Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

cześć ! Birmi ! 😘 Ty zyjesz jeszcze??? Matko ! Tyle żarcia!!! A swoje kiedy zrobisz? pozdrówka Buziale - myziale 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta Niosą wszystkim betlejemski blask. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia A wszystkim EWUNIOM życzenia imieninkowe posyłam również... 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnych, pieknych, spokojnych, pelnych nadzieji Cieplutkich dni swiatecznych ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ewuniom! Mumeczka! Tesciowa!i reszta Ew;) wszystkiego co najpiekniejsze! STO LAT! 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Bożonarodzeniowy poranek. Życze Wam przede wszystkim zdrowia , optymizmu, usmiechu, i cierpliwości do pisania na topiku!! Wesołych swiat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życze Wam wszystkim spełnienia wszystkich marzeń. Ciepłych serduszek dookoła siebie. Umiejętności cieszenia sie nawet z tych najmniejszych szczęśliwych chwil. Przyjaciół wielu ,ale tylko tych szczerych i prawdziwych. Przede wszystkim ZDROWIA. I najważniejsze abyście nie traciły czasu na kłótnie z najbliższymi ,ale abyscie potrafiły docenić to ,że są oni przy was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta iiiiiiiii.......... czemu to jedzenie takie dobre..... i dlaczego aż tyle.......... 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Witam poświątecznie i pozdrawiam serdecznie... Może by sie do jakiejś roboty zabrać? Np. porozliczać vat od remontów? - mam 2 dni na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham lapka poswiatecznie...i...ide polezec...bo u mnie swieta dalej...za niedlugo mamy gosci;) sie latalo po gosciach..teraz trza odrobic..hihi pisalam wam , ze bylam swiadkiem na slubie?...moja wspolniczka wychodzila drugi raz za maz! za tego samego chlopa:D...znaczy sie dostala uniewaznienie slubu koscielnego z pierwszym mezem...wiec teraz z drugim mogla przed Bogiem ;)..bo do tej pory to tylko przed urzedem hehehe a tak apropo...powoli zabieramy sie za remament..koncowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ! Trzymam kciuki za remanent. Nie wiem dalej za co czy za współpracę dalszą czy za oddzielne firmy.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Stary rok wciaz trwa;)...a ja bede moze jeszcze w nim miala moje stare kanapy z Polski:D:D...okazalo sie, ze przewoz jest mozliwy...i zdecydowanie ..ale to zdecydowanie tanszy niz nowe kanapy hahaah Endo! oczywiscie...wspolprace..ale nie spolke! od nowego roku dzialamy osobno! pozdrwaiam wszystkich poswiatecznie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej WY tam....... śpicie jeszcze czy już? a może kosmetyczki, fryzjery i te rzeczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuurrrrraaaaa Mam swój prywatny indywidualny samodzielny niepodzielny topik !!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego co najpiekniejsze w tym nowym roku! szczescia, milosci, pieniedzy...i...przede wszystkim..ZDROWIA!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Moniśju ! 😘 i wielu lat w dobrym zdrowiu... Dla Moniki, kt óra odeszła Birmi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka dziewczynki! Nabazgrajcie czasem jakąś literkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nabazgram! wczoraj mnie zmrozilo...przepraszam.. wlasnie wczoraj dowiedzialam sie o smierci dwoch urakowionych osob...tak przy okazji zyczen..noworocznych..jedna to starsza pani..z przezutami, druga..moja troche starsza imienniczka..rak piersi i przerzut do glowy...a potem jeszcze Monika.........z podejzeniem ze to jedna z topikowien...braklo mi sil... ciesiesze sie niezmiernie..ze to nie Monisja!❤️..bo choc nie dane nam bylo sie poznac...jakos sie zwiazana czuje ;)...przez stary topik..i osoba o takim nicku pisala(lub pisze nadal)na sowich oczach..zamarlam..weszlam na chwilke podczytac na stary..i jakos mnie zniesmazylo...zbedna dyskusja... nie mniej jest mi przykro z powodu smierci mlodej kobiety...Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku bola mnie uszy:(...chyba przyjdzie mi isc do doktora...bo zaczyman gluchnac!...choc tak strasznie nie boli..nawet moge sie uciskac w chrzastke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko ,po raz drugi zycze wam dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym roku!!!! ❤️ Endo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×