Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

ja to mineralną muszynianke mam zapas spory... zapraszam.... a. i piwko z lodówki tez mam (nie pije jednak) Buziale 😘 Dla wszystkich. A może jutro jakie zdjecia porobie i wyślę...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Savan .... trudne chwile przezywasz gdyby mnie chcieli zamknac w izolatce to nie tylko bylabym zła ale wrecz...chybabym wysiadla psychicznie nie znosze wszelkiego rodzaju ograniczen (cos jak kalustrofobia) ....od dziecka... nie wiem jak by bylo gdybym tak musiala... A Twoj M ...mezczyzni chyba jeszcze gorzej to przezywają bardzo bardzo...trzymam za Twoja siłe w tym wszystkim, mam wrazenie ze łatwiej chyba w pewnym sensie byc chorym... bo Ty patrzysz na wszystko ,przezywasz, lęki podwojnie a musisz miec sile by zyc i wspierac masz wytrzymalosc chyba nieziemską...dzielnosc rycerską a przy tym jeszcze matczyną troskę, hart ducha czy to widzisz czy nie ...tak jest trzymaj sie Savan❤️ ja znikam jakos bo moj problem okazal sie hm...powazniejszy i bardziej skomplikowany i..musze sie nauczyc zyc inaczej choc trudno ale to moze kiedys...przy kawce...jak nadarzy sie taki moment.. mam nadzieje ze te wlewy pomogą Twojemu M ze nie bedzie wielkich komplikacji i ze znajdziesz po tym wszystkim chwilke by odsapnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi no ładnie kawusie na noc serwujesz , ja wypiłam wczoraj piweczko jabłkowe, a wieczroem jakas telepawka mnie chwycila chyba juz nic mi pic nie wolno hahahah!;-) a ja teraz Cie zparaszam...na kawusie a ty w kabelek ciasteczko posyłaj;-) Endo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zara beda rogaliki ..z makiem..lub malinami ;) zaoraszam :D kawusia ...mmmmm pycha dziekiuje;) Moje dziecko ..dzisiaj o godz. 18 powie \"tak\"...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzymajci kciukasy...co by zadnych dodatkowych \"atrakcji\" nie bylo;) i weselicho sie udalo! no..i za dalsze pozycie hihihihi..co by to bylo pierwsze i ostatnie \"tak\" mojego dziecka...w tej kwestji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo❤️ ...zrobilas dla mnie ...cos ...nooo przez Ciebie mam te oczy..noooo Moje dziecko dostanie piekny haftowany obrazek:D z Matka Boska Karmiaca...!!! Endo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszku, jestem pod wrażenim Twoich szkolnych wynikow!! mam córki troche strasze od Ciebie, wiec wiem o czym mowie że nie łatwo o tak dobre stopnie, a ty do tego amsz inne zajęcia rehabilitacje, kontrole .... jesters naprawde wspanialym facetem!! Trztmam kciuki za kontrole, napewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ Tu Wasz nadworny oszołom - wariatka wprost.... :-P Birmi juz widzę, nakablowała, że udziergałam dla jej Madzi i Zięciula obrazek.... Co mi tam.... Ja posunęłąm sie jeszcze dalej.... Pojechałam na ślub (w obie strony naliczyłam 158 km)wreczyłam i usciskałam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zalali!:D Czyli mam już za sobą 16 chemii!:D:D:D 29 czerwca mam TK, więc....kciuki w podgotowiu! Birmi- ode mnie również wszystkiego najlepszego dla młodej pary😍 Teraz pewnie się bawią na weselichu...🌻 Idę spać bo mnie muuliii... Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkie:) oznajmiam wszem i wobec...ENDO JEST WIELKA!!!!mam zdjecia!!! moge podziwiac moje dziecie :D ostalam zdjataka :D i FILMIK!!!!!i moglam uslyszec.... jestem uryczana ..usmarkana...i zaraz bede upita! a co!...tez z Endo;)... pije Kuba do jakuba ..lalalalala stooo laaat stolat!! i jeszcze jeden ...i jeszcze raz!! Savan ❤️❤️❤️dzieki :) Madzia!! ❤️ bosko!! to ja sie tez zaleje ;) Lukaszek 👄 nareszczie jestes ;) dla wszystkich ❤️ ...lek med....zgubilam link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszępomóżcie
Przepraszam, ze sie tak wtrace... Bo moja mama miala guza pluc. Jakie jest prawdopodobienstwo dziedziczenia? niestety nie moge znalezc informacji na ten temat .;/ PROSZĘ O ODPOWIEDZ. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo dziedziczenia. Przy niektórych nowotworach \"sprawdzają\" rodzine... To chyba musi byc coś więcej ma temat samej choroby, skąd ona, jaki typ itp... Nie znam się... Myslę też że tzw. znający czyli lekarze tez za bardzo nie powiedzą.. Jeżeli jest widmo \"śmiecia\" w rodzinie można sie przetestować... Duzo siły życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszępomóżcie
EnDO DZiękuję za odpowiedz. Moja mama miała operację w wieku 16 lat, dziś kończy 49. Ale strasznie kaszle ( pali papierosy) i ma problemy z wątrobą. Wiem, że to może być przypadek, ale... Mam nadzieję, że nie ma znów czegoś. Tak sie tylko zastanawiałam czy mogę to 'dostać w prezecie'... W ogóle... Wokolo mnie tylko same problemy, kolezanka ma raka mozgu, ktos inny, w dalszej rodzinie tak samo i jakas taka myśl mnie dopadła... Chyba rozumiesz... Strach po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że dobrze, że się tu znalazłaś. Nie ma tu lekarzy. Sa natomiast osoby \"dotknięte\" przez chorobe niekoniecznie bezposrednio. Pomagamy sobie częśto tzw \"dobrym słowem\". Można się wypłakać, pisząc na topiku. Czasem jest fajnie, jak dziś, że same dobre stopnie, czy slub córki Birmi, albo ostatnie zalewanko Madzi... Bywają złe dni. Wtedy wszyscy wszystkim wszystkimi siłami pomagają. sama wiem )mam brata z ZZ IIB) ile trzeba żeby kogo wdeptac w dół albo z tego doła wyciągac... Zdarza się że ktos podsunie ciekawy pomysł... I juz życie nie jest takie (jak papier toalwtowy) długie szare i do d.... Pisz dużo. nawet głupoty, jak ja np. Pomaga jak nie iwem co. Tak myslę że moja stopka cos jednak znaczy. nie pustosłów tylko ile radości można sprawic Birmi kolkoma zdjeciami ze ślubu jej córki. Będzie je miała za tydzień jak \"dzieci\" wrócą z Polski . Pokażą i filmy i zdjęcia profesjonalne... ale za tydzień Taaaaaaką siłę ma topik... Tem i może jeszcze parę innych. Nudzę , bo Z Birmi pijemy za zdrowie Młodej Pary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja ..nieco wstawiona.. :D...wkoncu mam ...w rezultacie dobry dzien... pomozcieprosze...ja jestem przekonana..ze rak nie jest dziedziczny...i juz...ze to raczej ...swiedomosc....psychika..itd...no krotko mowiac mozna sobie ...wychodowac raka...jak sie ciagle o nim mysli...np ze est dziedziczny...ale dzisiaj nic wiecej nie napisze....bom letko wstaiona;)...wiesz ja mam dzieci... ;)...ich ojciec mial raka...nooo rozumiesz o co chodzi...? zagladaj czasem...a mame wygon do doktora...weisz wlasciwie wszyscy palacze paskudnie kaszla...ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy.... Ale ...różnie idzie ........ w pijanym widzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcieprosze...pifkoo???...moze finko???...ja wole piffkoo...hep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że w TV Kabaretron......- mozna potańczyć........... Ciekawe co by powiedział mój pan doktor na te wygibasy..... A, co tam, sie po prostu nie przyznam.... Papa 🖐️ Buziale 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę pójdę spać... Tak sama baluje, aż głupio. Birmi! Gdyby nie afera teletubisiowa, [powiedziałabym, że Cię kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ! Kurcze! W dupie mam teletubisie. Kocham Cię 😍 Kocham wszystkich ludzi, którzy ludźmi są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo pierdzielic Teletubisie! ja tez Cie kocham❤️ i wszystkich , ktorzy ludzmi sa... Pozdrawiam wszystkie serdecznie ❤️...listonosz pojechal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Piękny dzień dziś mamy... :-D Tylko czemu łeb mnie tak nap.... la (boli to za mało stanowczo)!! :-P Może to \"niekorzystny\" biometeo (?) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu było wczoraj wesoło!:D No ale nic dziwnego:D Birmi- cieszę się razem z Tobą! Kurcze no, może niedługo będziesz też babcią;) Tego Ci życzę🌻 A za zdjątka dziękuję🌻 Ładna z nich para:) Endo- kochana z Ciebie kobieta!🌻 No teraz pewnie jest masowe leczenie kaca... No więc buziale😘 (zajrzę później;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×