hihihih..ale kciukasy za mum trzymam !! i za wyniczki Twoje ...coby szybko se ta anemia poszla ;) Mumka!!!! no NARESZCIE!!...jakos wytrzymalam...ale wiecej nie dam rady chiba...;)👄 Junka!! co tam znowu...jaki wiekszy problem!!!??? ja sie pytam???? kurna??? listonosz tez zaden do mnie nie dojechal....:(... a ja tak nie lubie jak Ty smutasz...oj nie lubie....trza bedzie jakos na Ciebie nakrzyczec albo co.... Savan...i ja pierwszy dzien w szpitalu..porobili juz co..? Agata;) ..to co po jutrze skanowanko...trzymam kciukasy;) Madzia 👄...za Twoje tez;) chociaz ja Wam powiem...Wy zdrowe jestescie!! i juz!!! ..bo ja tak chcem!!! Lukaszek ...przeciez wiesz ze ja ciagle trzymam...ale zyczonka to bys mogl moim dzieciom zapodac..jakie...:P:P Ryjek❤️ tesciowo ...alalalalalalalal lek med...ja zgubilam linka...pomozesz?....🌻 pozrawiam pomaranczki podczytywaczy i kogo tam moja skleroza,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo ...a Ciebie z osobna potraktuje :P ... w koncu milosc do czegos zobowiazuje heheheheh.... moj kac mina dopiero dzisiaj...jakos dziwnie mnie wczoraj oczy piekly...caly dzien...jais piasek czy cus...i dzis z rana se na zdjatka spojzalam...i zas cos te oczy ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wo ogole...to ja znow waszej pomocy potrzebuje....:)....ja prosze o jaka dawke pozytywnej enerdii...i kciukow trzymanie intensywne....;) bo ja tez jestem wariatka....i..no ja wiem z motyka na slonce lete...ale noo ja z kolezanka ...postanowilysmy kawiarnie polska otworzyc...no wiecie ...polskie placuszki..kafka...herbatka w kilku wydaniach;) swieze soczki... sek w tym...ze nie mamy pieniedzy hahahahahahah...i trzeba na taniego ..i w dobrej dzielnicy ..lokum hahahahha no i szukamy hahahaha...no i lete teraz ogladac jeden...choc nie wiem...czy nas cena nie powali...;) no...wiec Endo nie jestes odosobniona ...w swym wariactwie...hihihi ..no to macie dwie wariatki !!:P...no chiba ze Agata sie przylaczy ..bo juz klub glupoli zakladalysmy raz...;) kto jeszcze??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi 😘 Będzie dobrze... Musi byc... Ja za bardzo dzis tej energii nie mam ale posyłam co mam ....😍 Pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus... ja tak czasem mam jak wleze raz to tylko wygladam z dziury..rozejrze sie i dalej jakos lecem:( soreczki energii hm tez nie mam jakos ale wyzmij co jeszcze zostalo;-);-) i fru bez kabelek oddam;-) Savan ❤️ Ebdi 😘 i wszytski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz!!!!!!!!!!!!! HURRAAAAAAAAA;-);-);-):D:D:D:D no zreszta czy kto watpił;-);-) miłego dnia Savan ? ❤️❤️❤️ Birmus cmook 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz Lukaszku ja mam prossbeeeee hahah..jak Ty to robisz???;-) ...oddaj troche Twojego zaciecia do nauki bo ja dopiero na stare latka doceniam te strone hihihihi i zaczynam kurs...tylko jak tu swoja wolę wzmocnic i miec sile na nauke zeby jak najlepiej szła? czasem brak mi samozaparcia , jak zycie troszke cos mi da w kosc (osobiste) to ja troche gubie inne sprawy po drodze;-);-) a TY przesz naprzod mimo problemów...super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi pomysl z kawiarnia przedni... Ty masz w sobie tyle pozytywnej energii ze wujdzie i juz! wiesz umysł podsyła rozwiązania , Ty wiesz o czym mowie;-) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Chwalę się uwaga:) Mam najwyższą średnią w szkole i stypendium dostanę:) Dumna z siebie jestem jak cholera:) Łukaszku cieszę się bardzo :* Birmi otwieraj.. Junku z jaskini wypad..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Lukasz!!! no ja wiedzialam ...ze tak bedzie :P:D:D Agata...no to otwieranm :D.. i nooo nooo nooo kochana!! ja Cie prosze....:D:D:D 👄congratulations! a swoja droga ..jak to robicie...ze sie tak dobrze uczycie?.wiem...siedzicie poswiecacie troszke czasu na nauke;)...ot co...nie to co leniuch Birmi...co ma dzisiaj dwa egzaminy z angielskiego....i jak zda...to bedzie CUD!!!nad oceanem ;) hihihi...sie nie uczylam nic...NIC...po rostu NIC!!!:O JUnka...dlugo jeszcze bedziesz w tej dziurze siedziec...daj spokoj...❤️...WIDOCZNIE COS LEPSZEGO!!...ja w Ciebie wierze!👄...no i co z tym listonoszem??he? Endo❤️ ..trzymaj sie kochana...trudne to zycie ....jest... Savan❤️ Ryjek❤️ Mumka:D..no to ile wpisow dzisiaj zobaczymy;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcieprosze..Ania...jak odsaczyli Cie juz? nieco;)...dawaj znak o wynikach :) i se pomyslam ze moze zapytaj w przychodni co i jak z tym TK dla mamy...moze sama kltka piersiowa sie w tych trzech stowkach zmiesci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo❤️ wspolczuje , jestem z Toba calym sercem❤️... Wlasnie sie dowiedzialam, ze umarl tesc Endo...mieszkali razem...byl dla niej jak ojciec...pomodlmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze i nie tylko Lukasz ma takie samozaparcie do nauki Agatka rany!!!! no to ty tez mnie naucz jak wy to roibicie ;-) e Birmi..jak wyleze to na dobre...jeszcze troche......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo, strasznie mi przykro, Mysle o Tobie, b ciepło w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki kurcze pieczone od rana ledwo weszłam do pracy to młyn... z pomylonym trasnsportem... i wogóle cały czas coś... katastrofa poprostu.. ale czytania nie nadrobiłam ... wkurza mnieto :( że nie mam czasu... Ale za to wczoraj nauczyłam mojego pięciolatka jeździć na dwóch kołkach na rowerku...hihi :D przynajmniej tyle... :d narazie spadam miłego dzionka... pap Birmi chyba będziemy musiały przyjechać na te otwarcie !!!;) co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie stalo.. myslalam ze tu cos nie dooczytalam ale nie... nie wazne Endo...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam... sorry Birmi pisała Endo...❤️ trzymaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny 😘 Jakoś się trzymam. Muszę - dla Grzegorza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×