Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Birmus jaka matke kurczaki !!! haha ja moglabym byc matka co poniketorych co mniem chcieli...hm,....im o co inne chodzi :D:D:D ]przyjazn....no i cosik jeszcze takiego cudnego herheh:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga...fajnie jak tak kto polachcze proznosc naszą cooo?:D:D:D Ryjek, mam nadzieje ...ze nie podpadlam Ci za mocno....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnio (chybam musiala byc baaaardzo wypoczeta i usmiechnieta!!!) dali 35 no to ja koledze mowie mopje sloneczko to jest miedzy nami tylko dwa latka roznicy to moze ja jednak przemysle czy uciekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomatko jaki zboczuch ze mnie... :O...bo ja swiecie przekonana byla...ze nie o przyjazn im chodzi.... :P:Phihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus Swita RACYJA!!!! oj dobrze na duszy dobrze gdy kto nam takie komplimentne propzycyje stawia ;D:D Ryjeczku mam nadzieje ze sie tylko tam z nas troszke podsmiewasz ze Ci smutku nie przynosimy swymi tekscikami...😘❤️ a Savance zyczymy milego wioeczorku przy scrablowej dyskusyjcl;;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wiesz ....tak troszku to trza pouciekac...hihihi \"co mi zrobisz jak mnie zlapiesz\"hihihihihihi....wiesz jak ta kura co przed kogutem uciekala hahahahah \"jeszcze jedno kolko ...i sie poddam \" hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ..najwazniejsze jak Ty bedziesz to czula a skoro tak...to ...czemu nie...buziam serdeczniuchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Junka Junka ....ja sama jeszcze nie potrafie wyczuc co mnie do lezki doprowadzi ....czasem sa to najmniej spodziewane slowa ....obrazy Birmi ....przeciez mi nie mozna podpasc .....musiałabys sie niezle napocic zeby mnie urazic ...nie jestem konfliktowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najazniejsze ...zebys |Ty sie dobrze czula !!!to do Ryjka bylo :D:D...a tatulazyk sliczny!! ...probuje odgadnac...gdzie do masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus...kurcaki kurcaki..ja nie wiem czy bym sie poddala nawet za jedenastym kolem heheh no wiesz nie mowie \"nigdy\" ...ale malo to ja miala juz problemow? :D:D to jeszczem sie bym zakochala i co??? z tego gonienia i zabawy w korliczka to ja zas bym bucała ot i co alem miedzy Bogiem a prawda toz kurczaki nie wiem nie wiem ...bo... bo tak latwo nie pdusci chyba...trzymajcie wiec mnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.... no i wyszlo na to zem ja konfliktowa :P....coe swoj topik zalozyla hehehehezartuje !!!! zeby nie bylo!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi zdjecie wyszlo jakby to byl zadek ...ale to prawa strona brzucha ....polowa zawsze wystaje ze stroju kapielowego .lu biodrowek.....a reszty niech sie ludziska domyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku... lzy sa po to by je wylewac,,,,a .... wierze jeden moment i ... mnie tez potrafia sie cisnac i ze smiechu ....potem...zamieniam sie w jedna łze.. ale ..to nie porownanie ❤️😘Ryjek...tylko czas...troszke pomoze choc łza moze zostac ....tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUnka! bo trza olewac nie plakac tylko probowac do skotku!!!! smakowac....testowac...ozkochiwac :P:P... alez ja jestem paskuda!!! hahahahah....daje rady...a ciekawa jetem czy sama bym tak umiala hihihihi... bo ja narazie to sie dowiedzialam od kolezanki...ze sie od facetow murem odgrodzilam! ale.....gdybym byla wolna....hm....koz to wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi paskudzie nie przinaczaj moich słow .....przeciez ja nie chcialam powidziec zes Ty konfliktowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Ryjek ma tatuaz tam gdzie ja...pisala chcialabym zdaje sie miec;-) ładny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi...heheh nie raz ja pisała ze zeby złowicperłae trzeba sie niezle nauczyc nurkowac???!!!!:D:D:D no to moze ja jeszcze troche ponurkuje heheheh jak najpierw naucze sie budowac ...hm zaslone dymna na moje serce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheeh prosze mniem tu nie rozbudzac droga kolezanko hahahah ze jakbys to byla wolna hehehe bo .. juz mi sie mysli kotluja :D:D kto tu w kim by nurkowal ja w morzu lez czy facet we mnie :D:D:D a co tam...byle przyjemnie bylo lzy szczescia albo rozkoszy hehehe Junka zbok powinna isc juz spac bo inaczej bedzie musiala szukac po nocy malolata hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio slucham czesto Budki Suflera...jakis taki nastroj mam...moze mama mnie rozbroila....nie pisalam ..bo jeszcze nie moglam tak od razu...to bardzo dla mnie bolesny tamat... wiecie co cuda sie zdarzaja...uslyszalam \"przepraszam\"... nie wierzylam ze kiedykolwiek to nastapi.... ale nie o to mi chodzilo! plyta nosi tytul \"Lzy\"...jest jeden utwor ..ktorego moge sluchac w nieskonczonosc... ...@wiec kochajmy zatem kazdy dzien...za najgorsza swieta piesn...za to wszysko co ranilo nas...za odwage by to zniesc... wiec kochajmy zatem kazdy dzien ...za najlepsza swieta piesn..za to wszystko co ...za odwage by to zniesc...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mowie....z piesiem jeszcze na siusiu i nie tylko ...kapiel i spac bo jutro na 12 godz .do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek!!! no przeciez pisze ze zartowalam :P:P...tak mi sie nawiazalo heheheh Junka...no to na lowy!!! na lowy!!! hahahah....nurkowac!! coby te perle szybko wyszukac...bo jak to trzeba bedzie ocean przekopac....to czas sie sprezac ;)hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff .wreszcie wygralam!!! W \"temacie\" tatuaż, ja osobiście nigdy nie mialam takich pomyslow i szczeze mowiąc srednio mi sie ten trend podoba. Ale cokto lubi i potrzebuje. maja starsza córka sobie zrobila sobie tatuaż na 18 urodziny, czyli juz prawie 6 lat temu. dyskretne gwiazdeczki na końcu pleców, teraz wydaje mi sie że troche żaluje, bo nie co sie jej preferencje estetyczne zmieniły, a to jest na całe zycie. Myśle Ryjku, nie chciałabym bym Cie w żaden sposób urazić, ale może jeszcze powinnaś z tym poczekać, Krzyś jest przecież w Twoim sercu i bedzie tam na zawsze niezaleznie jak Twoje zycie sie dalej potoczy. To nawet nie chodzi o to że ktos kiedyś zapyta, jak zapyta to odpowiesz albo nie odpowiesz , Twoja decyzja. Myśle że bardziej chodzi , o to byś sobie odpowiedziala po co to robisz. Odpowiedzi mogą byc różne i oczywiscie ja na nie nieoczekuje, ale taka szczera rozmowa z sama sobą czasem pomaga nam zobaczyć w jakim punkcie jestesmy i co sie dzieje z naszymi emocjami. A tak wogóle to same ciepłe mysli dla Ciebie Ryjku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi... ja Budke uwielbialam, Martwe Morza, piaty bieg...Wieza babel.. a i to chyba tez znam (z jakiego to albumu?) sluchalam nawet ostatnio slowa...mnie rozbrajaja i mowia wiele o mnie samej i moim zycviu jak widac nie jedyna mam skojarzenia Bormi napisz meila...moze Ci troszke pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chiba tez musze sie polozyc...bo mnie dupa zas zaczyna bolec ...a obiecalam jednemu mlodzianowi dzisiaj (co mnie po onej poklepal....brutal jeden :( )...ze bede grzecznie lezec...i co?? no co ?? Birmi niegrzeczna jest...i na kafe lata zamiast sie byczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan:-);-) gratulacje ! a wiecforma juz wporzo;-) no i jak widac jak Cie czytanm Savan...to mnie sie lepiej robi...tak piszesz..... no tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus to Ty nie sluchasz swojego masazysty!!?? a sio do łozia!;-) a sio!;-) ja tez sie juz tu zasiedzialm alew koncu nie co dzien sie trafia na \"zywo pogadac;-)\" Birmus odpoczywaj, sil nabieraj a i dbaj o siebie kurczaki ., dbaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan ..no ja mowilam...ze to jakas sciema z ta kondycja :P hihihih.. ciesze sie ze M sie czuje nienajgorzej ❤️ Junka \"Łzy\"...chyba napisalam wczesniej...hm...a moze tylko myslalam...;)...bo ja zakrecona jestem...jak pollitrowka....heheh albo lody wloskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece dzieki serdeczne ;-) Savan 😘 dobranocka ide dzieciatko malutkie moje dogladnać :D:D co sie gdzies zapodzialo i phona trzeba uzyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×