Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

no wlasnie ,,,,ja nie mam slow ...na siebie....a to taki fajny masazysta :D....hihihi Junka ...nie chce mi sie na razie pisac...jakos zaczynam sobie z tym radzic coraz lepiej...tyle tylko ze powinnam byc szczesliwa...a ja jakos nie umiem tak od razu zaufac...ot co!...pozatym to bardzo trudna historia... ale dzieki niej jestem gdzie jestem i jestem kim jestem :)...wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!O! powiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi idź leżeć wreszcie odpoczywac, Dobranoc wszystkim bardzo ciepło, bo tu ciągle okropny upal, ja jeszcze tylko kwiatki na balkonie podleje i ide się schłodzić do wanny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam ja tez bo tylek odpadnie!! buziam mooocno na dobranoc!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan... bede w kontakcie meilowym. phoniki tez mamy w przyszlym tygodniu mam przerwe w zajeciach wiec moze sie nam posklada caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! 🖐️ Alescie się rozgadały... A ja właśnie wróciłam. Grzegorz sobie wlazł na deskę z gwoździem i ten mu wlazł do buta. I do nogi... Pojechalismy na pogotowie potem jeździłam do Kalisza po antybiotyk i jest super Nie ma jak to mój mąż chory... Fajne ma mieć zabiegi robione... pierwszy raz słyszę op czymś takim a;e ma sobiemoczyc w zimnej wodzie z szarym mydłam (to znam) a potem robic okłady z gazików nasączanych ....wódką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszczem zajrzala;-) Endo ;-) oj z gwozdziami to tak jest jak zpuszkami od konserw...toz samo.. zajadle bestyje moga sie wdac gdy sie nie zabezpieczy zastrzyki na tezec etc...jak opisalas mnie sie cosik takiego w berlionie na wakacjach przytrafilo i mniem z pogotowia do szpitala wyslali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo o ktorej bedziesz przejzdzac?bedziecie chwilke czy tylko przelotem? no to niezle miesjce ;-) jak widze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba juz pojde w kimonko;-) leopiej chyba by na balkonie spac :D:D tylko komarzyskla sa niedobre albo komarzyce;-) papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżamy w nocy o 12 to przez kraków tak gdzieś 5-6-7 Spowrotem tez mamy wracać nocą... :-P Zresztą jeszcze dokładnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki (chłodnej i bez meteorologicznych atrakcji...) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo...no to masz ...chorego chlopa....wyrazy wspolczucia...ja wiem ze jak chlop ma grype...czy np rozwalona stope...ooooj jest chory!!! umierajacy!!!!...co innego..jak ma rake...wteeedyyy nic mu nie jest! \"twardym trzeba byc , nie mientkim!\" heheheh JUlia...na balkonie....;),hihihihihi wlasnie wstalam...:D:D jak dobze wstac skooorooo swiiiittt...jutrzenki blask...duuuszkiemmm piic....lalalalalalaalataraalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...szkoda mi teraz zrobilo...bo ja na wakacje nie jade nad wode...ani w gory....chba ,zeby Grabie policzyc heheheh....ale i tak mi sie wakacje jedne z najlepszych zapowiadaja!!! :D:D Madzia❤️...ja czekam tutaj!!!...naskrob chociaz linijeczke....ze wybniczki oki....cobym se zas mogla poryczec w szczesciu ...:D Mumka...co jest z Toba!!prosze nie podczytywac! prosze popisywac!!! :P pozdrawiam wszystkich podczytywaczy! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Spieszę się bo mi net ucieka... Po - zdrówka. Miłej niedzieli 😘 Aaaaaaaaaalllleeeeee była burza w kaliszu ..... Pojechałam po bratanka \"na wakacje\"... Strasznieeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak niedziela?:) Endo..i jak te oklady?...stosujecie zewnetrznie?...zy wewnwtrznie...heheheh..tak sie zastanawialam...hm....chyba jak by moj chlop wiedzial jakie mam pomysly....to by se te noga natychmiast przedziurawil!...no...bo jak doktor zalecil...coby oklady robic...to trza nie ma wyjsci hahahah...ale z drugiej strony...wódki szkoda...trza by bylo zlizac...no i wyszlo na to zem sklonna nawet mezowe stopy lizac....heheheh...lomatko! :P chyba z tego lenistwa dzisiejszego mie glupota ogarnia...hahahah Bo ja dzisiaj tylko obiad zrobilam :D...zmywanie lezy...mlodziesz poprosilam o posprzatanie...za te kotlety sojowe chiba mi sie cos nalezy nieee....bo oni sa wegetarianie....a my nie :D wiec schabowe musialam w dwoch gatunkach zrobic....znaczy sie normalnie i a`la schabowe....hihihih...reszta byla wegetarianska zdecydowanie...nawet weganska bym powiedziala :classic_cool:...ziemniaczki, brokulki...salatka z pomidorkow Junka i ajk bylo na balkonie....Romeo przyszedl jaki? Savan trzyma kciuki za dzisiejsza rozgrywke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! 🖐️ Kupiłam najtańszą wódkę ale zawsze żaaaaaaaal... :-P Po - zdrówka ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endo...jak Ci jaka kropla zostanie...to wiesz.. ;) ja dzisiaj caly dzien lezalam :classic_cool: i troche posidzialam przed kompem , dostalam od kolezanki emalia ksiazke ...to cztam :)...\"Samotnosc \" mi sie skonczyla :P M dzisiaj zlapal \"fuche\"...:O...i siedzial w pracy ...dobrze ,ze nie musial nic robic...bo by mne szlag ...trafil...kurde faceci mnie rozbrajaja! a moj szczegolnie:P spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Po - zdrówka 😘 od samego rana. Na razie zapowiada się fajna pogoda. :-D Byle nie było za gorąco ! :-P Aaaaaaa oszczędzam te \"krople\" na okłady ... Buzialki 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff... T L E E E E N UU U UUUU:-) !! NORMALNIE SPIE Z NIEDOTLENIENIA DUCHOTY ITP! nawet w lawiature dzis ciezko stukac pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, choć już południe, teraz się zorientowałam, Rzeczywiście, tak jak Juna pisze, duszno ale chyba lepiej niż wczoraj. My rano na badaniach. na razie wyniki OK, przepustka przedlużona do czwartku! całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan:-) no to uff...dobre wiesci ciesze sie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Savan!! super! noo ..możesz pochwali...mażulka...sie nam ładnie sprawuje ;)...i tak ma być!! :D:D możesz mu się dać ograć na to konto ;) Junka...wpycham w kabelki sto kilo deszczu, chłodu...wilgoci...chetnie się ich pozbędę :P:P cześć Hugolinka :D:D..noo jak masz ochote to czytaj na zdrówko👄 no i tak ...nie było nas w gazecie...ale se myśle, że najpredzej jak znam życie to za tydzień;)..poleciala kupiłam na wszelki wypadek dwie...a tu dupa..ni ma Birmi w gazecie...heheheheheh i jescze mój landlord mnie wkurzył...chce sprzedac \"mój\" dom...znaczy się ma dwa...a chce sprzedać jeden...no i jak sprzeda ten drugi..to ok...gorzej jak ten...a tak nam tu dobrze...:(..ja nie chcem....:(...ale co tam widać ..coś lepszego... ale tak na wszelki wypadek....trzymajcie kciuki...coby sprzedał ten drugi...wiekszy jest..wiecej kasy weźnie....tak będzie dla wszystkich najlepiej...hihihi a zwłaszcza dla mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki Birmi 😘 🖐️🖐️🖐️ Witamy hugoline 🖐️ Junka, Savan - po - zdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D a co tu takie puchy! wypalilo was czy jak!!??? kurde ale ja wam zazdroszcze!!! jak ja tesknie za upalem!!!!!:( oddam wszystek deszcz !!! ten z ostatniego miesiaca!...za tydzien upalu :D...kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda okropnie przekropna. Duchota, burze, deszcze i nie wiem co jeszcze... Po - zdrówka... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×