Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

cześć 🖐️ Birmi ! 😘 I co są juz? Ale Ty pewnie nie masz czasu... :-P Pozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Znowu pogoda do d..... :-P I znowu mnie łeb nap... :-P :-P Pozdrówka dla wszystkich.. 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki🌻 Nie wiem czy podczytujecie stary topik, ale wczoraj opisałam tam swoje wyniki... No w każdym razie nie jest zbyt dobrze, bo od połowy leczenia prawie nic się nie zmieniło i czeka mnie dalsze wojowanie z dziadem... Ale muszę na to poczekac dobry miesiąc bo Polska służba zdrowia jest porąbana! W każdym razie będą naswietlania albo mocniejsza chemia (bo zostało tego sporo...). Buziaczki😘 Trzymajcie się ciepło🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Madziu...jestes niesamowicie dzielna.. masz racjre ta nasza sluzna zdrowia jest po....gorzej bym to nazwala niz Ty trzymaj sie kochana, nie dawaj sie, nie wiem co moglabym jeszcze rzec..ze bede myslami z Tobą... Birmi ...sil Ci zyczę , zebys wyrabiała na zakrętach;-) pomiedzy goścmi, obowiazkami i M jak najmniej stresow w tej gonitwie...buziam Savan ❤️ a Juna sie dzis z lekka zestresowala(teraz strach w oczach jak juz w domku;-) co by bylo gdyby... wyjechalam pierwszy raz w najwiekszy ruch na miasto celem zawiezienia ojczulka na badania w miejsce gdzie niestety nie bywala nie bardzio wiedziala jak sie poruszac po objazdach i oklicach nizbyt znajomych w ogole a co dopiro jako kierowca.. panowie kierowcy byli dla mnie nad wyraz wyrozumiali...nie pukali w głowke tylko rozkladali z czuloscia rece nad moimi .....dziwnymi zachowaniami...zajezdzaniem drogie etc.. a jeden mlody chlopak ....chwala mu mial refleks super bo bylabym mu pokiereszowala auto piekne nie wspominajac o swoim... ale opanowalam sie usmiechnelam i wybaczysko chyba dostalam... dobrze ze wszystko jest oki i dojecahlam do domku szczesliwie to byla przednia nauka;-) pozdrawaim serdeczniutko wszystkich Endo...ja od rana prochy łykalam ....ta zmienna aura....kazdemu da w kosc...niestety 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o Mumeczce nie wollno mi zapomniec , czesto juz zawita;-0 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ale listopad piekny tego lata.... Dobrze, że liscie nie lecą z drzew... Pozdrawiam ciepło i kolorowo... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja pieke...pozniej sprzatam...inspekcja nadciaga ;)hehehe ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek🌻 Sliczną mamy pogodę:D może spacerek w parku...? :D a właśnie Birmi- ten torcik motylek był śliczny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki !!! ]Faktycznie piękna jesień tego lata się zaczyna... :( pogoda do duszy .. a w dodatku takie h...owe ciśnienie że se zdycham.. :( całuski dla wszystkich Junka ja też pamiętam o was zawsze... 🌻 ja już kiedyś pisłam że kafe jest jak najlepszy kochanek.. zawsze się do niego wraca... ale żeby było jasne ja kochanka nie mam ;) tylko mężusia ale za to mam kafe i was... kochaneczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pooooooooobuuuuuuudkaaaaaaaa........... Wstawac............. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooo........ Śpiochy......... A może pracusie???????? 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleee pustkiii... :-P co Was tak wymiotło??? Chociaż porywy są, to kto wie...... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Endo ;-) masz samotny dyzur dzisiaj jak sie okazuje;-) pozdroweczka ja mam worek ogorkow i wiadomo co robie;-) poza tym coraz czesciej w ogole brak mi czasu albo raczej juz ruszam sie jak mucha w smole.....;-);-) nie to co dawniej;-) noramlne powszednie obowaizki cosik mi czasu za dzuo zajmuja;-) pozdroweczka dla wszystkich Savan co u Ciebie? 😘 Birmus - goscie Cie chyba \"zjedli\";-) buziam i wszystkim posylam serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Mam nadzieję, że nie bedę dzis sama? :-P Junka 😘 Pozdrówka dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, M dalej w szpitalu, niestety zamiast przepustki byla infekcja, temperatura, antybiotyk i ogólny psychiczny dól. od wczoraj po południu troche lepiej. kolejny wlew jutro albo we wtorek generalnie nie jest łatwo... z dobrych wiadomości moja strasza córka jest już MAGISTREM Uniwersytetu jagielonskiego. dwie piątki: z pracy i z obrony. teraz chyba cierpi na depresję postmagisterska i nie wie ci ze soba zrobic. mam nadzieję ze uda mi sie wyekspediowac na wakakcje w najblizszych dniach. Junka , Birmi, Endo całuski Madzia trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Dzieki savan 😘 za towarzystwo... pozdrówka dla reszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja tylko macham lapka❤️ Savan , Madzia trzymajcie sie!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ To juz poniedziałek. Nawet ładny poniedziałek... :-D Pozdrówka i uściski dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) caluje WAs mooocno! i dalej lete gosci dopieszczac ;):D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj nawet nie mialam kiedy zjarzec... Savan trudny czas dla Ciebie ...mam nadzieje ze te infekcje beda zahamowane, ze organizm M da sobie radę trzymaj sie ....❤️ nie daj sie strachowi...trudne jak cholera (sorry)...wiem... alez corke masz zdolniachę...znjadzie obie zaraz jakies zajecie..znajdzie;-) 😘 Endo buziaki Madzia 🌻 Birmi - pomachaj lapeczkami dwiema nastepnym razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Melduję się z zapaleniem krtani, stwierdzonym przez panią tekarz z 1,5 rocznym stażem... Pozdrówka... hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było nie pic wody z lodem i cytryna bez alkoholu!!!! Nauczka kosztowna. leki 3 za 70 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej macha,m dwoma lapkami :D Endo....martini by Ci tak nie zaszkodzilo ;) tulam kogo trzeba do biusta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam zyjemy w tej komunie??????? hihihihi..... Sił duzo życzę i cierpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ I znowu pogoda sie pop....suła..... :-P Nawet na zakupy nie można... :-O Łeeeeeeeee taaaam... Do doopy... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Endo ..kurczaki znowu jesien!!! :(!!! cholerka!! jeszcze dobrze nie rozgrzalam cialeczka a juz znow zimno brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) odwiozlam mum ...na lotnisko...sie okazalo...ze sie spoznilysmy..kurna 50 min przed odlotem bylo za pozno!!!! sie kurde deczko zdenerwowalysmy... :O...ale nic to widac dane nam bylo jeszcze dwie godzinki pobyc razem :D heheh reszte gosci wraca wieczorkiem...bosmy ich wyekspediowali do Madzi ;) hihihhi...niech sie tez pomeczy ;)...a oni sie dobrze bawili!!:P no to lete ...bo wlasnie wstalam :P...trza bylo nocne kochowanie odespac deczko ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×